Приватний садочок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 23 Березень 2010.

?

Скільки ви згодні платити за приватний садок?

  1. 500-600 гривень

    116 голосів
    37,8%
  2. 600-700 гривень

    48 голосів
    15,6%
  3. 700-1000 гривень

    82 голосів
    26,7%
  4. більше 1000

    61 голосів
    19,9%
  1. kovalchuchka

    kovalchuchka New Member

    Доброго дня. Напишіть, будь ласка, детальніше про цей садочок.
    Живемо на Сихові, це був би ідеальний варіант!
    Наперед вдячна!
    --- дописи об"єднано, 16 Грудень 2015 ---
    Напишіть, будь ласка, номер телефону в ПП. Дякую!
     
  2. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    @Supernatural ви знаєте в нас дійсно проявилась була алергія в той час, але як не дивно в садочку малому було набагато краще ніж дома, але зараз уже вони в кращому місці, на Залізничній дуже тепле і гарне приміщення то там цвілі не мало б бути, хоча як для мене то трохи зажарко))
    Було у них свято в четвер, то не ахті підготувались, якось так ніби вчора сценарій зліпили, але дітки тішились все одно, синочок радий був що Миколай приходив і ангелочок, робили фото і відео знімали за рахунок закладу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. okeana

    okeana New Member

    ви шукали садочок на сихові, знайшли щось?
    в мене така сама ситуація шукаю щось приватне на сихові до дитини 2,5 роки...
    може хтось щось підкаже...
    --- дописи об"єднано, 17 Січень 2016 ---
    буду дуже-дуже-дуже вдячна,якщо напишете номер!)
     
  4. okeana

    okeana New Member

    мені,будь ласка, дайте номерв цей садок. буду дуже вдячна
     
  5. Flina

    Flina New Member

    Можна і мені контакти цього садочка на Червоної Калини?
     
  6. Flina

    Flina New Member

    Дівчатка, може хто знає хороший приватний садочок в р-ні Нового Цуму, Аквапарку, Наукової? Або десь недалеко від тих вулиць? Шукаю для малого 2 рочки. )))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Popi

    Popi Well-Known Member

    Дівчата,хто з рясне, є тут якісь хороші приватні садочки?

    Надіслано від мого HUAWEI P6-U06, використовуючи Tapatalk
     
  8. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Дівчата, шукаю приватний (домашній чи міні-садок), можливо платні групи в державному садочку, для дитини 2,5р. в районі Топольна-Грінченка. Поділіться інформацією))) Щиро вдячна!
     
  9. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Спробуйте в еколенд піти розвідати, вони якраз на мазепи біля МАУПУ.
    --- дописи об"єднано, 24 Лютий 2016 ---
    З приватних поки не чула про ніякий, є хіба бейбі клаб, або родинний центр рясне, але ми їздимо в монтессорі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Я почала водити малу у Маленьке королівство(є темка), на Кульпарківській, єдине, що це не на цілий день, а на 3 год. і 2 р. на тиждень. Поки задоволена, дітки малюють, ліплять,бавляться, мають перекус. В групі 5 діток, думаю для початку, для адаптації цілком достатньо.
    Ще чула не погані відгуки про садочок на Південному, але також кажуть, що там по запису і не так легко попасти, мусите взнавати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Можете порадити садок, який витримає гіперактивну дитину?

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Чи хтось водив малечу у міні садок Світлячки на Сахарова?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Монтесорі на Квітки-Основ"яненко - після пів дня занять в мене діти спали 3 години і до вечора вже були спокійні -спокійні :connie_pull-pigtail:girl_dance: Правда ми ходили лише 1 раз в тиждень, тому що це досить дорого, але потім дітям було набагато легше адаптуватися в державному садочку + багато з тих вправ я давала їм робити вдома і це дарувало мені мінімум 30 хв тиші щодня . Маючи двох дітей з різницею в рік, то такі моменти = диву :girl_haha: :girl_bye: !!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну а де вони там займаються взагальному? вже мають якісь ще приміщення кімнати? бо коли ми один раз приходили на розвивайку, то там всього дві кімнатики і вузенький коридорчик
    ну цього достатньо для мінісадка з головою, але там є ще годинні розвивайки, напр. як ми прийшли, то перед нами була дже велика кількість дітей, які ледь випакувались, реально не було де стати

    на південному є приватний садок Дивосвіт, який працює на повний день, з 3 років
    а є Манюня, суто до обіду, міні-садок, потім в них святкування День народжень
    попасти туди простіше простого, ми ходили декілька разів, в мене враження так собі, навіть швидше негативні
    зараз навіть як нагально треба щоб за малим хтось глянув, то туди не веду, хоча то і декілька хв від мене
    ну але багато хто ними задоволений
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Kapustik

    Kapustik New Member

    Є бебітошка, але він на Вербовій( бічна Липинського). В Еколенді вже немає місця.
     
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну дійсно там місця не багато, але для міні-садочку з 5-ти дітей достатньо. На рахунок тих всіх решта розвивалок, а перелік там великий, то не знаю, як в них то проходить. Єдине, що там це все в різні дні і години. Ми приходимо на 9.30 і до 12.30, двічі на тиждень, то крім наших діток більше нікого немає.
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Ви присутня той весь час?? Може ті два дні на тиждень якраз більше не проводять занЯТЬ, а в ін. дні
    Інші розвивалки як і будь-де, прийшов, роздягнувся, перезувся, розвинувся годинку і пішов собі)
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    А якого віку тих 5 діток?

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    а ціна? що тобі не так там було?
     
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Я не памятаю ціни, але якщо суто прийшов одноразово то 100 з гаком, а якщо записуєшся як в садок то ціна стартувала від 50-60 грн, залежно скільки днів оплачуєш
    Враховуючи що там також є повне харчування, а не чайок з печеньком+хороша ігрова зона, то це порівняно дешево
    Мені не сподобався санітарний стан, хоч може і не такий поганий порівняно з державними садками, відношення персоналу, він взагалі помінявся якраз десь як ми відкрили для себе манюню, чи то може дівчата підробляли влітку, за малим дивилися з натяжкою на "задовільно" як на приватний заклад
    Але найважливішим фактором було те, що туди приводили хворих дітей, і вони на то реагували не геть байдуже, але... одній мамочці сказали, що можете і з соплями привести, ще там була дитина з інфекцією, то мамі лиш звернули увагу на ті нюанси вже вкінці групи, а не подзвонили заберіть і приходьте здоровими
    А нашо їм того, тож їх гроші, а не їх діти там...
    Останнє для мене і було визначальне

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2