Приватний садочок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 23 Березень 2010.

?

Скільки ви згодні платити за приватний садок?

  1. 500-600 гривень

    116 голосів
    37,8%
  2. 600-700 гривень

    48 голосів
    15,6%
  3. 700-1000 гривень

    82 голосів
    26,7%
  4. більше 1000

    61 голосів
    19,9%
  1. Nataliaforum

    Nataliaforum New Member

    Можливо хтось водить своїх діток у садочок "пограйко", що на вулиці Моринецькій. Хотіла б почути відгуки, а то не можемо оприділитися куди віддати свою малечу.
     
  2. Ariwa

    Ariwa New Member

    На вул.Зеленій є дитячий клуб "Веселі чомусики", у них діє міні садочок. Ми дуже задоволені))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Підкажіть ціну, б.ласка
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. Ariwa

    Ariwa New Member

    Ми оплачуємо по днях, це 100 грн.в день до 14год. Знаю що абонементом на місяць дешевше, скільки точно не скажу, але ми ходимо не кожного дня, тому абонемент поки не купляли
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Може комусь буде цікаво...
    На Новому Львові відкривається новий приватний садочок(вул.Запорізька). Вартість - 5 тис.грн.
     
    • Корисно Корисно x 1
  6. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    То вартість за місяць?

    Дівчата, може хтось знає скільки коштує садочок Монтессорі? А може хтось водить туди діток і поділиться враженнями?


    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  7. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Ціни щораз то вищі, дівчата, як ви гадаєте, це нормальна ціна? Мені донедавна здавалося, що 4000 забагато. Цікаво, що вони пропонують на ці гроші, можливо, є власне подвір’я, це особняк?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ціна справді дуже висока. Мені на жаль поки таке недоступне. Але цікаво, що в них майже не залишилось вільних місць. Зараз багато молодих сімей добре заробляють і можуть собі таке дозволити. У Львові відкривається багато недешевих приватних садочків, отже попит, попри ціну, таки є.
    Садочок назив. LITS4Babies. В них є сторінка в Фейсбуку. Там все описано.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Садочок Монтессорі коштує 3600. Це якщо на повний день(місць правда там нема))
    А загалом,в Монтессорі можна ходити на пів дня. І не щодня. Вартість залежить від кількості днів, які плануєте відвідувати садок і годин. Бо є 4-годинні заняття, є 2-годинні. Ми ходили, задоволені. Хороша розвивалка.
    --- дописи об"єднано, 24 Лютий 2017 ---
    Так, це великий хороший будинок з власним подвір'ям і садом.
    Оренда в тому районі не дешева. Плюс педагогічний колектив обіцяють хороший. Харчування від "Горіхового дому", індивідуальний підхід до харчування діток з алергіями, непереносимістю.

    Вартість трохи шкалить, а ще вони хочуть поквартальну оплату. Не кожен дозволить собі по 15 тис оплачувати наперід...

    Ну з березня починає працювати цей садок. Може якраз вартуватиме тих грошей.
     
    Останнє редагування: 24 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 1
  10. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ми ходимо на 4 години 2 рази в тиждень. Можна і кожен день, то вже за бажанням, лиш би було місце. Платимо 1075 грн за 8 занять. Я дуже задоволена, дитина любить цей садок безмежно і я бачу, що він там гарно розвивається. Якби були місця на повний день, я б віддала не задумуючись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А є місця на 2годинні, не знаєте?
     
  12. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Ми теж туди ходимо, правда на 2-годинні заняття. Ми теж дуже задоволені. З тих закладів, де ми були, тут мені найбільше подобається, дуже гарний підхід до діток. Тому мене і зацікавив садочок.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  13. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    На жаль не знаю, дзвоніть питайте.
     
  14. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    З того, що я знаю, то є можливість ходити на вечірні заняття, на 16.00, на ранкові заняття місьць нема. Але Ви можете попросити, щоб Вас записали і дали Вам знати, коли з'явиться місце. Ми так і робили, бо теж не було місьць, хоч ми переходили з молодшої групи для діток до 2 років у ту, що з 2-х.
    Ну, але найкраще, то Ви би уточнили в них, бо може щось змінилось.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата чи водить хтось своіх дітей в Пташеня дитячий простір на цілий день? Чи задоволені?

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Запитайте веселі гарбузята, чи в них щось таке є. Відкрили хелен дорен, не знаю чи там разом з бейбі клубом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. solsita

    solsita New Member

    Еколенд на сихові!
    Можливо хтось ходить, або чув якісь відгуки про цей садок
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. DrReina

    DrReina New Member

    Хочу залишити свій відгук про так званий "приватний" садок "Наші брати", що на Сихові.
    Ходили з оплатою 1200 грн/місяць. У 15-x числаx грудня батьків поставили до відома про підвищення оплати до 3500 грн. А це більше ніж в 2 рази. За таку оплату повинні бути і умови відповідні, як і в інших приватних садках. А там ремонт робити не збиралися, жодних додаткових занять теж, навіть логопеда і психолога в садочку немає. Мовчу вже про обіцяний дитячий майданчик. Хотіли, щоб батьки то все робили власними силами, плюс оплачували таку суму невідомо за що.
    Врезультаті переговорів зупинилися на сумі 2500 грн до травня, але сума з часом всерівно буде зростати. Договорів з батьками не xочуть оформляти. Половина батьків дітей позабирала, а решта, хто не зміг посеред року знайти місце в інших садочках, мусіли залишитися на їхніх умовах.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    це колишній єврейський садок "Брати Ізраїлю" чи якась його дочірня структура?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. DrReina

    DrReina New Member

    Так, це він і є.
     
    • Подобається Подобається x 1