Приватний садочок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 23 Березень 2010.

?

Скільки ви згодні платити за приватний садок?

  1. 500-600 гривень

    116 голосів
    37,8%
  2. 600-700 гривень

    48 голосів
    15,6%
  3. 700-1000 гривень

    82 голосів
    26,7%
  4. більше 1000

    61 голосів
    19,9%
  1. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А чи є ще якісь приватні садочки на Сихові?

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Чи водить хтось своїх діток в "Зернятко" чи інші приватні садки у Винниках?
    Також цікавлять свіжі відгуки за Ерудитиня і Паросток життя.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Чесно Вам скажу, навіть 2500 тепер за приватний садок то не дорого. Я правда не знаю які там умови, чи вже аж так зле, гірше за державні? Я садків приватних передивилася, то знайти хоча б на 30 відсотків ліпший за толковий державний - важко. То гуляють невідомо де, то територія мізерна, виховательки дуже різні, харчування і всякі обіцянки не завжди вартують тих оплат. Так, є хороші приватні, але там де нас нема)) і в буквальному сенсі теж - десь далеко той садок може бути. А те що ви платили, то за державний садок може набігати за місяць

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  4. Merry

    Merry Well-Known Member

    Хто що знає за новий приватний садок на Золотій?
     
  5. DrReina

    DrReina New Member

    Умови як в звичайному садку, але гірші, бо без ремонту, в коридорі пліснява по стінах і стелях. Ні логопеда, за танці і тд окремо доплачувати. Було два місяці, що навіть медсестри не було в садочку, дітей ніхто не провіряв... А харчування: кашка на воді, зупки, булки і куряче м"ясо в більшості.
    Є хороші приватні садочки з оплатою майже 4 тис., але там все включено, всюди камери, своя територія для прогулянок, хороші вихователі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а конкретніше? цікавлюся на перспективу
    бо ми от ходили в один приватний садок, камери ніби є, але чомусь доступу до них не має (треба кликати майстра), територія була малесенька, виховательки жахливі
    в іншому впринципі більше менш, але харчування нічим не ліпше за дитсадкове, абсолютно, вихователі не старались полегшити дитині адаптацію, завідуюча - взагалі без коментарів
    в третьому - немає своєї території для прогулянок, харчування одноманітне, виховательки слідкують за дітьми через раз
    в четвертому - кімнати маленькі, харчування не ахті (сосиски і так далі), зато велика територія
    і це все садки 3,5- 4 тис
    знаю 2 садки, які дійсно по всіх параметрах непогані, ну але і далеко вони
    ясно що за сирість і плісняву навіть 2500 не варто платити, може у вас поблизу є державний хороший
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Стосовно приватних садків. Коли пропозиція перевищувала попит- тут більше старалися слідкувати. Зараз у Львові попит навіть на приватні садки з оплатою по 4000 є великий. І є навіть черги. Тому попит нівелює якість. Уже не страються догодити так, як було раніше. Не будете ви- є інші бажаючі. З такими розкладами краще 4000 няні віддати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    няні зараз беруть від 30 грн за годину, незалежно чи погодинно чи на повну ставку
    відповідно так дуже згрубша, якщо брати місяць акурат з 20 робочими днями, то вже виходить 4800
    а хороші няні на ціну золота, можуть просити і 35-40 грн годину
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Дівчата,хто може дати контакти приватних садків на Сихові,дитині скоро 2 роки,цікавить на пів дня?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Може почати з програми "Адаптація до садочку"? Таке є на Іскрі, Мамини правила, пошукайте на фб. Може ще десь є... Все таки 2 роки ще дуже мацьопство.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Nataliaforum

    Nataliaforum New Member

    Ви маєте на увазі "сімейний клуб"? Теж ним цікавлюсь і жодних відгуків :sad: Можливо ви щось довідались?
     
