Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ulianabiryukova, 23 Листопад 2011.

  1. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    Хтось стикався з проблемою поміняти двері в класі? Якщо хтось замовляв такі стандартні двері, які в школах стоять- дайте пліз в пп інформацію. Бо тільки щоб відновити існуючі двері майстри просять 1200 грн. А двері вже пережили багато всього на своєму віку і я думаю що є сенс поміняти їх на нові. Такі звичайні- двостворчаті, глухі двері під фарбу. Буду вдячна.
     
  2. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    міжкімнатні двері під покраску в Новій Лінії максимум в 700грн стануть, і то вже з порогм, налічніками, і можливо з замком...
     
  3. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    там одностворчасті, чи я не все роздивилася?
     
  4. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    ом.. вибачте, не додивилася Ваш допис...
    можливо є сенс попитатися в тих продавців, що на вулиці стоять і роздають рекламки? знаєте? а часом і в поштові скриньки кидають...
    але 1200 за реставрацію - це забагато, як на мене...
     
  5. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    у нас в садочку є батьківський комітет. збирали гроші на новорічні свята і миколая. здавали по 90 грн (30 грн подарунок на Миколая, 30 грн на Новий Рік, 30 грн іграшки в групу). тепер на 8 березня збирали по 30 грн. казали будуть вітати вихователів (їх у нас троє), няню і завідуючу. поки що не жаліюсь. хоча на перших зборах були батьки які щось там бурчали під ніс що то забагато. я вважаю що нормально, то ж для своїх дітей купуємо. ну і ще у нас в групі є одна дівчинка. то з нею не беруть грошей. бо там дійсно нема звідки. батьки інваліди, дитика теж нездорова, тому і вирішили так.
    а, ще здавали по 30 грн за диск, запис свята, але то вже за бажанням
     
  6. soilik

    soilik Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    Ми вітаємо вихователів на день вчителя, Миколая, 8 березня і день Матері. А зараз у старшою доньки випускний з садочка, то навіть не знаю у скільки це обійдеться, бо подарунки потрібно зробити для всього персоналу (прибиральниці, прачки, кухарі), подарунок для групи і окремо для садочка. Думаю сума буде вагома
     
  7. ukralya

    ukralya New Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    От і я хотіла б розпитати як відбуватимуться випускні в садочках у вас, скільки орієнтовно треба збирати на подарунки, по 200 гривень ( без фото і відео) вистачить??? Напевно вихователям краще гроші подарувати, ви як вважаєте??? А завідуючій, медсестрі, методисту і т. д. що дарувати???
     
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    Звичайно!
    "Перепишіть номери купюр" попередньо...
     
  9. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    ????:girl_blush2: (для особливо обдарованих), бо наша група на всі свята дарує гроші....
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    Достатньо з Прокуратурою контактувати, вони процедуру знають, все самі підготують.
     
  11. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    Дівчата, може не в тему, але чи хтось стикався з фотографом на ім'я Вадим(старший пан, худощавий), робить альбоми в садочках, школах. Потрібні його координати.
     
  12. marife

    marife Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    Нацибаю і я щось. Я також голова батьківського комітету.. Так ось. Я вже встигла збирати гроші на постіль,посуду, і тепер на свято миколая. Постіль замовляли через фабрику разом вибирали кольори. Привезли нам сьогодні постіль. Якість чудова кольори гарні (зелені під спальню), а в кінці пакунку сюрприз-10 комплектів помаранчевого коліру:khomyak: ну і я вийшла винною Як ту постіль десь обміняти не знаю. назад не беруть. Зла така:ireful:І ще одне. збираємо гроші на миколая. По 100гривень. Домовились купляти канцтовари які і залишаться їм в садочок( бо зібрати гроші ще раз буде не реально. батьки від мене втікають як від прокази! Але ж я також здаю ті самі гроші. обідно дуже)+цюці, і на новорічне свято. Деяким батькам це багато, ходять різні плітки. Я вже не хочу того комітету , але і збирати гроші теж всі відмовляються. ужас ужасний. І це тільки початок............
     
  13. manka

    manka Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    В групі, де ходить старший, також здаємо відразу більшу суму (орієнтуємось на потреби на пів року: день вчителя, канцтовари, св. Миколая, день народж. вихователя) тому, що кожного разу обдзвонювати-бігати за батьками по якихось 20-25 грн. є накладно, якщо хтось сумнівається в використанні коштів за призначенням - дзвонить до членів батьк.ком. і там звітуються. Також звітуються і на зборах.
     
  14. marife

    marife Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    Для нас це не реально. Батьки зовсім не хочуть здавати гроші. Наприклад на посуду збирали від вересня, а купили тільки недавно.
    Так і треба. Тим більше я працюю в цьому садочку. Але ж ніхто не питає. А плітки-це залюбки.

    Тут взагалі капец повний. чотири рази робили вже збори. Приходить 5-6 батьків з 30ти.
    Не хочеться нікого ображати, але дуже важко наші батьки ідуть на це все.Та й вважають що потрібно.
     
  15. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    а комусь принципово щоб його дитина спала саме на зеленій постелі??

    ---------- Додано в 14:51 ---------- Попередній допис був написаний в 14:49 ----------

    у нас така сама ситуація, і я таки не ходила на збори. чому? та бо не можу я прийти на збори на 17:00 якщо робочий день до 18:00 плюс мінімум годину на доїзд. просила зробити пізніше, але де там, наші пані вихователі так довго на роботі не засиджуються...
     
  16. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    вивішуйте список витрат на дошці оголошень в вашій групі.
     
  17. marife

    marife Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    Вихователям. Не підходить до кольору стін
    Робили і на шосту і восьму ранку, просили хоч на 1 хв. Ніяк. І половина батьків, чи тих хто забирає дітей-не працюють, чи мають змогу прийти. Дітей до шостої години практично немає
    так, так........як мене ПрОсвітиЛи:"Хто на що вчився":girl_crazy:

    ---------- Додано в 15:40 ---------- Попередній допис був написаний в 15:39 ----------

    Гарна ідея. Дякую

    ---------- Додано в 15:47 ---------- Попередній допис був написаний в 15:40 ----------

    Чи купляєєте Ви на свята дітям якісь смаколики чи міні презентики? Чи даруєєте коробку муз.керівнику? Наближаєтьсяноворічне свято. Де у наших мадюків буде перший виступ. На святі хочемо роздати якесь печево, чи цукерку. Як у Вас?
     
  18. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    погана ідея. Вам ніхто не дозволить так зробити, бо як зайде якась перевірка у Ваш садок, то буде Ваша завідувачка їм довго розповідати, що то за списки витрат ;)
     
  19. marife

    marife Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    Ваша правда. Буде катастрофа.
     
  20. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    дати кожній дитині щоб передала батькам. чи щоб вихователька передала кожним батькам.