Приватний садочок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 23 Березень 2010.

?

Скільки ви згодні платити за приватний садок?

  1. 500-600 гривень

    116 голосів
    37,8%
  2. 600-700 гривень

    48 голосів
    15,6%
  3. 700-1000 гривень

    82 голосів
    26,7%
  4. більше 1000

    61 голосів
    19,9%
  1. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Ми ж з вересня в садок зібрались, а тому я хочу починати потроху "привчати" до дитячого колективу.
     
  2. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    От власне, що

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Хто знає, які зараз є хороші міні-садочки? І які зараз ціни на то?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    світлячки на сахарова,42. до 10 дітей. 4 години вдень. 1000 грн без харчування.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Lassy

    Lassy Member

    Дівчата, до вас за допомогою. Я сама не місцева. Чоловік - місцевий, але теж нічого підказати з цього питання не може.
    Багато днів шукаю інформацію, куди можна водити дитину недалеко від нас. Так, щоб пару раз в тиждень і на повний день. Живемо по вул.Золота, Шевченківський район. Нічого не знаходиться, голова вже болить від пошуків.
    Згодна вже навіть трохи під'їжджати на транспорті. Найближче, що знайшли, це Ляля До Ляля По по ул.Кастелівка, 8. Але туди топати від зупинки невідомо скільки, ледве знайшли їх.
    Згодна вже і на міні-садок, але тоді так, щоб недалеко пішки було.
    Може, порадите щось.
     
  6. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Львівська школа Монтесорі на Квітки-Основ'яненка. Але не впевнена чи там є групи на повний день
     
  7. Lassy

    Lassy Member

    Дуже вдячна за відповідь. Подзвонила туди, місць немає.
    Якось сумно все ...
     
  8. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    @Lassy на чорновола снейл є, досить непоганий міні-садочок ( якби в них був повний день то ми б туди ходили) . Ще є хепі на залізничній, можна на пів дня. Збираються відкривати новий садочок на міхновського 50 ( де старий хепі був) які ціни там будуть не знаю то просто вихователька з хепі вирішила собі сама відкрити садок.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Lassy

    Lassy Member

    на Чорновола, дивлячись на карту, далеко зовсім, але позапитую у чоловіка.
    Всякі хеппі, Пограйко, Дивосвіт ето вже давно, звичайно, обдзвонила - немає у них такого, щоб можна оплачувати тільки ті дні, що відвідуєш. Треба оплачувати абонемент на весь місяць.
    На Сахарова "Азбуку" знайшла з міні-садком. Поїдемо хоч туди з'їздимо, подивимося. Але годину добиратися туди, та потім назад (
    Ось і виходить, що і район не поганий здається, а нічого підходящого немає. Хоча і вимог високих немаю.:girl_in_dreams:

    (за все ошибки прошу меня простить. Изучение украинского языка в самом разгаре:girl_blush2:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    @Lassy "майстерня знань" є біля мотозаводу, там можна вибирати дні коли відвідуєш на пів дня, і зранку чи ввечері, але від Золотої теж не дуже близько. Таке як ви хочете у Львові взагалі не дуже поширено, або мінісадок або розвиваючі заняття на 1-2 години,мусите вибирати з того що є
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Bibysbka

    Bibysbka Member

    Ще є на пр. Чорновола міні садок на 4 год в "Ладо",можливо і на 6 год є,точно незнаю. І в Інтерсіті теж на пр. Чорновола в " Baby club" є садок на 4 і 6 год. За останній якраз і самі думаємо. Можливо хтось має відгуки про цей садочок? Сподобалося те ,що там купляєш абонемент на місяць, але ті дні списуються,коли відвідуєш садочок.
     
  12. natalena

    natalena Member

    Я теж багато садків обдзвонювала, в нас таке зовсім непоширене, щоб оплачувати окремі дні, бо думаю це не дуже вигідно :sad: Краще вибирати тоді садок повного дня, але щоб ціна була маленька, якщо такі є:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а в державний садок вже не ходить твій?
     
  14. Sebamed

    Sebamed Member

    Скажіть будь-ласка Зернятко на якій вулиці?
     
  15. natalena

    natalena Member

    Здається вул. Хмельницького, повертала, там де поворот на Винниківське озеро (Винники), різновікова група, здається беруть з 2-х років і працююють до 18.30. Але, чесно кажучи, не знаю чи в них є місця, бо було записано 27 чи 26 дітей, точно не пам,ятаю.
     
  16. Lassy

    Lassy Member

    Вибрали Лялю До на Кастелівка. Таке, звичайно, не файна..Но у Львові альтернативи того, що вони пропонують я не знайшла.
    Може, комусь знадобиться. Один день відвідування платимо 150грн, вибираєте будь-який день який вам потрібен.
    Є і погодинна оплата - 30грн на годину. Можна і на пару-трійку годин залишити, якщо треба кудись з'їздити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Багіра, от нині і пішов. Витримували до нормальноі погоди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Прочитала я такий пост міністра і закортіло мені пофілософствувати. навіть не так, а швидше написати бізнес-план майбутнього садка (ні-ні, я не збираюсь, я чисто теоретик)

    Лілія Гриневич
    2 часа назад
    Затверджено новий санітарний регламент для дитсадків - простою мовою це означає, що відтепер стає можливим організовувати невеликі приватні дитсадки, дозволена доставка їжі, двоярусні ліжка, знято вимогу зайвих медичних довідок для дітей, дозволено організовувати дитсадки в житлових приміщеннях. Докладніше - на сайті МОН в Офіційному віснику.