  13. Merry

    Merry Well-Known Member

    Не впевнена
    Кілька місяців тому траплялась рекламка про відкриття садочку , я тоді не дуже звернула увагу на адресу і деталі. А тепер потрібно)
     
  14. Nataliaforum

    Nataliaforum New Member

    І мені дуже потрібно, було б не погано у цих районах. Але хочеться почути відгуки
     
  15. virnik

    virnik Member

    Ходимо в садочок на Сихові, порівняно з попереднім приватними садочком небо і земля... харчування на високому рівні, умови перебування мабуть найкращі що бачили з чоловіком... І найбільше що мені подобається те що моя дитина постійно активно зайнята :girl_smile:
     
    Останнє редагування: 27 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 3
  16. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А можете написати яка ціна за садочок? Ви на повний чи не повний день ходите?

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  17. virnik

    virnik Member

    Ходимо на повний день, ціна 2500 грн в місяць. Можете про них почитати на сайті http://ekoland.lviv.ua
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Harring

    Harring Well-Known Member

    Може буде комусь корисний відгук про садок "Хеппі". Ходимо на Сихів, але з квітня переіжджаємо.Взагальному задоволена, бо усім догодити ,це нереально ,у кожного свої вимоги ,для когось їжа ,для когось навчання, територія для прогулянок є пріоритетним. Дитина ходить з задоволенням .Привчили дитину до горщика , бо вдома скільки я намагалась, то не хотіла , а в садочку за літо вони майже всю ясельну групу перевчили.Виховательки хороші, хоча й молоденькі беруть діток на ручки , гарно малу інколи заплітають, якщо попісялась то переодягають, завжди чистенька. У вечері якщо дитина довго у садочку Виховательки без проблем дають яблучко, печенько, хлібчик з маслом , якщо дитина попросить.Малюють ,ліплять, приїжджав ляльковий театр ,приходив Миколай ,робили новорічне свято . Якщо Ви думаєте, що приватний садок це гарантія того ,що дитина не хворітиме -це не так.У перший місяць відвідування дитина хворіє...адаптовується, до походу в садок за 1.8 р не були хворі ,а пішла і потім трохи похворіла, але це нормально. Проблем через їжу не було, нещодавно поносила 1раз і рвала , але то з тим сміттям ,може у повітрі бути якась інфекція.
    Діти буває у садку б'ються, але це нормально ,Виховательки реагують. Був хлопчик дуже агресивний , то після 2 серйозних випадків з його участю, його відрахували.
    Ціна зараз на повний день 200-220 грн ,залежно від локації .На Зелений є велика окремостояча споруда з своєю територією і обіцяли багато покращень:охорона,своє подвір'я,спорт ,танці ,постійна наявність логопеда та психолога, фірмові столи Лего, бізі борди для найменших та ін..Будуть набирати діток з 1.2 р.на Зелену.
    З 10 можу оцінити на 8 .Можливо, Зелену оціню вище.
    Якщо цікавить щось питайте
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Virna

    Virna Well-Known Member

    Я от живу поруч з тим садочком, який на Рубчака. Всіма умовами ще не встигла поцікавитися, але деякі питання в мене є. Цей садочок знаходиться в цокольному поверсі житлового будинку. Цікаво як буде опалюватися і чи не буде сирості. Де діткам готують їсти і чи є там витяжки? До речі, гуляти, я так розумію, будуть на спільному майданчику трьох будинків. Там зараз все нове, але зважаючи, що там багато місцевих діток і ще гуляють дітки з іншого приватного садочку з сусіднього будинку, що з тим майданчиком буде за декілька років. Словом, якось мені здається закруто 200-220 грн. за те що пропонують. Ще б повертали повну вартість від пропуску, або можна було б ходити не всі дні, а так то 4000-5000 виходить в місяць
     
  20. Harring

    Harring Well-Known Member

    От тому будем на Зелену ходити, бо хочеться окремого майданчика, Рубчака я навіть не розглядала
     
    • Подобається Подобається x 2