Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (1)

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем levandivka, 29 Грудень 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Минулу пятницю була в Грушевському, там ще не поганий гурт виступав. Дівчата писали що довго замовлення чекали, але я щось цього не помітила. Можливо я вже була настроєна на довге чекання. Мені все сподобалось, цезар смачний, вино смачне, гриль мікс був файний :girl_tender:. Одним словом рекомендую:girl_tender:
     
  2. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    А ми на вихідних нарешті пішли в Фелічіту, нарешті -бо давно збирались.
    Враження -нейтральні,
    інтерєр - нормальний, з меню - половини напитків і третини запитаних страв не було в наявності(
    піца смачна, салати - так собі,
    ціни - вище середнього.
    Певно то не дуже моє, бо бажання повертатись особливого нема.
     
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Гуцульський двір-жирний мінус! Там зручно святкувати якісь забави, бо є де розміститись ну і кухня смачна, але все інше бажає кращого. Обслуговування повільне, посуд забувають міняти, в туалет після 9 вечора страшно було зайти, такий брудний і до кінця вечора вже не прибирали. Але найгірше - то мушки, які сиділи на усіх стравах і топилися у глечиках з узваром і соком. Після того не те що пити, їсти не хотілось...
    Сантіно - змінили інтерєр на приємний білий, смачна кухня, особливо гриль - відвідувачів було мало, але все приготоване було свіже і смачне. Є багато гарних місць з диванчиками і альтанка, де гарно посидіти на природі біля озера, хоча з приходом осені це мало актуально. Вражені позитивні загалом, бо це місце для мене дуже знакове і романтичне, тому тішить, що воно не зіпсулось. Одне, що розстроює - дорога, добирання просто жахливе.
     
  4. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    хто був у королівській пивоварні на староєврейській? що там і як? що вартує уваги?
     
  5. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    була 2 тижні тому
    по перше варто певно замовляти столика, бо в 7 вечора в четвер було вільних щось з 3 столика і то біля дверей
    і варто певно до 7 приходити
    бо відвідувачі що приходили в районі 8, довго чекали страви і напої, а деякі навіть ображено вставали і йшли
    (до однієї пари офіціант 30 хв не підходив, інші пиво чекали 40 хв)

    пили лише пиво, пиво як пиво :)
    з їжі брали стейк свинний і реберця (майже все мясо йде одразу з гарніром), то було непогане, єдине відчувалась якасть приправа, ніби до того маринувалось в чомусь стейк і реберця

    ps.нас обслужили швидко, але ми прийшли десь пів 7

    ---------- Додано в 23:59 ---------- Попередній допис був написаний в 23:52 ----------

    ех, був би ще ближче до центру
     
  6. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    так якраз дуже близко. від пл. Ринок 3 (три) трамвайних зупинки. хоча рекомендувати його не можу, бо ніколи там не була
     
    Останнє редагування: 23 Вересень 2013
  7. Stroga

    Stroga Well-Known Member

  8. bleste

    bleste Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Малось на увазі ТРИ трамвайних зупинки від пл. Ринок :)
     
  9. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    А, я не до кінця прочитала, перепрошую! Заінтригували, при нагоді зайду!
     
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Ми зупинили свій вибір на ресторанчику Пафос, що на Пильникарській, і святкування відбулось чудово.
    Були в затишному меньшому залі, який був весь в нашому розпорядженні, гарний інтерьєр, вчасна і якісна обслуга, офіціант був непомітний і ввічливий, всі страви були смачні, я далеко не завсєгдатай ресторанів, тому можливо мій відгук дещо субьєктивний, але цей ресторанчик справив дуже гарне враження.
     
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    сіли ми в КК у штрудель щось там.. недалеко від пластініної
    капучіно тепленька баюрка. штрудель з шпинатом і бринзою- не вразив..
    тісто як папір, хоча може то комусь і перевага. а начинка - шпинат якись волокнистий настільки, що як нитку жуєш..
    я щось не догнала того штрудля чи як? а солодкі навіть з виду не впєчєтлілі.
     
