Проїзний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ума, 16 Серпень 2007.

  1. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    А якщо батьки приписані за різними адресами і відповідно мають вписувати дитину у різних ВВІРах?
     
  2. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Вже тиждень як здала документи+вписання дитини, то при здачі документів пані казали ,що мус з 2 років вклеювати фото. що ми і зробили. в тих конторах вічно якийсь бардак...
     
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    А мені "ті пані":girl_devil: казали, що вклеєна фото буде надовше, ніж проїзний документ. А сьогодні одна чарівна форумляночка проконсультувала, що вклеєне фото також треба через три роки міняти. В Постанові вказано що проїзний документ на 3 роки, про термін вклеєного фото нічого не знайшла.
    І я тепер незнаю що краще...
     
  4. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    недавно вписувала дитину (дитині 1,4 рочки) в свій і чоловіка паспорт, казали, що фоткати таку дитину не обовязково. Треба робити фотку з 5 років. І ще якось проскочила інформація, що якщо дитина їде закород з мамою і татом а вписана тільки в паспорт одного з батьків, то можуть невпустити. Хтось може щось нарахунок того сказати?
     
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    так, потрібно мати нот. згоду другого з батьків, стикались з цим.
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    якщо обидвоє батьків їдуть з дитиною? Бо Оленка про це питає

    перший раз таке чую.Якщо дитина летить тільки з одним з батьків то так,нотар. дозвіл потрібний

    А мені потрібно зробити на малого документ, щоб він міг виїхати закордон без батьків, а з бабою... Може хтось робив і підкаже які документи потрібні?
     
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    так, навіть якщо двоє - в Болгарію вимагали цей документ, в Туреччину також.
     
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    в нас жодного разу не вимагали. І не мають права.Що вони можуть вимагати? дозвіл батька на вивіз дитини? Так ж батько власною персоною перед ними. Абсурд.
     
  9. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    В нас була така ситуація влітку. Малу вписали до чоловіка, бо він якраз робив новий закордонний паспорт, а мій закордонний був ще на дівоче прізвище, казали, що міняти не треба. А коли робили болгарську візу на малу, то подавали і мою нотаріально завірену згоду, відповідно з собою вже нічого такого не брали. А в аеропорту були проблеми, питали як ми можемо довести, що я мама дитини. На щастя, я мала зі собою український паспорт, де записаний і шлюб і дитина, це допомогло, а якби не мала, то навіть не знаю чи пропустили би.
     
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    і я так кажу - з нами їхала ще одна пара - теж з дитиною, то в них не було тої нот. згоди - мали проблеми - чим то все закінчилось - не знаю. Як літаком летіли - на митниці так само вимагали нот. копію, хоч ми втрьох з малим стояли біля віконця - і було видно, що прізвища ті самі :)
     
  11. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Цікаво, я сама з дітьми літала, в нас ще й прізвища з дітьми різні ( я залишила собі дівоче), і не тільки прізвища а й громадянства. І ніхто ніяких папірців в мене не вимагав..
     
  12. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    мені також сказали обовязково перербити.

    і я так кажу...бюрократію д...на.

    коли ми були в нотаріуса, то він сказав, що якщо їхати через угорщину (здається ця країна) з малолітньою дитиною то ще треба мати довідку про доходи, що під-час відпочинку ти зможеш забезпечити дитиною. Ми плануєм їхати машиною без тур фірми, самі будем відкривати візи.
     
  13. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Літали втрьох в Туреччину, мала була вписана лише в мій паспорт - ніхто ніякої нот.згоди не вимагав.
    Тепер знову збираємось за кордон, треба вписати ще й меншу. Порадьте, хто недавно робив, вписувати без фото (малій нема 2-х р.)? А на старшу треба переклеювати фото, якщо йому більше 3-х років? І скільки це все тепер коштує?
     
  14. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Підкажіть скільки часу зараз потрібно офіційно чекати,щоб вклеїти дитину в паспорт?
     
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    а у вас в українському паспорті дитина вписана? БО у нас з чоловіком ні, і коли малу реєстрували то казали що зараз ніби вже не вписують.
     
  16. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Так, вписані обоє:confused:
     
  17. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    в мене їх двоє, а невписана жодна!!!:girl_crazy:
     
  18. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Нам вклеїли за 2 тижні.

    ---------- Додано в 09:07 ---------- Попередній допис був написаний в 08:56 ----------

    Ми вписували дітей і мені і чоловікові в паспорт. Сказали принести на кожну дитину по дві фотографії, копії свідоцтв про народження, копії укр паспортів. По вартості нам вийшло близько 60грн. за двох дітей. (Точної суми вже не пам"ятаю). Дітей нам вклеювали фографії і вписували. Зробили за два тижні. Згоди завіреної в нотаріуса не потрібно було. І перевіряли, чи в нас однакова прописка. Робили на Ярослава Мудрого.
     
  19. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    а якшо різна?а дитині меншій робили фотку?а скільки часу робиться проїзний док.на дитину?
     
  20. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Ми утрьох того року їздили в Хорватію - нотаріальну згоду обох батьків вимагали і при вироблені візи, а завірену копію треба було мати з собою при перетині кордону. Правда її ніхто не перевіряв.