Проїзний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ума, 16 Серпень 2007.

  1. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    До уваги всіх хто планує виробляти ПДД. Так як надії на швидке отримання ПДД не було, тому вирішила дізнатись як буде надруковано імя дитини в документі щоб не було розбіжності з перекладами решти документів. З районного Овіру мене направили в обласний, зважаючи на те що всі заяви знаходяться там і роздрук документів буде саме там. Ви не уявляєте як я була здивована, коли мені в обласному сказали, що проїздний вже готовий..Проїздний у мене вже на руках. Бажаю всім швидкого оформлення і отримання. І при кожному питанні краще звертатись в обласний...Зайвих оплат не проводилось, всі офіційні.
    Успіхів.

    Досі не можу зрозуміти, чому казали, що не було бланків.
     
    Останнє редагування: 29 Квітень 2010
  2. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Я також оформляла сину проїзний минулого місяця.Необхідно було щоб був готовий за місяць від моменту здачі.....Сказали що невідомо чи за 3 буде!!!!!!!!!Бо бланків нема......Тоді прийшлось йти неофіційним шляхом......Зробили за тиждень!!!!!!!!!!
    і бланки знайшлись......КОРУПЦІЯ ПРОЦВІТАЄ!!!!!!!:girl_devil:
     
  3. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Ми без проблем i що дивне невiть без взяток вклеiли малу в закординi паспорти, щоправда тiльки ходили до нотарiуса один одному давали згоду, що дозволяемо дитину вивозити обiйшлось в 180 грн
     
  4. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Для тих хто планує подавати документи на ПДД знайшла на компі фото зняте у ВВІРі з переліком необхідних документів і рахунків на оплату. це інформація, якою я керувалась при здачі два з половиною тижні тому.
    Облікову картку і бланк заяви вам дадуть в ВВІРі, їх потрібно заповнити вклеяти фотографії дитини і завірити печатками у школі де навчається дитина. Дозвіл на офомлення ПДД виробляється в нотаріуса один для обидвох батьків, можна і приватного, але там дорожче.
    Для прискореного вироблення потрібно написати заяву і підписати у начальника обласного. І відразу оплачувати послуги УГІРФО згідно з вибраним терміном, 14.95 грн звичайна черга, 30.35 грн - до 10 днів ( було в моєму випадку) , і 45.15грн - до 3 днів, щоб потім не доплачувати зайве, так як за кожен платіж банк бере послуги .
    В переліку не вказано, але там ще потрібно оплатити держмито 8.50 номер рахунку не записала нажаль.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  5. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Має пару питань до тих, хто недавно вписував дітей в свій закорд.паспорт:
    1) кіко нині коштує та послуга
    2) кіко часу займає (ну і кому дати на лапу, щоб зробили терміново :) )
    3) чи можна то робити в обл.ВВІРі, бо Сихівський то жах :sad:
    4) дитині до 5 років фото не треба?
    Вроді всьо :)
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Сявич, вписати дитину то не робити/перероблчти паспорт...все набагато швидше. Якщо терміново, то впишуть за півгодини , в тому ж сихів. овірі.Там же ви подаєте документи не в загальну чергу, а в той кабінет що одразу при вході.
    Скільки коштує офіційно незнаю...то треба до них прийти і переписати рахунки і суми.Неофіційно щоб вм=писати миттєво, минулого літа сусідка платила 200 грн.
    Фото не вимагають до 3 років.Після треба фото.
     
  7. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Мда... я пашпорт за двісті з гаком зробив, а тут просто вписати... прийдеться мабуть "немиттєво" робити.
    Дивно, в законах вказано після 5, буду таки виясняти на місці...
     
  8. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Дуже дивно, що вимагали нотаріальної згоди обох батьків. Якщо, наприклад, треба вписати дитину лише мамі в паспорт, то так, потрібна згода батька. А якщо обом, то ніякої згоди не потрібно, просто в ВВІРі потрібна присутність обох батьків і заяви від них.
    Ми минулого тижня вклеювали мені молодшу доньку ( бо старша в мене вже давно записана ), а чоловікові - обох. Лише заплатили офіційні збори в касу. Десь вийшло 100 грн, що вклеїли дітей у 2 паспорти.
     
