Приватний садочок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 23 Березень 2010.

?

Скільки ви згодні платити за приватний садок?

  1. 500-600 гривень

    116 голосів
    37,8%
  2. 600-700 гривень

    48 голосів
    15,6%
  3. 700-1000 гривень

    82 голосів
    26,7%
  4. більше 1000

    61 голосів
    19,9%
  1. Fast

    Fast Well-Known Member

    На Південному.
     
    • Корисно Корисно x 1
  2. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата чи є на сихові міні садочки для дітей хороші, поділіться відгуками. І чи водить чи водив хтось дітей в Кузю у міні садок, поділіться відгуками пліз.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 15 Серпень 2018
  3. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата, порадьте альтернативу. Вожу малого у Хеппі на Запорізьку, останні пів року дитина ридає і не хоче йти. Вже і просила і домавлялася і незнати що. Шукаю альтернатиу. Може хтось підкаже якийсь варіант на Сихові або Батальній? Яскраву до-школу не розглядаю.
     
  4. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    А чому не розглядаєте Яскраву Дошколу? (Можна в ПП)
     
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 29 Серпень 2018 ---
    знайшли щось?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 29 Серпень 2018
  7. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Хепіландія, чудовий садок, але там тепер відвідування кожен день з 9.30 до 14 і ціна 2700. Якщо комусь підходить ціна сміло ідіть ми дуже задоволені, ходили минулий навчальний рік.
    А ще Кузя 400 грн в тиждень з 10 до 14 з перекусом, Барвиста палітра, Вуаля, і ще декілька назв не пам'ятаю, в сихівських мамусях читайте, там багато пропозицій.
    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 29 Серпень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  8. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Мені найбільше імпонують Пташеня (більш традиційне) і Дитячий клуб "Бумбурурурум", до якого ми і ходимо :)

    Sent from my FS8010 using Tapatalk
     
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Ми були в Барвистій палітрі. Не сподобалось. І вірус в перший день підчепили. А сихівські мамусі це група в фб?
    --- дописи об"єднано, 29 Серпень 2018 ---
    А розкажіть про цей Бумбурум будь ласка?
     
  10. kristina

    kristina Well-Known Member

    Ми ходимо з квітня в Мамаля, хороший садок, задоволені
     
  11. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Так хороший, але там лише повний день. Ми були там на ознайомчому занятті. Ну і Пташеня хороший, аде теж лише повний день.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  12. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Так, це група у фб

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  13. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Це лісовий садочок, де дітки весь час проводять на вулиці. Намагаються пізнавати світ природньо, через гру і досвід :) Активно подорожують Львовом. Дуже шанобливо ставляться до малючків :) З практичних моментів - їжу даємо з собою, екіпіровку на різні сезони теж купуємо. Вони є у ФБ.



    Sent from my FS8010 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. tucheble

    tucheble New Member

    Хто що знає про садок Бембі на Залізничній? Або Казка на Міхновських. Чи який би плрадтли садочок на привокзальній-Південний, де беруть діток від 1.5 років.
     
  15. his joker

    his joker Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка, може тут є мами, чиї діти ходять в садочок Бояр (цікавить власне філія на вул. Виговського):
    Англійська для дошкільнят Львів

    Які враження ваші і діток?
    Не можу знайти на сайті, з якого віку вони приймають дітей. Я от задумалася, що до вул. Виговського мені не так вже й далеко, ну і англ. мова там... Може б і я водила туди свого малюка, якщо садок гарний, умови і ставлення до дітей відповідні.

    Надіслано від мого M5s, використовуючи Tapatalk
     
  16. Straniera

    Straniera Well-Known Member

    а можна більше деталей про Мудрики: ціна, чи можна в памперсі чи треба на горщик вже ходити, які умови для спання?
     
  17. tuti

    tuti Well-Known Member

    Ми вже туди не ходимо 1,5 роки - тому як зараз не скажу. В той час коли ходили, була одна дічинка віку 1,10, то вона була в памперсі, але літом вихователі намагались іі привчати до горщика. Сплять дітки в окремій кімнаті, не можу сказати, що дуже великій, але місця вистачає. Ліжка такі, не двоярусні, але що висувається тумба і на ній теж можна спати (не знаю, як правильно називається). Простіше Вам сходити подивитись, тому що сестричка намагалась сина віддати туди, то не було місць. Ну і виховательки помінялись там, тому як зараз важко сказати
     
  18. Straniera

    Straniera Well-Known Member

    а ще скажіть будь ласка, харування входить в ту ціну, яка є за день?
     
  19. tuti

    tuti Well-Known Member

    так. входить.
     
  20. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Ми віддали молодшу в "One plus One" на Скрипника на півдня, наразі дуже задоволені. Садочок тільки відкрився, дівчатка дуже стараються. Мала приходить щаслива, вивчила за два тижні багато англійських слів.