Проїзний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ума, 16 Серпень 2007.

  1. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    не розумію яким чином ці 10млн. стосуються теми проїздного для дитини?
     
  2. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

     
  3. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Строк дії проїздного документу дитини

    Строк дії проїздного документу дитини закінчився у звязку з досягненням 18-ліття.Вклеєна віза дісна до 13.12 2009 р.Згідно інструкції ВВіР ПДД підлягає обов"язковій здачі при поданні заяви 18 -літнім на отримання загранпаспорта.Як обійти інструкцію? щоб не здавати бланк і скористатись дійсною візою при необхідності поїздки по відкритій візі(щоб не було дурацьких коментарів віза США) чи це можливо?.Якщо не можливо скіко то коштує...
     
  4. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Підходьте в обласний ВВІР і продовжуйте дію проїзного документу дитини на час візи. Таке можливо. У Сихівський не раджу звертатись.
     
  5. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    З мене торт і велика кава!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Я працюю помічником нотаріуса, тому про проїздний можу точно сказати, потрібно в нотаріуса оформити заяву від двох батьків на оформлення проїздного, коштує така заява приблизно 60грн., але це залежить від нотаріуса. Щодо вклеєння фотки дитини в паспорт, то можна в клеїти і в паспорт мами, і в паспорт батька. Я якраз зараз займаюсь виготовленням свого закордонного паспорта і вклеюю туди малу, то в Увірі дала заяву від чоловіка, що він не проти, копію свідоцтва про народження дитини і все. Але так як в мене з чоловіком різні прізвища, а мала на його прізвищі, то зіткнулась з неуважністю працівників увіру, вони мені вклеїли малу, але записали моє прізвище, то маю трохи мінінгіт. На сьогоднішній час (я здавала документи на паспорт в січні 2008) мені обійшлось це задоволення приблизно в 300 грн.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Margarin4ik

    Margarin4ik Active Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Ми з класом скоро їдемо у Краків, Польщу. А у мене нема паспорту... Сподіваюсь, встигнемо зробити... А то можу не поїхати... До речі, ще й тому, що мені мама сказала, я поїду тоді, якщо у мене в табелі буде всюди не менше, ніж 10. Але в мене з підсумкових: 12, 11, 10. Сподіваюсь, що з інших буде так само... Бо не поїду в Польщу!
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Ми вклеїли дитячі фотографії в обидва паспорти. В цьому випадку не потрібно завіряти в нотаріуса жодних заяв. Заплатили за вклеєння щось 150 гривень (робили це літом 2008 року), чоловік завіз паспорти і через два дні забрав. Жодних проблем.
    Проїздні не робили, бо дітки й так маленькі, без нас нікуди не поїдуть.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    На жаль, не має значення, чи маєте окремий документ, чи фото в паспорті. Якщо лише хтось один із батьків їде з дитиною чи дітьми, має бути документ (дозвіл на вивіз дитини з країни) від іншого з батьків. У будь-якому випадку. Нам те саме казали, що як є проїзний документ, то не треба документу в нотаріуса. А на кордоні як України, так і Канади мені пояснили, що документ має бути в будь-якому разі, хіба не треба, якщо двоє батьків присутні.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Соня

    Соня Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    В нас була ДУЖЕ цікава ситуація влітку, малому було 2 місяці, ми зібралися у Варшаву. Так от, вклеїли малого в обидва паспорти (мій і чоловіка), в мене дійсна віза, в чоловіка "карта побуту"(віза не потрібна), приїжджаємо вночі на кордон, а нас не пускають!!! Причина - дитина не має дозволу на в"їзд, тобто візи!:eek: Татова "карта" чомусь не розповсюджується на сина (треба міняти на нову, де буде вписаний син), а мама отримала візу, ще вагітною і там немає зазначено, що дитина може підпадати під цю ж візу, а нову візу мамі не дадуть поки не закінчиться дія існуючої (рік часу),так нас і не пустили. Наступного дня в консульстві виявилось, що мамі не можуть ні анулювати і дати нову візу ні поправити діючу, один вихід ПРОЇЗДНИЙ КВИТОК ДИТИНИ для 2-вомісячного малюка, який взагалі то видають лише з 3-ох років і тільки туди ставити нову візу! От такий замкнутий круг! Одним словом так прийшлось зробити, зробили ми це за неповний тиждень (3 дні-квиток, 2дні-віза), обійшлось десь біля 100-150 у.о. і досить "потріпані" нерви. Але я к і всьому є позитив - тепер маємо дитячий закордонний паспорт аж до повноліття, правда фотка там 2-вомісячного масяя! В три роки просили поміняти :crazy: Тому думаю проїздний все ж краще. Щодо документів, то заяви від батьків нотаріально завірені потрібні були в обох випадках і при вклеюванні і при виробленні "паспорту", правда суть заяв відрізнялась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Щодо проїзного документа.
    Його можуть видати в будь-якому віці, не лише з 3-річного віку. Ми Даркові зробили, як йому лиш два роки виповнилося.
    Інший момент. Дитячий паспорт не є дійсним аж до повноліття. Для маленьких дітей він дійсний лише 3 роки. Потім термін збульшується до 5-ти років, здається. Лише паспорти дорослих дійсні протягом 10 років.
    Перевірте дати в паспортах.
     
