Проїзний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ума, 16 Серпень 2007.

  1. Maryblack

    Maryblack New Member

    Забула сказати що пробували записатися ще в районі десятих чисел. Там ще такий нюанс, що апарат в самому ЦНАПі таки видає на місці зранку пару талонів. Коли чоловік ходив то щасливчиків було біля восьми, а черга поза 30.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  2. Maryblack

    Maryblack New Member

    Це суто чомусь на сихові таке
     
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Як Ви записувалися? Бо я от щойно пробувала через запис на їхньому сайті і на усі відділення вибиває nothing selected, що означає, що немає вільних дат...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Це Ви про термінал і цнап на Сихові?
    Бо я про термінал у Сихівській дмс.
    Думаоа, в цнап можна наперед записатися лише через сайт. То у них теж є термінал для запису?
     
  5. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    так щойно глянула вже нема вільних годин, я реєструвалася в 12 ночі з мобільного, але заходила ще зранку в 8 то були години
    --- дописи об"єднано, 30 Березень 2017 ---
    термінал є , але там береш талон з терміналу просто з порядковим номером, конкретної години нема, можна цілий день просидіти і не попасти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Maryblack

    Maryblack New Member

    Дивіться, якраз розпитала чоловіка про те все. Раніше у ЦНАПі можна було прийти, взяти талончик в їхньому автоматі і чекати своєї черги. Тепер, коли ввели реєстрацію через нет, отримати талончик як раніше на місці майже нереально. Видає декілька талонів на день, і я так розумію незалежно чи є вільні години чи ні, томущо сама бачила що там дуже часто працівники сидять без клієнтів, оскільки гуляю поруч і вікна великі :). А записатися можна аж на n-нне число. Чоловіку ж у службі підтримки відписали отаке близько тижня тому: Доброго дня!
    Система дозволяє зареєструватися лише на один конкретний день. Якщо запис на цей один день було завершено, тобто всі дати були заповнені, система оновлюється і розпочинається запис на наступний день. Зараз орієнтовно провадиться запис на 06-07 квітня 2017 року. Якщо Ви бажаєте звернутися у Центр надання адміністративних послуг без попереднього запису, то інформуємо Вас що без попереднього запису подати документи на отримання закордонного/ українського отримати лише 8 людей, така ж кількість може записатися і через електронний сервіс "Попередній запис до ЦНАП". Тобто щодня кожен територіальний підрозділ Центру надання адміністративних послуг м. Львова може опрацювати 16 звернень на подачу документів на закордонні/українські паспорти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я щось не додумалася реєструватися вночі:)
    Але регулярно майже кожного дня заходила десь тиждень часу і зранку теж, можливо не у 8, а 9-10. І ні разу не попала на вільні години ні в одному відділенні))

    Супер. Тільки я ніяк не могла попасти на жодні вільні дати... А в районному дмс вийшло зареєструватися лише на 27 квітня..
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    от за що мені подобається Паспортний сервіс "Документ", так це за відсутність черг. Так, мінус - це переплата за послуги у 400 грн. Але , наприклад, у суботу, за 20 хвилин без шуму і пилі всі докменти оформили, оплату прийняти, фото зробили, відбитки пальців зробили. За ці 20 хвилин зайшли ще кілька пар із дітьм. Загалом там в той час оформлювалося одночасно 7 дитячих паспортів. І всіх оформили на протязі півгодини від того часу, як зайшли у двері і вийшли. Чому тут можуть оформити 7 заявок за півгодини, а в ЦНАПі за весь день -лише 16- загадка. ( п.с. працювали в той час лише 2 вікна і 2 кабінки для фото і відбитків)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  9. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Сніжна, Ви мене порятували. Бо то якесь пекло з тими ЦНАПАми, ше н ебачила такого шоб я ото в 12 ночі мала сидіти в інтернеті і реєструватися.
    Єдине, що в переліку там написано
    -Документи, що підтверджують сплату адміністративного збору, або оригінал документа про звільнення від його сплати; (оплата здійснюється на місці через термінали самообслуговування);