  12. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    кафе AROMA
    були в середу з дівоньками
    обід, тихенько, гарненько, і дууууууууже смачно
    брали бізнес-ланчі
    градація по цінах хороша - найдешевший суп+салат+напій
    потім = суп+основна страва+напій
    найдорожчий (54грн) - все = суп+салат+основна страва+напій
    я пробувала суп з шампіньонів,салат зтунцем і домашнім сиром і пасту карбонара, напій - лимонад
    салат смачнючий з приємною заправкою, суп і паста дуже і дуже
    лимонад такий освіжаючий - ууууууууух
    дівчата супчиком взяли суп з броколі та яблуками - теж сподобався
    підемо ще, думаю, дуже класно
     
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    ми вчора яекраз з кумою там проходили- я кинула оком на ті штруделя, а вона їх забракувала, якраз також брала шпинатний і казала що бєка
     
  14. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    О, я там брала "вишневий" - то виявився з начинкою з малинового варення, взагалі несмачно, кава жутка, але мене найбільше "вбив" картонний одноразовий посуд(
     
  15. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Дівчата, а підкажіть щось для святкування забави на 25-30 осіб? Хочеться щось світле, без живої музики(святкування планується в доці-їй гучна музика ні до чого), щоб смачно і з нормальними порціями (читати:не три прозорі шматочки риби на великій тарелі). Я щось ну нічого не можу придумати, а часу вже мало((( Мені для таких святкувань подобається "Лайм" на першому поверсі, але там в такій порі буде холодно, бо там поганенько приміщення прогрівається, це нам вже не підходить.
    Ще по обстанівці підійшло б "Маестро" на другому поверсі, але там якраз три шматочки,...одним словом, скупенький вихід страв, ну і по смаку мені так собі...
    В "Кілікії" смачно і порції добрі, але обстанівка не та, якось тьмяно надто.
    А більше нічого і придумати не можу(((
     
  16. Masterpiece

    Masterpiece Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    А може Маестро, що в будинку вчених? Ми там двічі свтякували племінникам ДН, а зараз в них новий зал відкрився.
     
  17. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    а що це за заклад такий? Сайт якийсь дивний, пише, що це організація виїздних святкувань... То меню таке ж як у Маестро, що навпроти готелю Львів? І ще, я щось не зрозуміла там окремо орендується зал чи як?

    ---------- Додано в 20:30 ---------- Попередній допис був написаний в 20:10 ----------

    ми святкували там забаву в лютому цього року, то як на мене порції на банкет там малі(, а так-все ОК
     
  18. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    а яка там кухня?
     
  19. Masterpiece

    Masterpiece Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Повністю називається Архітектурний ресторанчик Маестро, розміщений в будинку вчених. Нічого спільного,крім назви, з Маестро на Чорновола не має. Спочатку був лише один зал, а зараз, (якраз від сьогодні) діє новий. Можливо, на весілля і оредують зал, але на ДН ми нічого додатково не оплачували. Дизайн вишуканий,класичний, у бежево-коричневих тонах.Кухня європейська, мені все смакує, а обідаю я там часто, бо з універу близько вибігти на бізнес-ланч. Власниця - молода мама двох малюків, якій дуже йдеться про комфорт гостей і зокрема дітей, тому зараз у розширеному закладі після ремонту є навіть окремий туалет для дітей з всіма дитячими причандаллями. :girl_smile: Двічі свякували там ДН дитячий, повністю задоволені. Власниця дуже розумно допомагає з вибором меню і з кількістю наїдків. Так, я навіть більше хотіла замовити, а вона переконала, що це забагато з розрахунку на наших гостей. Тобто, в них нема мети, щоб замовники набрали якомога більше. Загалом, атмосфера дуже приємна.

    Можете завітати принаймні на бізнес-ланч, а тоді вже зробити власні висновки:girl_smile:, бо, як відомо, смаки різняться)

    Виїздні церемонії вони також обслуговуть,тому певно так і пише на сайті.
     
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Заходила сьогодні в нову піцерію-тратторію на Південому( на місті колишнього закладу Старе місто)
    Симпатичненько. Є дитячий куточок, що вже є плюсом:)
    Назви страв італійські..але на смак сильно українські)) але загалом нічого так
     
Статус теми:
Закрита.