Проїзний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ума, 16 Серпень 2007.

  1. mamasha

    mamasha New Member

    Відповідь: Проїзний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Дитина з проїзним може їхати окремо від батьків, а якщо вписана комусь з батьків у паспорт, - то може перетинати кордон тільки з ним. Якщо у дитини проїзний, - віза вклеюється туди, якщо вписана - то дитяча віза вклеюється в той паспорт, де дитина вписана (тут перевага в тому, що не витрачаються сторінки у маминому паспорті) І так, деякі країни вимагають окремого проїзного документу. Візу для дитини треба завжди. Для малюка відкривають візу на супровід в незалежності від мети призначення віз батьків. А от які документи для того треба - то краще вам поцікавитись у візовому центрі. Бо є багато нюансів.
     
  2. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Проїзний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Як немовлятку зробити фото, чи їх в тому паспортному сервіс роблять?
     
  3. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Проїзний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Самі маєте зробити фото.
     
  4. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Проїзний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Де і як? Якісь вимоги є до фото крім розміром 35х45 мм (на матовому фотопапері)
     
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Проїзний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Ми раз зробили самі, в лежачому положенні, потім віднесли в фото-студію і там підправили. А раз зразу в фото-студії, я тримала на руках.
    До теми, ми Леву зробили окремий паспорт. То може їхати і з нами, і з бабусями чи ще кимось. І мій паспорт надовше буде.
     
  6. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Проїзний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    3*4 - 3 шт
     
  7. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Проїзний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Вимоги якісь є? Без шапки, наприклад?

    Я про нього і пишу, він називається
     
  8. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Проїзний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Та звичайні фото мають бути. Без шапочки. От написано на інформаційному стенді в міграційному центрі, що фото мають бути 3*4, перепиталася я в інспектора - каже що розмір фото має бути 3.5*4.5
     
  9. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Проїзний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Під звичайними, ви маєте на увазі, як для дорослих - голова лише.
    Так, розмір я так і писала, це інформація з їхнього сайту.
    Чи можна фото десь там близько зробити?
     
  10. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Проїзний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Так. Та й у салоні також мають знати як фотографувати. Кажуть, що гарно роблять фото на Липинського, біля будинку побуту
     
  11. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Проїзний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Ага!!! Розсудіть, чи я дурна, чи комусь іншому щось бракує.
    Прийшли нині з чоловіком в центрі зробити фото дитині на той проїзний. Мужчина сказав постелити свій білий рушник на підлогу і покласти там дитину, бо інакше він не фотографує таких дітей.
    Дитині 2 міс, що ви думаєте я зробила?
     
  12. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Проїзний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Що ви зробили?
    А чого ви хочете робити окремо дитячий проїзний? Не лекше поки що вписати дитину до когось з батьків? Там і фото не потрібні на такий ще вік. Вибачте, я попередніх ваших дописів не читала і не знаю вашої ситуації. Чи дитина сама хоче подорожувати без батьків?
     
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Проїзний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Якщо вписувати до батьків, то не потрібне фото, але ж на візу все ж зробити доведеться.
    Гайко, підіть в інший салон, де Вам дитину на руках сфотографують і фон відфотошоплять. Я свого малого на руках фотографувала на Науковій в Фотохатці. Все нормально зробили.
     
  14. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Проїзний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Я думала, що проїзний дійсний до 16р, а його треба міняти що 3 роки, мабуть таки краще вписати в свій паспорт.
    То дійсно немовлятку треба візу ще?
    Куди її тоді ставлять, в мами паспорт?
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Проїзний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    проїздний потрібен тій дитині, яка має можливість подорожувати і без батьків ( з групою, школою, бабусями і т.д.). Не думаю, що в найближчий період ви будете свою малечу відпускати від себе у поїздки :). Однозначно- проїздний поки що вам не потрібний
     
  16. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Проїзний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Інколи консульства, наприклад Канади, вимагають Проїздного документу дитини.
     
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Хтось консультувався в міграційній службі стосовно цієї новини? Наскільки я зрозуміла, то з першого квітня будуть не дійсні ні вписані в паспорт батьків, ні ті голубенькі проїздні, а треба робити новий паспорт і переносити туди діючі візи?
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    не розводьте паніку. Там же в коментарях написано
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Стосовно дитячого проїзного: фото дітей ще вклеюють в закордонні паспорта батьків, якщо ті паспорта були видані до 2015 року. Так мені сьогодні пояснили в паспортному сервісі на Б.Хмельницького.
    Нам такий варіант не підходить, бо мій старий паспорт недійсний і потрібно виготовляти новий(.
    Маю питання, серед перелічених документів на виготовлення дитячого проїзного вказано, що потрібно нотаріальний дозвіл від батька. Він потрібен в будь-якому випадку? Чи якщо ми приходимо всі разом: дитина, мама і тато, тоді ні?
    Ну і на рахунок фото, в переліку його немає, тобто фотографують дитину самі працівники міграційної служби, так як і дорослих?
     
    Останнє редагування: 20 Березень 2015
  20. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Здається з 01.04.2015 будуть видавати для дітей не проїзний документ, а закордонний паспорт.