  12. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Мали абсолютно аналогічну ситуацію минулого літа, коли також зібралися з 2-місячним малюком їхати до Польщі на море. Я так само виробляла візу ще будучи вагітною, дитина, звісно, до візи не вписана, а на момент поїздки моя віза ще є дійсною...Хоча малого ми перед поїздкою вписали у мій паспорт (без фото, фото вклеюється з 2-х років аж). Прикордонник сказав, що якби ми їхали десь у прикордонні місцевості, то він би нас пустив, а якщо так далеко...то зась! Щодо окремого документу на дитину, то я не знаю, чи є в тому якась вигода своя, бо наша дитина наразі вписана лише у мій паспорт, фото досі не вклеєне, але проблем ніяких не мали після того. Його просто вписують у мою візу, хоча чехи на дитинку навіть таку малу роблять окрему візу і вклеюють її до паспорта батьків.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. natalka-matias

    natalka-matias Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Величезне прохання, порадьте людину яка могла б вклеїти терміново фото дитини в закордонний паспорт:) хочемо поїхати на відпочино але запізно схаменулися. звичайно за плату і вдячність. пишіть в пп.
     
  14. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Умо, у нас схожа ситуація. Діти вклеєна у паспорт до чоловіка. Ми з ним маємо Шенген на рік. Але діти, наскільки я знаю, ПОВИННІ БУТИ ВПИСАНІ У ВІЗУ ДО БАТЬКІВ, аби мати змогу їздити з батьками. Якщо ж ні, то треба всій сім'ї робити нові візи. Здається, так. Ці питання для мене наразі суперактуальні. Може, хтось має якісь поради чи підказки з цього приводу? Плз, допоможіть! А, і ще одне. Чи треба для дітей запрошення із Польщі, щоб їм зробили Шенген?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ludaz

    ludaz New Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Порадьте, будь ласка, контору у Львові, яка б допомогла з оформленням дитячого проїздного документу. Знаю про Міжрегіональний центр Державного департаменту громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб МВС України (Львів, вул. Залізнична, 56, тел +38032-239-53-10). Ще туди не ходила.

    Хочеться, щоб не в держустанові, готова трохи переплатити, тільки б без нашої бюрократії.
     
  16. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    В міжрегіональному центрі на Залізничній бюрократії немає, але не впевнений чи там виробляють дитячі проїзні.
    П.С. Ніхто не в курсі чи вже штампують закордонні паспорти, бо через ті кляті вибори комбінат "Україна" стояв?
     
  17. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    ми робили дитині проїзний документ дитини в неповних два роки (1,8) - виключно тому, що на той момент в мене була дійсна віза, яка на дитину не розповсюджувалася. причину в Овірі не питали, обмежень вікових не згадували.
    потім, відповідно, в тому документі відкривали візу на дитину окремо.

    на сьогоднішній день маю аналогічну ситуацію - віза шенген і в мене, і в чоловіка, а в дитини проїзний недавно закінчився. вписувати до себе в паспорти нема змісту зараз.
    потрібно робити новий документ дитині - поділіться, яка ситуація на цьому "ринку"?
    можна в ПП.

     
  18. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Два тижні тому подала всі документи на проїздний документ дитині, приймаюча документи завірила, що за два тижні зроблять по звичайній черзі. Я хотіла перестрахуватись, тому зїздила і підписала заяву в начальника обласного для термінового вироблення документа до 10 днів. Звичайно сплатила додаткові гроші за терміновість. Сказали прийти десь за тиждень часу і документ буде готовий. Я прийшла через 10 днів...

    Бланків немає, коли будуть ніхто не знає...
    Міжрегіональний центр Державного департаменту громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб МВС України теж зараз не мають бланків і не знають коли будуть...Я запитала чи це може затягнутись на місяці , мені відповіли, що не знаю, що і таке може бути...
     
  19. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    мене цікавить таке, якщо батьки виїжджають за кордон на ПМП чи потрібен проїзний документ дитині 5р. для виїзду, дитина вклеїна в паспорт батьків. цікавить як це виглядає на практиці, бо закон говорить що не обов"язково, а захисники закону кажуть необхідно?
     
  20. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Katrinka на мою думку вам потрібно питати конкретно іміграційну службу тієї країни, у яку ви плануєте переїзжати, у тих хто буде ставити вам візи на ПМП. Різні країни мають різні вимоги.