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    то ви 200 платили податку.... я ж написала неофіц. дати на лапу,щоб вам дитину вклеїли за 5 хвилин. А звичайна процедура десь до тижня часу. Звісно як не спішно то нащо платити


    так дійсно з тими фото дитячими якась плутатина. Але я так розумію краще вклеїти всеодно одразу. Бо в деякі країни вимагають фото і річних дітей.
     
  10. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    От ми на всякий випадок вклеїли фото піврічної дитини:girl_crazy:.
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    правильно зробили. Знаюа що в тайланд вимагали фото якраз піврічних дітей
     
  12. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Хто може підказати, скільки часу займає та скільки коштує оформлення проїзного документу для дитини? Надумали їхати до Греції, а тепер вже те, що діти вписані в наші паспорти, не є достатньо. Кажуть, скоро весь ЄС такі правила введе...
    Так не хочеться знову черги у ВВІРі вистоювати!!!
     
  13. Nirida

    Nirida New Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    ми вчора здавали документи, то нам сказали,що до вересня точно не зроблять.Але якщо терміново, то треба писати заяву начальнику обласного ВВІРу на терміновість.
     
  14. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Ми як раз вчора ходили на Залізничну в міжрегіональний центр з видачі закордонних паспортів. Тепер для прописки дитини в паспорти батьків треба обовязково фото дитини (будь-якого віку) та, чомусь, довідку з ЖЕКу, що дитина прописана за такою-то адресою. У районному ОВІРі фото не потрібне, але там черги і працюють вони декілька годин на тиждень.
    Затвра в ательє будемо робити фото :) Самій цікаво, що з того вийде :)
     
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    сьогодні подруга подавала документи на проїздний, але в неї троха інша ситуація, дитина не її, і виробляє вона тимчасовий проїздний, заплатила 80 грн, в понеділок сказали забрати вже
     
  16. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Ми як робили фото на паспорт - то фотка так як треба не вийшла - Ярка крутилася і не вийшло 80 % обличчя, закритий рот і т.д. То я зробила вдома портретну фотографію і здала в "фотонов"у - вони за 12 грн, роблять з звичайної знимки - фото для документів. Потім і на візи так робила - швидше і простіше, ніж з дитиною їхати в фотосалон.
    Щодо фоток - то навіть дорожна поліція в Австрії звіряла фото дитини в паспорті з сплячою в машині Яркою, бо фото є обовязковим.
     
  17. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Як виявилось, на Залізничній довідка з ЖЕКу не потрібна. А фото потрібне. У районному ОВІРі навпаки. Я не розумію, як то в різних ОВІРах різні правила? Але то Україна... :suicide:
    Зате тепер маємо кумедне фото малої стандарту "для документів" :)
     
  18. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

     
  19. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    якщо обидвоє батьків вписують дитину в закордонні паспорти - дозволів від нотаріуса не треба, хіба ні?
    принаймні минулого тижня так було )))))

    нічого не розумію - десь той таки тиждень тому чітко читала у них на дверях - що довідка з жеку потрібна (на Проїзний документ дитини)
     
  20. Персі

    Персі Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Я навесні малій робила, бо вона з групою зі школи їздила за кордон. З документів здавали нотаріально завірену писульку, про те, що батьки дозволяють зробити дитині проїздний документ, :))) і копію свідоцтва про народження. Офіційна оплата - шось в районі 100 грн., точно не пам'ятаю. Але коли то всьо ми здали, то виявилось, що нема бланків на проїздні, зате є черга і потрібно чекати щось 2 місяці. Стільки чекати ми не могли, нам треба було вже, то ж мусили зробити дівчинці, яка розказувала про те, що нема бланків невеличкий презент (щось 200 чи 300 грн., знов таки, точно не пам'ятаю). Через 10 хв. мали на руках проїздний. :haha: