Приватний садочок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 23 Березень 2010.

?

Скільки ви згодні платити за приватний садок?

  1. 500-600 гривень

    116 голосів
    37,8%
  2. 600-700 гривень

    48 голосів
    15,6%
  3. 700-1000 гривень

    82 голосів
    26,7%
  4. більше 1000

    61 голосів
    19,9%
  1. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Можу сказати лише про ті садки, де сама була... мало де в приватних садках є територія і мало де просторі приміщення.
    20-30 метрів де діти і сплять і їдять і граються.

    А от ходила в приватний садок квартирного типу, в новобудові, то там значно веселіше все)
    Квартира три кімнати, поза 100 метрів. З лоджією великою відкритою, на 2 поверсі. Вутрішній двір з майданчиком де гуляють діти. Але і ціна там була більше 4 тисяч, і дітей до 10 лише. І попасти практично нереально) Місця переходять від знайомих до знайомих. А кажете ціна висока:girl_in_dreams:

    Наше законодавство пишеться під наші реалії, чи то краще сказати нереалії)) Зарплата няні 5-10 тисяч...ага))
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ага :) якщо місце буде :)
    Насправді, я так зрозуміла, що ці зміни зроблені для того, щоб узаконити те, що є, а не для заохочення створювати нові.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    А що у приватні садки із оплатою 3-4 тисячі в місяць такі загружені і важко туди потрапити?
     
  4. natalena

    natalena Member

    Важко потрапити, дзвониш в Золотий Ключик -місць немає, дзвониш в Монтессорі - то саме і т.п., і ціна там 3-4000, ще минулого літа, коли мені казали ціну в садку 2400 -2500-2600 - мені здавалось ого-го, а зараз така ціна за щастя:girl_sad:
    А щодо домашньго садочка, скажу на власному досвіді -дуже напряжно, що працюєш вдома і після роботи, ніби залишаєшся всеодно на роботі, ну це моя власна думка:girl_impossible:
    --- дописи об"єднано, 25 Травень 2016 ---
    Так, такоі зарплати в жодному садку немає - максимум десь 3000 грн.
     
    Останнє редагування: 25 Травень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Lepa

    Lepa Member

    Дитина вже скоро рік, як ходить в садок на Південному ( у них набір з червня), то нам майже все подобається: є велика територія для прогулянок, зелено, вихователі дуже приємні і ніжно ставляться до дітей, беруть на ручки, за рік не було жодного разу якихось отруєнь, чи розладів через садочкову їжу. Єдине, що не подобається - занадто багато борошняних виробів у меню - хліб, булочки, макарони..
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    і квартирні садки, які є у Львові і існують давно, у 3-кімнатних квартирах розміщують максимум 10 дітей. Коли в якийсь рік там є 12, то власники ду-уже неохоче "розширюють" штат до 12 ( і то, якщо хтось буде скоро випускатися, чи це брат-сестра дитини, яка вже є у садку). Розміщувати в 3 кімнатах наших квартир 17 дітей- це нонсенс. на 60-70 квадратах ? Я би у такий приватний садок дитину не віддала.
    це мало. На 10 дітей у приватному садку має бути 2 дорослих ( вихователів), які займаються лише дітьми. Няня- це третя людина. Четверта- кухар
    у теперішніх приватни садках вихователі і няні насправді рідко де мають з\пл вище 2.5 тис.

    Квартирний садок ( нормальний) сьогодні не може обходится для батьків менше 150-180 грн на день ( при умові, що у власників квартира не орендована, а їх). А організований приватний садок із повною інфраструктурою ( і це з урахуванням, що там дітей буде більше і джерел надходжень коштів теж)- ще більше.
    На 17 дітей в приватному садку потрібно 2- постійно ( не по змінам) плюс няня. Якщо говорити, то в нормальному приватному садку на 5 дітей- 1 дорослий. Постійно. Це мова про той садок, за який варто платити
     
  7. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Так. Я малого записала на початку року в Золотий ключик. На вересень 2016. Недавно їздили на оглядини, то мені сказали, що зараз такий ажіотаж почався, вже мають записаних 14 діток на вересень 2017 року. А там група чи 14 чи 18 набирають, не пам'ятаю
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    так. тому що чим більша вартість у садку, тим меншу кількість дітей туди беруть. У відділення Хеппі на Гординських, де найвища оплата була ( ВІП їх відділення) вільних місць не буває. Наприклад зараз немає і запис іде вже на осінь 2017 (!). А там оплата 3500 в місяць. Плюс якщо потрібна довозка дитини- ще 1200 грн в місяць. Плюс вступний внесок 3000. А в іншому подібному їх ВІП відділенні лише 2 вільних місця є
     