    Цікаво чи можн атам сплатити все на місці.
    Просто взяти документи і гроші з собою.
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    все на місці оплачується- є термінал , за вас і при вас працівниця сервісу все і оплатить. від вас лише перелік документів. При оформленні пропонують купити річну страховку Якщо без неї оформляти, то вартість 957 грн, зі страховкою-1150 ( нетермінового за 20 днів). Страховку можна не брати ( все рівно її можна потім або окремо у них купувати або в турагенції при купівлі туру). Я без неї оформляла.
    На сайті Паспортного сервісу можна теж он лайн записатися на зручну годину. Хоча я вже вдруге роблю дитячий документ через цей сервіс і без запису на жодні черги не потрапляла. . Люди є, але то якось все цивілізовано і швидко. Прийшов-здав-оплатив-оформив. Минулого разу робила на Б.Хмельницького, зараз- на Словацького
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Nana11 все на місці оплатите.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В нас будь-яке нормальне впровадження вміють спаскудити. Я чомусь дуже сумніваюся, що люди масово сидять опівночі в інтернеті і реєструються на подачу. Якісь особливо хитромудрі вже просікли і або роблять то за гроші, або в самих дмс-ах працівники співпрацюють з всякими "пп документами". На рівному місці людина переплачує 400 гривень і ще щаслива. То просто слів нема до їхніх покращень.
    Місяць тому я в районній дмс за пів години подала документи на 4 закордонні без жодних проблем. Зареєструвалася зранку в 8 годині, через 2 тижні прийшла і без жодної черги все зробила. Я просто в шоці, що можна так спаскудити таке зручне впровадження.
    Ще чому я думаю, що то не самі люди ті місця резервують. Свій паспорт я подавала на Залізничній, то з 4 осіб, які були в черзі по електронній реєстрації, тільки я прийшла. А працівники не хотіли приймати в той вільний час без талончиків інших людей. Цікаво, для чого реєструватися і потім не приходити.
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Паспортні сервіси працюють вже 5 років. Насправді це просто можливість вибору, як і можливість вибору іти до приватного лікаря без бюрокартії чи до державного "по системі". Якщо добиває бюрократія- обираєш зручніший для себе варіант.Хто не хоче переплачувати- іде іншим шляхом. Якраз чудово,що є вибір. Гірше, якби його не було. Бо оформлення закордонних паспортів в усі часи у міграційних службах супроводжувалося бюрократичною тяганиною. Ще до появи усяких посередників у вигляді Паспортних сервісів. Перший закордонний паспорт, який отримувався ще років 15 назад- так само довго і нудно чекав, здавав- там писав заяву-там брав бланки до оплати-там йшов оплачува-знов повертався здавав. А ще ж у праціників обід є і короткі графіки прийому :). Потім довго і нудно чекав на готовий паспорт, видзвонював чи готовий- перся знову вже у другу чергу забираючих- чекав і забирав. Особисто мене то добиває- бігати, оплачувати квитанції в одному місці, приносити назад і т.д. Простіше,коли все чітко і зрозуміло: подав пакет документів, тобі його тут же оформили, тут же оплатив-отримав квитанції, чітко через 7 чи 20 днів прийшов і за 5 хвилин забрав.Оформлення займає без усяких черг і записів 20 хвилин, забрати- 5 хвилин. Маючи неоднократний досвід в різні часи своїх документів і вже потім других документів малого- ну його в баню зв язуватися із стандартною системою. Мені мій час дорожче. Я за ті 2 години, проведені в чергах, краще вдома під каву зароблю тих пару гривень , які дадуть змогу оплатити посередницькі послуги.Так само, як і підходить варіант не підтасовуватися під графік роботи працівників міграційних служб і гнати о 8 ранку, щоббуло без черги. Тут я знаю,що можу зайти в будь-який час від 9 до 20 чи у суботу, коли зручно мені. Навіть просто йдучи по дорозі по справам.
     
    Останнє редагування: 31 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та в тому й справа, що це вибір без вибору, бо ставлять людей в ситуацію, коли легше заплатити додатково якійсь конторі за послуги, які держава має надавати якісно, бо їй за це платять. Раз місяць тому в ДМС могли зареєструвати і прийняти у вказаний час, то й зараз можуть. Просто їм ліньки, легше відправити людину в "документ" і ще й мати з того щось. Зрештою, з того пп куди несуть документи на виготовлення? Все одно в державний орган.
    Мені подача документів зайняла по 10 хвилин разом з фотографуванням і зніманням відбитків. Жодного напрягу, все в одному приміщенні. Не в 8 ранку і без черги. Тому й шкода, що зіпсувалися за лічені тижні.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Charm

    Charm Active Member

    Коли я хотіла зареєструватись в ел.чергу на подачу документів у Личаківський Цнап - 4 дні просиділа в неті безрезультатно.
    Тому взяли документи і пішли у суботу (місяць тому), взяли талон і стали чекати черги. працівники цнапу сказали, що талончик не гарантує, що ми потрапимо до оператора. Ми здивувались (чого тоді талони видавати - напишіть "немає вільних місць"), але вирішили почекати. Чекали 3 години... і о диво - в залі немає людей .... взагалі, крім нас нікого нема.... Питаємо - чи можуть нас прийняти.... Виявляється, на подачу документів було зареєстровано мінімум 10-12 людей. І нікого не було! Усі ці люди просто взяли і не прийшли? Не вірю!
    Вчора забрала паспорти - сказали, що в них нововедення - тільки 16 людей на день можуть подати/отримати паспорти. Тобто, якщо 16 людей зареєструвалось (неважливо - через нет/термінал), то талончик термінал перестає видавати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Charm

    Charm Active Member

    Доречі, я питала в оператора, що ж то за "сервіс" - неможливість зареєструватись і стояння в чергах. Вони чудово розуміють проблему. І я згідна з його словами, що якщо б кожний незадоволений клієнт писав скаргу, то сервіс довели б до ладу(він є добре розпіареним і вони були б змушені виправляти помилки).
    п.с. наразі маємо "хотіли - як краще, а вийшло - як завжди"(((
     
  17. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    брали на кожного талон щоб забрати? в нас чоловік зареєстрований тільки, а забрати треба 3 паспорта
     
  18. Charm

    Charm Active Member

    KUSJ, один талон на 2 паспорти(я і дитина).
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, можливо хтось володіє такою інформацією: хочу дитині виготовити паспорт, ми з батьком розлучені, але дозвіл нотаріальний я від нього маю на виготовлення паспорта, візи і перетин кордону. Чи потрібно ще в паспортний стіл до усіх документів надати довідку про реєстрацію місця проживання дитини?
     
  20. Charm

    Charm Active Member

    popelushka, тут на форумі в "Мандрах. Закорд.паспорт за 170грн. "є фото переліку документів для дитини. Подивіться там.

    А так - якщо навіть одружені, але зареєстровані за різними адресами - довідку брала у своєму жеку. Вам тим більше треба (в переліку все є...)