    ----------------------

    Рахувати будемо по мінімуму.
    Отже, для приватного садка, я вважаю, потрібно мінімум 2 людей, які там працюватимуть. Один буде виконувати функції вихователя, один няні.

    Скільки дітей можемо запхати у садок? Якщо це 2-кімнатна квартира (а я вже вище писала, що ми все беремо по мінімуму) -- то 10, не більше (ну просто в одній кімнаті треба бавитись, а в іншій спати, то більше 5 двоповерхових ліжок у кімнаті не поставиш).

    У 3-кімнатій квартирі, мені здається, можна розмістити 15-17 дітей.

    Перед облаштуванням садка потрібно: зробити ремонт і купити меблі. Скільки це може коштувати?

    Ну ок, далі. За скільки грошей ви готові у власній квартирі весь день сидіти і ще й займатись із чужими дітьми? (тут я би не рівнялась до садочкових зарплат, ми все ж про бізнес говоримо). Особисто я менш, ніж за 10 тисяч не погоджуюсь. Ну і нехай, припустимо, я знайду няню за 5 тисяч (чи дві няні по 2,5 тис).


    Ну то скільки має складати плата з однієї дитини?

    15 тисяч -- зарплата
    десь біля 2 тисяч будуть комунальні
    всяка там канцелярщина, миючі засоби, гігієна на 15-17 чоловік -- це ще мінімум 1000 гривень в місяць
    А ще якщо запросити бодай раз в тиждень яку англійську-музику-логопеда.... Хоч на чверть ставки -- то ще 3000 гривень

    ну і ми ще мусимо закласти якусь суму у виплату кредиту, за який ми зробимо ремонт і купимо меблі. ну нехай 2000 гривень на місяць.

    То виходить, що батьки повинні принести 23 000 -- і це із 17 дітей і це ще й без харчування= 1352 гривні (причому, платити доведеться і за ті дні, коли дитина не ходить, бо ж усі витрати запрограмовані і менше витрачати можна хіба на харчування, але воно якраз і не входить у цю суму)



    харчування... хз? ну скільки один день коштує? і чим харчувати? якщо самим їсти варити, то ще якісь 5 тисяч ставки повару треба, якщо десь замовляти... Ну нехай продуктів в день на дитину на 35 гривень і ще 300 -- то піде в ставку повару. То за 22 робочі дні -- 1070 гривень.

    Тобто місяць буде коштувати 1352+1070=2359

    Ну і скажіть -- хто поведе дитину у цей приватний садок?

    Щоб таке пропонувати держава мусе ще щось запропонувати -- якісь компенсації на харчування, гроші на ремонт, меблі, зарплати....

    Ну я навіть не знаю....

    Чи міні садком називається, коли до мене ще дві мами приведе двох дітей і дасть їм канапку -- і я за пару гривень буду дивитись за тими дітьми? Ну то на таке мені і нині дозвіл не потрібний. І що це за виховання.

    Карочє, щось зробити хочуть добре, а виходить як завжди
    --- дописи об"єднано, 24 Травень 2016 ---
    Я так ще подумала, що я, у своїй хаті з ранку до ночі маю дивитись за чужими дітьми? Таки ні, я мушу бути директором і лише на півставки вихователем (але то згідна за ті ж 10 тисяч робити), проте мені потрібно ще одного вихователя на заміну і заплатити йому мушу хоч 5000 гривень (розділимо на 17 дітей, то ще по 300 гривень вийде), відтак не 2359 в місяць, а 2659. Ну ще округлимо -- 2700.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    А ви знаєте дешевші приватні садки? :girl_smile:
    Ви все правильно рахуєте і припускаєте, але нічого захмарного не бачу. Всякі Хепі і т.д коштують в районі 3 тис грн. За хороший садок з хорошими умовами, люди готові платити такі гроші.

    Інше питання, що зазвичай люди не мають квартири, де можна робити садок) Тоді треба платити оренду добрячу, а то ще піднімає ціну суттєво...
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Це все ж таки поодинокі садки із більш-менш пристойною інфраструктурою. І їх правильно називати: "приватний дитячий садок". А мова йде про "домашній". І він мусе бути значно дешевший, це повинна бути ну трошки дорожча альтернатива державному садку. Але я розумію організаторів -- вони ж не захочуть працювати за копійки.

    І, зрештою, мій віртуальний садок 2700 коштує. Але це квартира у хто зна якому будинку і хто зна на якому поверсі і хто зна де дітей вигулювати. Якщо стільки ж коштує приватний садок, у просторому приміщенні , із власною територією, із штатом педагогів (ну, наприклад у моєїх мами на вулиці в величкому особняку є "Тотошка"), то звісно, що я дам у приватний, а не в домашній
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1