Приватний садочок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 23 Березень 2010.

?

Скільки ви згодні платити за приватний садок?

  1. 500-600 гривень

    116 голосів
    37,8%
  2. 600-700 гривень

    48 голосів
    15,6%
  3. 700-1000 гривень

    82 голосів
    26,7%
  4. більше 1000

    61 голосів
    19,9%
  1. innaprysiazniuk

    innaprysiazniuk New Member

    Дівчатка, маю бажання відкрити міні- садок для діток від 1,5-3 років (з перебуванням до 4 годин). Буду шукати оренду будинку, з власним подвір'ям. Планую що обов'язково має бути відео нагляд, як на вулиці так і в групах. В якому районі Львова, не вистачає місць в садочках? Де порекомендуєте відкритися?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Район заводу Сільмаш. Йде активна забудова району, а місць дійсно небагато, і особняк там легко буде знайти. Хеппі правда два рази там пробував закріпитись, але шось їм не пішло. Ну і Сихів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    не знаю як біля Сільмашу, а от на Сихові приватних будинків обмаль. тому, навіть якби якийсь варіант знайшовся, то ціна оренди може бути космічна.
     
  4. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    В усіх не вистачає:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. DashaK

    DashaK New Member

    Дівчата, які водять своїх діток в садок Хеппі на Гординських, або знайомі, які їх знають! Сьогодні близько 11 години проходила повз і спостерігала як з дітками гуляють. Дві дівчинки йшли за ручки і плакали, вихователька (блондинка з каре) замість того щоб заспокоїти, верещала, говорила з дітьми вкрай недружелюбно. Була ще вихователька з волоссям темного кольору, обоє вели по 4 дитини. в неї, власне, діти не плакали і якихось криків чи погроз від неї я не чула. Теж не намагалась заспокоїти дітей попереду, але була неагресивна. З блондинкою - повний аут, двоє в неї плачуть, двоє тікають, вона верещить, лякає дядьою. Можу припустити що мами цього не знають, то шановні мами, прослідкуйте, хоч раз, з якихось кущів, як то все виглядає:) Щиро вірю, що мамам не всеодно, сподіваюсь що ситуація вирішиться на користь діток і в садках будуть працювати лише люди, які їх безмежно люблять, чого сьогодні я й близько не помітила, бо було власне навпаки
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. OlenaD

    OlenaD New Member

    можна тел. цього садочка.
     
  7. OlenaD

    OlenaD New Member

    ьл

    район Дністерськой або біля нього. Там взагалі один садочок на район.
     
  8. Ariwa

    Ariwa New Member

    В районі Дністерської, точніше на вул. Зелена, між Дністерською і Липової алеї відкрився дитячий клуб, типу квартирного садка. Нам дуже підійшов район, будемо пробувати туди.Групи тільки набирають, досить там непогано. Довго відкривались,але обіцяли з жовтня вже працювати
     
  9. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    А як називається?
     
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Може комусь пригодиться інформація...
    На Тракті Глинянському відкрили приват. садочок Розмаринка. Друзі водять дитину 3р., задоволені, поки що)))) В групі 4-5 дітей. Ціна 3000 грн.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Ariwa

    Ariwa New Member

    "Веселі чомусики"
     
  12. OlenaD

    OlenaD New Member

    якщо можна № телефона в цей садочок.Я сьогодні шукала в цьому р-ні,не знайшла.
     
  13. In4a

    In4a Well-Known Member

    Гугл пише: Зелена, 130.
     
  14. Ariwa

    Ariwa New Member

    Важко знайти,бо ще не має реклами, то квартира на першому. Я там була коли складали лабіринт. Три кімнати, ігрова, для занять і спальня з двохповерховими ліжечками,є кухня. Було ще все не розкладено, в процесі, працювати мають почати 10.10. Тел.067 370 0550
     
    Останнє редагування: 5 Жовтень 2016
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. cloobex

    cloobex New Member

    Відгуки про дитячі садочки Львова можна почитати на сайті Дитячий довідник Львова
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. aromnyk

    aromnyk superlook

    Коли відкриєтесь, напишіть, яка вартість і умови. дякую :)
     
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    хтось знає ціну на повний день?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Ми цього тижня почали ходити у садочок "Коло Хруся і Леся", вони тільки відкрилися, ще на повний день не функціонують, але з наступного тижня будуть ліжечка, то ми поки на 4 години ходимо. Малому дуже сподобалось, навіть маму відпускає до магазину, то для мене показник)))) дуже хороші приємні дівчатка, цікаві ігри ну і взагалі приємна така атмосфера, душевна, я б сказала.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Підкажіть ще садки де можливе індивідуальне харчове меню, крім Хеппі і Бебітошки

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    хтось ходить в міні-садок в Майстерню знань? далі включають мультфільми часто?)