  9. WildWind

    WildWind Member

    Дівчата, хто водить дитину в садочок Хеппі на Залізничній вулиці, напишіть мені будь ласка в ПП. Там поставили камери нещодавно, я ніяк не можу до них доступитись))
    І взагалі хотіла би познайомитись))
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в інших садках їхніх теж така оплата) 3500
     
  11. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Це про Дивокрай садок?
    МОже ще хтось має свіжі відгуки про цей садок? Все що не знаходжу, досить задавнено((
     
  12. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    @WildWind ми ходим у Хепі на Залізничній але так і не змогли подивитись ті камери(( буду дзвонити до власниці, бо нащо ті камери стоять якщо подивитись не можна. питались у наших знайомих то вони теж не можуть дивитись ( хіба може то ви:girl_haha:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Lepa

    Lepa Member

    Так, але "Дивосвіт". У нас всі батьки задоволені, лише мені не подобається, що забагато макаронів-печеньок і ще одній мамі не подобається, що взимку, коли мороз, то вихователь вмикає електричний обігрівач
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. natalena

    natalena Member

    Я дуже здивована, Ніколи б не сказала, що це ВІП відділення, де ліжка як шуфляди:girl_impossible:Хоча, може комусь і подобається. А ще, якщо виникають сумнів щодо прогулянок -то такий садок відпадає...
    До речі, можна попросити , щоб ставили зволожувач, хоча виявляється, що прості батареї теж сушать повітря :girl_sad:
     
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я офігіла від непотрібних коментарів... взагалі-то я квартирний садок влаштовувати не збираюсь. Просто написала, що держава типу зробила альтернативу, але вона ну дуже дорога. І, Сніжна, 3-кімнатна квартира у новобудові не 60-70, а не менше 80 метрів. У моєму будинку найменша 3-кімнатна 86 метрів має
     
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Я не думаю що віп через якісь дуже особливі умови, або попит просто високий на тій території, або персонал кльовий

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Вважається ВІП , оскільки надає розширений перелік послуг, включаючи можливість цілодобового перебування дитини чи перебування 7 днів на тиждень. Плюс ще ряд тих послуг, які відсутні у інших ( нуі і р-н Гординських і ближніх вулиць вважається елітним. Тому розраховано на відповідну категорію жителів)
    а мова велася про вашу квартиру :)?
     
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ні, не мою. Просто ви написали


    А інші писали про квартирні садки (і шалений попит на них) у новобудовах. А у новобудові все ж таки 3-кімнатна квартира понад 80 (це у тих трошки старішиз будинках), а тепер і майже 100 метрів квадратни
    --- дописи об"єднано, 26 Травень 2016 ---
    ні, не мою. Просто ви написали


    А інші писали про квартирні садки (і шалений попит на них) у новобудовах. А у новобудові все ж таки 3-кімнатна квартира понад 80 (це у тих трошки старішиз будинках), а тепер і майже 100 метрів квадратни
     
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    а де про таке можна почитати? киньте посилання, пліз.
     
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    у її ФБ кілька слів:


    "Затверджено новий санітарний регламент для дитсадків -- простою
    мовою це означає, що відтепер стає можливим організовувати
    невеликі приватні дитсадки, дозволена доставка їжі, двоярусні
    ліжка, знято вимогу зайвих медичних довідок для дітей, дозволено
    організовувати дитсадки в житлових приміщеннях.

    Це дуже хороша новина для сімей з маленькими дітьми і для
    українців, які мріють організувати міні-садок. Нарешті
    затверджено новий санітарний регламент для дитсадків. За цими
    скупими рядками, насправді, роки боротьби з корупцією, з
    бюрократією, з якою стикалися всі, хто хотів організувати
    міні-садочки, щоб розвантажити працюючих мам і створити і нові
    місця для малюків, і нові робочі місця", -- зазначає Лілія
    Гриневич, Міністр освіти і науки України.

    А тут повний наказ -- читати довго і нудно (я читала, бо мені для роботи то трреба було, але якщо для душі -- то жесть)


    Наказ, Регламент №234 от 24.03.2016, Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів
     
    • Подобається Подобається x 1