Проїзний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ума, 16 Серпень 2007.

  1. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    http://shoppingpl.com/uk/post/37-zakordonnyj-pasport-teper-dlya-ditej в оцій статті пише, що закордонний паспорт дитини (не-біометричний) коштує 204 грн. Звідки ж тоді суми в 500 грн беруться? Що вони далі там додають? Ну і дуже прикольно, що паспорт буде дійсний АЖ 4 роки! Щоб держава часом не збідніла :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    далі додають безбожно всяку чепуху. То хіба судитися.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Megan

    Megan Well-Known Member

    Для виготовлення паспорта дитині треба від обох батьків нотаріальне доручення? Чи тепер нічого не треба?
     
  4. Megan

    Megan Well-Known Member

    Здавала сьогодні дітям на паспорти. Вписувати перестали, видачу закордонних паспортів дітям до 14р. призупинили. Здала на проїзні дитячі документи. 270грн. за 2 проїзних, це вже разом з послугами банку. Згоду від обох батьків треба.
    Питається, нафіга була ота шуміха, що з 1 квітня ніяких бумажок, тільки паспорт?
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    нотаріально завірена?
     
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ага, дуже допитувались за тим дозволом. Правда нотаріус файно зробила: написала, що ми даємо згоду на виготовлення проїзного, паспорта, білметричного паспорта. А ми, типу, потім вибирали, що підходить. Бо, каже, невідомо що з тими паспортами, то роблять, то не роблять..
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  7. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    @Megan, а як справи з чергами, багато часу потрібно на ті всі процедури потратити поки здати документи?
     
  8. Megan

    Megan Well-Known Member

    Я здавала в районі, тут проблем нема. Мені теж треба паспорт робити, але я ще не визначилась який і де. Бо на звичайний в нас не фотографують, тре їхати в сусідній район "до знимки".
    Нотаріус за дозвіл взяв 120 грн. разом із копією.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    То есть ребенок, вписанный в наши паспорта в ноябре 2014 года- уже не работает? Надо отдельный делать, так?
     
  10. Black

    Black New Member

    Має діяти ще 3 роки від дати вписання.

    Кажуть що і зараз вклеюють фото дитини, хоч з 1 квітня 2015 не мали б. Але дати ставлять заднім числом. Хтось про таке чув може, чи робив ?
     
  11. tuti

    tuti Well-Known Member

    наскільки я знаю, якщо дитина вже вписана в паспорт батьків, то це дійсно, до терміну дії паспорта. в нас в малий вписаний в мій паспорт і паспорт чоловіка, маємо відкриті візи, їздили минулого тижня - то пускали без проблем. чоловік здав документи на біометричний, то казали, що дитині не обовязково переробляти.
    але наскільки знаю, якщо дитина НЕ вписана в паспорт, то тепер треба тільки окремий проїзний документ
     
  12. Black

    Black New Member

    Ось знайшла статтю, написано що 3 роки від 1 квітня 2015.

    Відразу заспокоїмо, якщо ваша дитина має дійсний проїзний документ дитини, або є вписана у ваш паспорт, то ви без проблем можете ними користуватися для перетину кордону до моменту закінчення терміну дії документу, але не довше ніж три роки, починаючи від 1 квітня 2015 р

    http://shoppingpl.com/uk/post/37-zakordonnyj-pasport-teper-dlya-ditej
    --- дописи об"єднано, 16 Квітень 2015 ---
     
    Останнє редагування: 16 Квітень 2015
  13. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    @Megan як будете в міграційній службі забирати проїзні документи дітей, поцікавтесь будь-ласка доки дійсні вписані діти в паспорт, бо на форумі то одне то друге говорять, дуже дякую
     
  14. Megan

    Megan Well-Known Member

    Питалася. Казав начальник 3 роки, хіба що паспорт швидше закінчиться, то потім не впишуть.
    Дитячі проїзні і паспорти діють аж 4 роки.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Dusheska

    Dusheska Member

    Я вже остаточно запуталась з тими проїзними і паспортами. Дівчата, хто недавно у Львові подавав на дитячий проїзний? Бо дзвонила сьогодні в УВВІР свого району, так мені сказали, що тепер лиш біометричний паспорт, ціна якого 420 грн.
     
  16. Megan

    Megan Well-Known Member

    Я не у Львові, але 15 квітня здавала на проїзні дітям. Заплатила десь 150грн. за обидва.Казали десь за місяць будуть готові. Як отримаю -напишу тут.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Хто в курсі, якщо дитина вписана в паспорт але фото вклеєне в її 2,5 роки, а зараз 6,5 р і ясно що дитина візуально зміниась, чи треба переклеювати нове фото?
    Якщо дитина вписана в паспорт але без фото, чи треба вклеювати фото ( дитині 3 роки).

    І куди з цим всім звертатись? В Овір? вони по районах міста чи один загальний?
     
  18. Fast

    Fast Well-Known Member

    І мене це дуже цікавить. Як будете мати якісь відомості маякніть.
     
  19. Megan

    Megan Well-Known Member

    Фото поновлюються кожних 4 роки. Тобто вашій дівчинці треба вклеїти нове фото. На рахунок малого - по закону дозволяють до 5 років без фото, але не всі країни то приймають. Я б вам радила вклеїти за одним махом і синуліка.
    На рахунок куди йти - на Залізничну напевне. Ну або паспортний сервіс, але там дорожче трохи.
     
    • Корисно Корисно x 1
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    цікаво...
    щойно була в візовому центір на садовій, в консульстві Болгарії, показала паспорнти, мені відповіли що вклеювати вже нічого неможна, або окремий проїздний, або їхати так як вони у нас вписані, де малій 2,5 а малий просто вписаний без фото. Бо на візах полюбому будуть стояти реальні свіжі фото. Ну і в паспорті немає дати вписання дітей, тобто ніхто не відрахує точний вік дитини на фото і точну дату коли її вписали.