Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем mrochkizm, 13 Жовтень 2013.

  1. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Продовження теми Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (1)
    ***************************************************************************
    У цій гілці ділимося відгуками про обслуговування у закладах харчування.
    ДЕ Ви БУЛИ. Якщо НЕ БУЛИ - читаємо уважно попередні дописи.

    Увага! Запитання новачків "Хто шо чув про ресторан "Гнилий Пень" у третьому квадраті Брюховичів?" видаляються без обговорення!


    *************************************************************************************************
    Мені сподобалася "Королівська пивоварня". Обслуговування справді щиро привітне, без надміру "сиропу", як, наприклад, в закладах "Фесту". Грецький салат люкс, копчене пиво дуже сподобалося, а їхній хлібчик - це просто нямка. Інтер'єр гарний, температура всередині комфортна, чисто, охайно. Ціни високі.
     
    Останнє редагування модератором: 10 Листопад 2013
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    То Вам певно пощастило. Я коли завітала то розчарувалась. Сусідній столик замовив піццу, а по ній лазила гусінь. Апетит явно зник не лише у цього столика. Піццу переробили, з гусінню в рахунок не вписали.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Ви туди заходили? Там хіба на 4 поверсі можна поїсти (але він не завжди відкритий), другий поверх то взагалі жесть, перший - півбіди, але до 12 години там вже майже все розбирають +там завжди багато студентів.
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Можу залишити позитивну рекомендацію про заклад на Січових Стрільців The Dreamers.
    Там дійсно затишно, кухня вегетеріанська. Частувалась сетом з брускет, чаєм. Обслуговування класне. Дівчинка-офіціантка досконало знає меню. Чай доливали нам в чайничок кілька разів. Поки ми думали, що замовляти принесли водичку в карафці. Інтер*єр дуже сучасний, світлий, багато зелені. В цьому закладі приємно сидіти. Видно, що люди люблять свою роботу.
    **************************
    Моя давня любов, то є заклад "Меделін" на Староєврейській. Колись офіціанткою працювала знайома. Тут смачні десерти, кава, кавові напої, пиво з сиропами. Можна грати настільні ігри. Є нижній поверх, де відбуваються невеличкі концерти. Музика в закладі на висоті - якісний рок, українські легенди ОЕ, Бумбокс, ОТорвальд. Зараз в меню зявилась непогана піцца. Єдине, що часто буває зайнято, тому не завжди легко потрапити в кафе.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 2
  5. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    То швидше Вам не пощастило, ну бувають трафунки, не думаю, що варто одразу їх за то клеймити, головне, як на мене, що вони адекватно на свій недогляд відреагували.
    Мені там піца дуже посмакувала, інтер'єр затишний, обслуговування уважне і водночас ненав'язливе і терпляче (ми там засиділись якось з компанією дууже довго, то не було навіть жодних "чи не бажаєте ще щось замовити?").

    Надіслано від мого X9180, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    Не доводилось там бувати. Чула, що бюджетно і їжа норм.

    Якщо вибір закладів такого типу в конкретному районі дуже малий, на жаль, доведеться жертвувати якимись своїми вимогами, понижати планку(
    На крайняк ложку з собою носити...

    Але бажаю Вам таки знайти омріяне місце!
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    не беріть люди там картоплю по-селянськи і куряче філе! Я їх ще спеціально перепитала - чи картопля тепла! Ага, щас, поки донесла до столикакартопля була холодна і задубіла. Філе також не дуже тепле, попросила розігріти офіціантів. Смак - жувати можна, філе страшенно пересушене. Взяла ще салат (в той момент в них взагалі салатів не було) з капусти, от дали мені просто нашатковану капусту з морквою і все, вже за столиком зрозуміла що там немає ніякого соусу чи навіть олії. Одне що потішило це борщ - велика порція і з м'ясом. Враження так собі.
    --- дописи об"єднано, 12 Грудень 2016 ---
    то чому рекомендуєте?
    ну я б не сказала що там аж так бюджетно, навпроти головного корпусу НУ ЛП є кафе "Піца", там можна майже за ті самі ж гроші заповнити комплексний, а умови набагата кращі і смачніше. Але знову проблема - захопити місце в обід дуже-предуже важко.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    @Hermi сумно що вони зіпсувалися, минулого літа я там щодня обідала... Там ще є якесь кафе маленьке з італійською кухнею, чоловік там інколи обідає, каже що смачно, але мушу детальніше в нього розпитатися
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    я ще спробую інші страви, бо готують там направду дуже смачно (борщик був дуже смачний). Багато людей брало картоплю пюре і підливку якусь.
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Щодо інтер*єру згідна гарно. А от офіціант мене трохи здивував. Коли його покликали одночасно до двох столиків, він сказав на весь зал - між собою розбирайтесь до кого першого йти мені приймати замовлення.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Якщо шукаєте де попоїсти, щось смачне в р-ні Приміського, то раджу "Єреван". Знаходиться неподалік церкви св. Юра. Це традиційна вірменська кухня. В залі затишно, багато ковки, лунає східна музика. Дуже добре смакує хачапурі по аджарськи (справді наїдаєшся однією лодочкою), апетитний шашлик. Взагалі тут найкращі мясні страви, по адекватних середніх цінах. Дівчатка, що обслуговують дуже ввічливі.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Корисно Корисно x 2
  12. HrabowaH

    HrabowaH Well-Known Member

    Коли ще працювала біля податкової, то ходила їсти в їдалку від Політехівських гуртожитків - то так вглиб по Лазаренка. Дешево і смачно. Або в Самій Податковій - там внизу функціонує їхня їдалка - теж нічого так.
    А на Дорошенка є їдальня від Головної пошти - вхід туди справа від географічного факультету. Коли вчилися, там обідали. Теж було смачно.
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    це якраз біля мене, там дійсно смачно готують, чисто і охайно, але вони після 17 здається вже не працюють :sad: А бігати на обід до Податкової з привокзалки мені трохи не альо :sad:
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. silvia

    silvia Well-Known Member

    чи я правильно орієнтуюсь? - то там де студентські гуртожитки і збоку та їдальна трохи розвалена?
     
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    так, саме воно. Виглядає ззовні страшнувато, але в середині досить пристойно (радянський стиль, але чисто). Я туди часто на вареники і пельмені ходила, економно і смачно.
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    Залишу свій перший відгук)) Була вже 2 рази в Trattoria da Domenico (біля кафе "На бамбетлі") - сподобалося, дуже смачно. Брали піццу, салат з поршутто та грушею, сирну нарізку, чаї, моркв"яний торт, все було смачне, гарні порції. Інтер"єр без претензій, але нам нічого такого і не треба було. Дитині дали розмальовки і олівці.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  17. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    А ми сьогодні в черговий раз були в Да Вінчі. Смачно. Салати смачні, особливо цезар з лососем. Паста дуже класна і з морепродуктами і з куркою та грибами. :girl_yes2: Задоволена)
     
  18. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Можу похвалити заклад "Sowa" у центрі Львова. Тут затишно, офіціанти привітні, ненавязливо обслуговують. В меню є ситні та солодкі гофри, чудовий глінтвейн, оригінальні салати. Улюблена гофра - з свининою та овочами.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  19. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    погоджуюсь, а ще смачне вино і приємно там сидіти влітку) хоча заклад і дуже малесенький, але можливо й завдяки цьому такий затишний)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  20. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, хорошу піцерію в районі площі Соборної (крім "Челентано" на вул. Шухевича)
     
  21. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Може, хтось був в Леополії на Сихові (біля Іскри), поділіться, будь ласка, відгуками щодо кухні в цілому - чи смачно, чисто..