Проїзний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ума, 16 Серпень 2007.

  1. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Доброго дня, можливо трохи не в тему, то вибачайте... В мене наступна ситуація, живу в Польщі, буду народжувати в Польщі, і планую там і надалі жити. Але хотілось якось, після народження дитинки (хрестини, відвідини родичів,...) приїхати додому. Читала в мережі, що проблеми з виїздом як такої немає, дають якесь свідоцтво чи то витяг і з ним без проблем можна виїжджати. Але хвилює мене наступне, як швидко я зможу повернутись до Польщі. По документах у мене є віза студентська до середини вересня цього року і шенген по репатріації до січня 2017 року, в чоловіка є сталий побут , чи краще все в Польщі все оформити і вже тоді їхати додому???
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    однозначно все оформити для дитини спочатку (резіденс перміт чи що вам дозволено) і тоді тільки виїжджати.
     
  3. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Almariel просто це часу багато займає, близько пів року(((( а хотілось якось по швидше..... а по своїх візах я не перетну кордон, якщо в дитини буде проїзний документ?
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    звичайно ні. виїхати виїдете, а назад - ні. і в Україні на оформлення документів витратите купу часу.
     
  5. Megan

    Megan Well-Known Member

    Якщо в чоловіка є сталий побит, то ви на його основі робіть часовий побит для себе і для дитини. Бо приїхати в Україну то ви приїдете, а назад з такими докуменами не пустять. Для малятка не видадуть візу на супровід по студентській візі, хіба по переселенню, але там добре рахуйте яке покоління і чи належиться така віза вашій дитині.
    Те, що дитина народиться в Польщі, не дає ніяких переваг їй, щоб їздити без візи, на жаль(
     
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    то хіба в Польщі так. мені в Німеччині оформили дозвіл на проживання для дитини (оформляли в Німеччині), а ми з чоловіком обидвоє маємо студентський дозвіл на проживання. + звичайно, фінансове забезпечення має бути присутнє.
     
  7. Megan

    Megan Well-Known Member

    Для Польщі студентська віза є національною, а поляки чомусь не хочуть давати супровід для національних віз, напр. для робочої навіть нема графи де можна вписати дитину.
    Але в будь-якому випадку треба дркументи на в'їзд дитині зробити ще до виїзду з Польщі, бо потім це також займає багато часу і нервів..
     
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    дякую за відповіді, в принципі була готова до такої ситуації, думала, що все ж можливо, так як для мене було б зручно:girl_smile::girl_smile::girl_smile:. Та й в Польщі це теж займає багацько часу. думаю, що саме оформлення документів займе від пів року і більше, на жаль. Чоловік очікував на сталий побут трошки більше 5 місяців, хоча на сторінці міграційної служби зазначено до 3 місяців. А по переселенню, то був дід переселений тому не вийде. Ну нічого, родина вже почали трохи рухатись, хай приїжджає в гості:d25:

    П.С. а для дитини мені здається зможу зробити зразу сталий побут, бо чоловік його отримав за "походженням", дід і баба поляки))))

    П.С.С. і ще таке мабуть не дуже розумне питання, дитина народилась, дали там то й акт про народження, і дитина ніби не легал, от скільки часу можна так дитині бути, кілька місяців чи є якісь обмеження (я розумію що в принципі ніхто не буде перевіряти тих документів, в мене за 4 місяці що я тут поживаю, лише квитки в громадському транспорті перевіряли)???
     
    Останнє редагування: 24 Січень 2016
  9. Megan

    Megan Well-Known Member

    Мені здається, що якщо народиться дитина, то вона легально перебуває доти, доки батьки легально, але все ж, подайте відразу на сталий побит, може та процедура не буде такою довгою як для дорослого, скажімо, дитина не буде проходити співбесіду.
    У мене братова народжувала за кордоном, на основі дозволу на проживання (тимчасовий) дитині автоматично надали такий самий дозвіл, і діяв він до тієї ж дати, що і мамин.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Чи подавав хтось документи для виготовлення проїздного документу дитини в суботу, у Сихівський районний відділ у м. Львові Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області , Зелена 150?...Пам"ятаю, наче хтось описував свій досвід, не можу згадати, чим то все закінчилося..
     
  11. oliv

    oliv Active Member

    Дівчата, на Залізничній для виготовлення закордонного паспорта дитини є окремий кабінет (він же - для учасників АТО та інвалідів) - відразу при вході зліва. Ми подавали там документи на паспорт малому 1 березня - то черги взагалі не було, аж одна людина перед нами вже фотографувалася в кабінеті. Навіть не думала, що так швидко вдасться подати документи
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Fast

    Fast Well-Known Member

    Чим відрізняється закордонний паспорт дитини від проїздного документу дитини? В проїзний шенген візу ставлять?
    І чому сказали ідентифікаційні дітям виготовляти? Я такого не бачу в переліках документів.
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ми нині подавали на паспорт малій в паспортному сервісі на головній пошті. Були тиждень тому у своєму франківському міграційному пункті, то там як завжди дурдом, приймає лиш одна людина, начальник навіть толком не хотів говорити чи вони би брали дитину без черги. Тому поїхали нині на гол.пошту. Там супер!! черг практично нема, бо все влаштовано відповідним чином. Фотографують на місці. Нам то все зайняло десь біля 40 хв, включно з вибіганням до банкомату, ну і трохи довго малу фоткали, бо вона там ніяк не хотіла правильно стати. Єдине що довідку про прописку і там хотіли, але ми мали зі собою. Питали за іден.код чи є, але не наполягали.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  14. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Чи хтось стикався - якщо діти не прописані, закордонний паспорт їм можна виготовити чи це нереально ?
     
  15. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Паспорт звичайний чи біометричний?
     
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ми замовляли біометричний, хоча там можна вибирати.
    Ну для віку малої та біометрика наразі полягає в виді фотографії як я розумію, тобто там вона є на якомусь чіпі
     
  17. Lyscka

    Lyscka Member

    довідка про прописку(склад сім'ї з домоуправління) обов'язково.
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В малих закінчуються прохідні паспорти. Що тепер краще зробити - звичайний чи біометричний. І куди йти, і що з собою мати? Ми прописані у Залізничному районі. Дітям 11 та 6 років. Дякую!
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    до 12 років біометричний не роблять, тобто відбитки пальців не беруть.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Вчора була у паспортному сервісі, там сказали, що зараз роблять лише біометричні). Ціна - 1080 грн за дитину (20 робочих днів на виготовлення). Трохи є, тому спробую ще через ЦНАП вияснити.