Приватний садочок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 23 Березень 2010.

?

Скільки ви згодні платити за приватний садок?

  1. 500-600 гривень

    116 голосів
    37,8%
  2. 600-700 гривень

    48 голосів
    15,6%
  3. 700-1000 гривень

    82 голосів
    26,7%
  4. більше 1000

    61 голосів
    19,9%
  1. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Приватний садочок

    це мені зовсім поруч. а не маєте яких-небудь контактів? чи хоч адреси точнішої?
     
  2. Vecniana

    Vecniana New Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Моїй дитині 2 роки,змушена вийти на роботу,підскажіть хороший садок-яслі близько до вулиці Огієнка,дякую
     
  3. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Приватний садочок

     
  4. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Приватний садочок

    а приватні в цьому районі є???може хто водить,або хоч чув??за будь-яку інфу-низький уклін!:girl_claping:
     
  5. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Підкажіть приватний садок в центрі. Район галицького... для 3-х років
     
  6. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Найближче, що знаю - то Ерудит на Лисенка, для 3-х річних підходив.

    ---------- Додано в 23:28 ---------- Попередній допис був написаний в 23:08 ----------

    Та їх загалом небагато. Знаю, що на Сихові є, на Левандівці, десь в районі Коновальця, на Липинського "Бебітошка" (і вроді такий же на Золотій), на Патона "у пані Ганни", "Дивосвіт" на Сміливих та "Дивосвіт" на Південному. До останнього в мене особливе ставлення: мого Альошку там дусила (за шию) вихователька...
    Але я не розумію одного, якщо батьки готові віддати 2000-2500грн. зараз за приватний садочок, то невже є проблемою дитину туди завести на машині? Для чого прив"язуватись до району? Ви ж все рівно будете порівнювати кілька садків (я теж порівнювала) перед тим як прийняти рішення.
     
  7. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Приватний садочок

    ну власне порівнювати буду,бо 2500 то закруто,а якби платила,то хтіла б шоб принаймі було під боком;) а за інфу -дякую!:girl_curtsey:
     
  8. TATA

    TATA Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Можливо маєте телефон.Або точнішу адресу. Буду дуже вдячна.
     
  9. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Приватний садочок

    Маю сина , майже 2 з половиною роки. Коли все стане на свої місця після народження молодшого, буде потреба в дитячому колективі.
    Як я це бачу - 4-5 днів в тиждень кілька годин зранку (приблизно з 9 до 12-13) 4-5 дітей різного віку з двома дорослими в р-ні центру гуляють, малюють, читають (дорослі дітям) казки, бавляться, пьют компот з печеньком. Ніякого виховання, ніяких модних систем раннього розвитку (типу Монтессорі і т.д.). В кого схожі потреби і бачення, пишіть в приват скільки дитині, скільки часу хочете , щоб дитина була в "садочку" (годин в день і днів в тиждень), скільки грошей готові в місяць потратити на це.

    АПД. З карми
    під різним віком маю на увазі від 2-2,5 (чи коли дитина готова побути трохи без мами) до 5-6. Бачу, що старші дітки прекрасно бавляться з меншими, тоді дорослим лишається тільки направляти і слідкувати за безпекою.
     
    Останнє редагування: 18 Березень 2011
  10. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    А де саме? Там є де гуляти? Так, щоб не йти півгодини через всі дороги...
     
  11. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Приватний садочок

    та чо в приват, можна й тут. гілка приблизно з того й починалася.

    Станом на зараз (5 років - і до школи) мені актуальним є цілий день. Не щодня, але на цілий день. З повноцінним обідом і підвечірком. Поки що більше 50 грн за день я платити не в змозі, хоча розумію. що реально то мало б бути більше
     
  12. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Приватний садочок

    Уко, то вже інша кухня, я за таку організацію не візьмусь, принаймі доки не потребуватиму сама.
     
  13. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Приватний садочок

    ну, я окреслила свої потреби :)
     
  14. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Приватний садочок

    в голосуванні я спочатку вибрала категорію 600-700 грн, але тисячу теж готова заплатити, за нормальні умови і нормальне ,без надлишків, харчування, суперового не вимагала б, але свіжо-чисто- не тісно, віршики нові, пісеньки, не занадто велике коло спілкування ( тобто не 25 дітей в групі)...Ще щоб недалеко від дому...Ех, мрію
    Дізнавалась про приватний садочок десь в районі Чорновола, восени минулого року, озвучили ціну 1700 грн.
    Для мене відкрите питання- няня чи садок, бо на роботі ніхто уваги не буде звертати на те здорова в мене дитина,чи ні, чи потрібно скорше дитину зі садка забрати...На теперешній момент - няня це вихід більш зручний і комфортний. Та дитина хоче спілкування, хоче руху більш активного, вражень,в такій кількості як в садку няня їй цього не дасть
     
  15. Sisel

    Sisel New Member

    Відповідь: Приватний садочок

    підскажіть де є приватний садочок на Сихові ?
     
  16. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    нема, але то вже інша кухня;)
    до теми - Дивосвіт на Південному дзвонив нам недавно, запрошував ходити з дитиною на заняття раннього розвитку - 1200 чи 1300 грн/місяць (не памятаю точно) + 20 грн/день - тобто це 5 год в день - 4 дні на тиждень
    Нам не актуально, бо ми віддаєм перевагу до 5 год - 4-5 днів на тиждень на разі з няньою, але може комусь згодиться.
     
  17. Malinka

    Malinka Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Дівчата, дайте, будь-ласка, контакти садочку п. Інни. Читала, що він розташований на Н. Львові, а більше ніякої інформації знайти не можу...
     
  18. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Знаю ще приватний садочок в Солонці, 80 грн в день. Триразове харчування, чиста та гарна територія, є качелька ,пісочниця, хатка. З дітками приходить займатись вчителька.
    Якщо що пишіть в приват
     
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Приватний садочок

    і мені, будь ласка, напишіть хто знає
     
  20. Malinka

    Malinka Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    а в садок фаст трек кідз на київській хтось водить діток?