Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ulianabiryukova, 23 Листопад 2011.

  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    Підтримую, завідувачам і вихователям за те може дуже перепасти.
    Ми на батьківських зборах розповідали/показували кошторис, але не вивішували ніде.
    А ще в нашій школі-садку є дуже хороша традиція - перевибирати кожного року батьківський комітет, і проблем з
    не буде, бо коже розуміє, що це і його чекає.
    Була рік у батьківському комітеті, можливо тому що батьки золоті попались, або схема перевибору спрацьовує, але проблем як таких не було. Можу порадити набирати на компі і роздрукувати листочок з вказанням того скільки і на що збираєте і класти в шафки дітям, батьки як будуть забирати і побачать, і бігати за ними не треба, але точно не вивішувати ніде.
    Ми збирали гроші раз у пів-року - більшу суму на фонд школи, Миколая, день вчителя і т.д. Як показує практика - батькам психологічно легше раз здати 200-300 грн і мати чистий спокій, ніж щомісяця по 20-30 грн. Ну і батьківському комітету легше,бо можна спланувати витрати.
    А ще я б порадила на батьківських зборах, без вихователя/вчителя, наперед обговорити витрати, бо батьки є різні і можливості батьків також, деякі впадають в крайнощі, комусь підходить як подарунок букет квітів, а хтось подає ідеї купувати золоті прикраси. Ми домовились про певну суму,за яку при купівлі подарунку намагались не виходити.
     
  2. marife

    marife Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    Можливо з часом, не зараз. ясельна група, батьки здавали на ремонт групи,тоді підряд 2 д.н.посуд, постіль, зараз миколай..........не готові ще мабуть, хоча з тимо в кого 2 чи третя дитина проблем нема. Вони вже в курсі що до чого
    З цим також вирішили. Якщо можна напишіть, можна в приват, чи різнится сума на подарунок вихователю і няні?
     
  3. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Дівчата, поділіться, що даруєте дітям в школі на Миколая (цікавить бюджетний варіант - якісь дрібнички в межах 50-70 грн), бо щось фантазії геть мало.. То в нас вже 6 клас, але від свята Миколая відмовлятись не хочемо)).
     
  4. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Ви мене вибачте, але то вже смішно. Мій малий зараз в 4 класі і я планую піднімати питання щодо відміни цього року подарунків на Миколая. Діти в такому віці вже не забавляться якимись дурничками, типу розмальовок чи пазлів, а за 50-70 гривень не купиш нічого нормального.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Ми нічого не дарували і в першому. Вирішили, що кожна дитина вдома має подарунки. За символічну суму знайти тяжко, та й кожна дитина різним цікавиться. А купувати якісь дурниці не хочеться. Краще кожна мама на суму ( чи навіть як докладе трохи) купить саме те, чим цікавиться конкретна дитина.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  6. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Кілограм мандаринів :). Але я , як мама трьох школярів, не розумію «дрібничок» по 70 гривень, тому по темі не пораджу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. нталька

    нталька Well-Known Member

    Просто організувати вечірку в класі в цей день.
     
    • Подобається Подобається x 2