Проїзний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ума, 16 Серпень 2007.

  1. Megan

    Megan Well-Known Member

    Та може і так. Я ж написала, що в кожної країни свої правила.
    Але то не вписувати треба, а просто поновити фото.
    Ну для вас воно і на краще вийшло.

    П.с. Німці питали мене скільки років малому на фото в мому паспорті.
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    я саме так і планувала впринципі зробити, але сказали що вже не клеять фото, хіба десь хтось якось втіхую умудриться заднім числом, але офіційно не клеять
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    До 1 квітня можна було. Зараз вже ні. Окремий проїзний на дитину.
    --- дописи об"єднано, 16 Травень 2015 ---
    просто тут різниця уже значна. І якщо натрапите на прикрого прикордонника, то може затятися
     
  4. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Не проїзний вже, а паспорт, проїзні теж відмінили. Тобто якщо вони виготовлені до 01.04.15 до вони дійсні, а після 1 квітня вже не роблять проїзні.
     
  5. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Ми цього тижня здали документи саме на проїзний, а не паспорт:). Знайома працівниця паспортного столу нам розповіла, що поки є бланки, то проїзні ще можна виготовляти, коли бланки закінчаться, тоді вже будуть виготовляти лише дитячі паспорти. Проїзний, якщо виготовити зараз, то дійсний буде 3 роки. Різниця в ціні між виготовленням проїзного та паспорту для дитини дууууже суттєва, тому ми поспішили бігом робити ті проїзні, хоча не впевнені ще чи поїдемо кудись (як не цього року, то на наступний).
     
  6. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    О! Ви мене заставили перечитати новини :). Знайшла таке, на оф. сайті міграційної служби.
    http://dmsu.gov.ua/novyny/9-novyny-...t-vnosytysia-do-zakordonnykh-pasportiv-batkiv
     
  7. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    знайома з цими новинами, бо перед тим як здавати документи шукала всюди різну інфо.
    туди не збираємось)), тому надіюсь все буде добре:).
     
  8. premier

    premier Member

    Підкажіть, а я з фото, ви приносили з собою фото дитини? І який то має бути формат?
     
  9. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Наших фотографували на місці. Трохи намучились з меншим (4 роки), але вдалось. Для зовсім малих (тепер нам треба зробити для 4-місячної доні) - кажуть принести одне фото 10*15 (80% фотокартки має займати обличчя). Не знаю точно, чи меншого формату треба. Це бажано уточнити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. premier

    premier Member

    Дівчатка, порадь те будь ласка, хто вже робив паспорт дитячий закордонний. Які документи необхідно. А то в неті різна інформація аж до довідок з жеку і ідентиф код і то для дитини 2 роки. А подекуди лише свідоцтво і нотаріальне завірення від батьків
    --- дописи об"єднано, 18 Травень 2015 ---
    А у візовому центрі якому на садовій? яка додаткова оплата за їхні послуги?
     
  11. Megan

    Megan Well-Known Member

    Я теж на проїзні здала 15 квітня. За 2 проїзних заплатила десь 150грн. За один дитячий паспорт треба було би віддати набагато більше.. Короче, поки що проїзні, там буде видно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Там дівчата мене виправили - на Б. Хмельницького, у Паспортному сервісі (це я з назвою помилилась у тому дописі, перепрошую).
    І таки правда, що ідентифікаційний код треба для дітей, незалежно від віку, нотаріальний дозвіл від обох батьків та довідку про прописку (брали в осбб, яка точно форма - не знаю. Сестрі без цієї довідки відмовили у прийомі дитячих документів. Мусіли робити і їхати ще раз). Зараз послуги 350 гривень.
    Чи такі самі документи треба і в міграційній службі - не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Надька

    Надька Well-Known Member

    Якщо у вас паспорт вироблений до 2015 року то можна переклеїти фото дитині. Знаю точно.
     
  14. premier

    premier Member

    А документи які необхідно подавати для проїзного?
     
  15. Megan

    Megan Well-Known Member

    Нотаріальний дозвіл від обох батьків, копію свідоцтва і фото. Копії паспортів батьків не давала. Оплачені квитанції і все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. premier

    premier Member

    Дякую, зорієнтуйте що будь ласка в ціні на нотаріальний дозвіл і якого розміру фото 3,5 на 4,5 чи 10 на 15?
    --- дописи об"єднано, 19 Травень 2015 ---
    І той дозвіл лише має бути від чоловіка, якщо я присутня? Чи як?
     
  17. Megan

    Megan Well-Known Member

    Нотаріальний дозвіл має бути від обох батьків, не залежить хто присутній. Там обоє батьків вказані і підписують. Нотаріуси в курсі. Коштує 200грн.
    Фото як на паспорт, 3,5х4,5.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Вклейка фотографій вже не проводиться, особисто питалась в посольстві і в міграційній службі.
     
  19. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Народ, а як бути з немовлятами? Нам півтора місяці. То треба окремий паспорт вже? і куда то йти? То шо вже й фоткати маля будуть?
    Старший вписаний до мене в закордонний, і маєм дійсну візу польську, то я так розумію що поки вона дійсна то можна їхати до Польщі так?
     
  20. Popi

    Popi Well-Known Member

    Я малу фоткала коли їй був 1міс. А племінника в 10 днів.))