Приватний садочок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 23 Березень 2010.

?

Скільки ви згодні платити за приватний садок?

  1. 500-600 гривень

    116 голосів
    37,8%
  2. 600-700 гривень

    48 голосів
    15,6%
  3. 700-1000 гривень

    82 голосів
    26,7%
  4. більше 1000

    61 голосів
    19,9%
  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дівчтата . розвивалки порекомендуйте? з адекватними вихователями. район сихів чи біля сихова.
     
  2. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    На сихові "Кузю"хвалять
     
  3. Millisochka

    Millisochka Мудра мамуся

    От і я про це зразу подумала, що будуть іти ціни вгору, але в нас поки шо на зборах промовчали,пронесло) а 6500 знизили ціну, бо 8000 точно неадекватна, а може спеціально, спочатку висока, а потім нібито акція)))
     
  4. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Хочу залишити невеличкий відгук про "Бембі" на Залізничній, бо коли планували туди оформити малюка, в цій темі не знайшла жодної інформації про них.
    В пошуках приватного садка, перше з чим стикнулась це, що не всі садки готові прийняти 1,5 річного малюка, не всі беруть на неповний день, і більшість має "реєстраційний внесок"(і як правило він суттєвий).
    Так от в "Бембі" ми ходимо вже другий місяць, на неповний день, реєстраційного внеску немає, за пропущені дні повертають 5% оплати. Правда там здається обмеження є по кількості днів, якщо не помиляюсь то це 5 роб.днів в місяць. Ми ходимо з понеділка по четвер, то за п'ятницю оплату нам не нараховували. Групи невеликі, готують смачно, сама пробувала. Якщо зупка, то є наприклад броколі, щось м'ясне дають. Так як я в обід забираю малого, то бачу, що діти на вулиці гуляють в постійному режимі. (Пісок є в кросовках, кишенях). Це як наболіле, бо провожу паралель з державним садком, де донька в яслах не гуляла жодного дня. І один похід в садок закінчувався соплями, які тижнями не давали дитині спокою(
    З мінусів для мене, лише розташування садка, був би він в Шевченківському районі, ціни б йому не було))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Merry

    Merry Well-Known Member

    він у нас на подвір'ї)))
    ну і з мінусів -близькість до дороги
     
  6. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Так досить близько до дороги. Але дитячий майданчик огорожений сіткою.
     
  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Чи хтось водить/водив діток у приватний садок "Зернятко", що у Винниках?
     
  8. Millisochka

    Millisochka Мудра мамуся

    Так, погджуюсь, нам якраз в 1,5 було не дуже легко знайти садок, а в держ. Тим більш скпзали, що візьмуть з 2х р. Але все ж таки знайшла, де нас взяли і так само без внеску на цілий день, хоч ми місяць дуже важко звикали, але зараз вже все супер, крім того нам ще й варять окреме меню , бо ми на безглютеновій дієті( я вже навіть думала, що не будем переходити в державний,як нам виповниться два, бо нашо мені групу з 30 дітей, коли в прив. 10 макс.15 дітей
     
  9. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Мені в одному приватному сказали, що в них групи по 24 дитини, але ходить значно менше. Це нормально?
     
  10. Millisochka

    Millisochka Мудра мамуся

    ні це зовсім ненормально для приватного садка, 2 групи по 12 це могло б бути), ну хоча б 15.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    От і я думаю, що ненормально. Мотивують тим, що в них велике приміщення і 3 виховательки на групу. Кажуть, що реально ходить 12-15 дітей, інші хворіють чи з ін.причин пропускають. В цьому садку 2 групи.
    В сусідньому садку 4 групи по 12 дітей.
    Але ні там, ні там наразі немає місця(
    Це Винники, тут вибір невеликий - або державний садок, або Зернятко, або Дивокрай.
    Наразі машини не маю, тож можливості возити дитину кудись у Львів немає( записались в чергу і чекаєм...
     
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

  13. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Були там на пробному занятті. Малій сподобалось, багато місця, поки що все новеньке, єдине, що мені не сподобалось, що діти самі по собі, а вихователь біля компа, але я була лише хвилин 30, то питала, чим вони займаються то сказали, що в них є програма на кожен день. Чи була та програма чи ні не знаю, але мала принесла малюнок і сказала, що танцювали і гуляли. Але загалом в мене склалось позитивне враження і власниця досить приємна. Єдине, що якщо на цілий день то там двоповерхові ліжка. Якщо ще щось цікаво питайте.
     
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    так ви його відвідуєте?
     
  15. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ні не відвідуємо. Мені задорого обрала Хепіляндію.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    о, розкажіть про цей садок. дякую.
     
  17. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Це міні садок, там немає повного дня, лише 3 години. Але там дуже хороший ранній розвиток і насичена програма. Ліплять, малюють, клеять, вчать букви, англійська і тому подібне. Малій дуже подобається. Ходимо 3 рази на тиждень. Єдине, що там місць зараз ніби вже немає. Одним словом я дуже задоволена, шкода що в старшій групі нема місця, я ще б малого віддала.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В нас в садку теж двоповерхові ліжка. Як на мене, то взагалі не проблема
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Millisochka

    Millisochka Мудра мамуся

    І в нас так само, взагалі я думала що такі ліжка майже в усіх садках))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Ira petran

    Ira petran New Member

    Привіт. Чи має хтось інформацію про садок «сімейний клуб» на золотій???