Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем mrochkizm, 13 Жовтень 2013.

  1. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Продовження теми Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (1)
    ***************************************************************************
    У цій гілці ділимося відгуками про обслуговування у закладах харчування.
    ДЕ Ви БУЛИ. Якщо НЕ БУЛИ - читаємо уважно попередні дописи.

    Увага! Запитання новачків "Хто шо чув про ресторан "Гнилий Пень" у третьому квадраті Брюховичів?" видаляються без обговорення!


    *************************************************************************************************
    Мені сподобалася "Королівська пивоварня". Обслуговування справді щиро привітне, без надміру "сиропу", як, наприклад, в закладах "Фесту". Грецький салат люкс, копчене пиво дуже сподобалося, а їхній хлібчик - це просто нямка. Інтер'єр гарний, температура всередині комфортна, чисто, охайно. Ціни високі.
     
    Останнє редагування модератором: 10 Листопад 2013
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Рік тому чоловік з однокласниками святкували річницю закінчення школи. Казав, що смачно. Але то чоловік, йому б тільки м'яса і по більше ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Дівчата, а де, крім Челентано на пл. Ринок, є аніматори в дитячій кімнаті? Може бути і не центр, хоча центр в пріорітеті.
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В Сім'ї на Південному, крім середи і ще якогось дня, не пам'ятаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А можете детальніше розказати, якщо замовляти бенкет, які ціни, порції? Чи потрібно замовляти на якусь певну суму, чи можна приносити своє солодке, фрукти, алкоголь? Чи є там жива музика?
     
  6. Nica

    Nica Well-Known Member

    Для мене це місце загадка! Живу поруч, то спочатку думали що то , бо входу не видно, все якесь законспіроване))))! Але зібралися з друзями і пішли на вечерю. Там якраз була забава, але нас посадили в альтанці! Вхід дивний, треба було стукати, ніби прийшов до когось в приватний будинок! Смачно, приємні офіціанти, хоча бажання піти ще не виникло, навіть за умови, що та місцевість бідна на ресторації)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Зовсім не центр, Голодний Микола. Але не знаю чи завжди вони там
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Можна приносити все перераховане, єдине- треба замовити мінімум 50 мл/особу їхнього алкоголю. Нарізка фруктів і солодкого, здається, щось коштує, але я не впевнена... Жива музика є в певні дні з 19.00 до 22.00 (довше не можна, бо це житлова зона), минулого року були гарні музиканти, нам сподобались, зараз не знаю, чи далі вони там співають. Порції великі і все дуже смачне. Адміністратор (і, як я зрозуміла- власниця і шеф-кухар, в одній особі) дуже професійно складає меню таким чином, що голодними гості точно не залишаться. Щодо ціни- минулого року в таку ж пору мінімальна сума була 350 грн/особа, цю суму тоді можна було цілком вкластися і з 18 до 23 год. на столах було що їсти. Цього року не знаю, мабуть, дорожче, враховуючи ціни на продукти. Передзвоніть, вам все розкажуть. В них є свій сайт.
    --- дописи об"єднано, 25 Грудень 2016 ---
    я думала аналогічно, поки тут про них відгуки не прочитала )))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. phobika

    phobika Well-Known Member

    Я знову про доставку, і знову про "Мафію". На цей раз з дівчатами на роботі брали суші. Привезли нам швиденько, АЛЕ в наборі бракувало 6 штучок і один із ролів був не такий, як заявлено - зверху бракувало лосося. Тому довелось сфотографувати те все добро, відправити на електронну пошту їм і чекати доставку ще 1,5 години.
    На "Чорний список" і "Не раджу" не тягне, бо вибачилися, помилку виправили і самі суші-роли дуже в них смачні, але тепер точно перевірятиму всю їжу відразу біля кур'єра.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Побувала в ресторанчику "Cosa Nostra" вул. Краківська, 5 :
    - гарний інтер*єр
    - трохи розгублені офіціантки (довелось їх "ловити", щоб зробити замовлення)
    - смачні десерти (брала фондан з пломбіром, чізкейк з ягодами). Страви виглядають гарно, подача цікава.
    Якщо б додати розторопніших офіціанток (зал не був повністю зайнятий), забрати риштування з фасаду (трохи ремонтують дім) було б ідеально.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. NikolBlack

    NikolBlack New Member

    Піцерія "ДеМанджаро" на вул. Галицькій, не знаю чи є завжди, але завжди попадала так, що аніматори грались з дітьми.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Також мала нагоду ознайомитися. Смачна кухня і досить недорого, як для центрових закладів. Смачні теплі грильовані овочі з соусом песто, крильця барбекю з чіпсами з лавашу, цікавий салат із теплої печінки, буряка,помідорів і ожинового соусу ( на любителя, але цікавий), ніжне було каре з телятини. Ціни радують. Пиво не пробувала, оскільки не любитель цього напою. Непогані італійські сухі вина. У п ятницю-суботу-неділю тут з 21-21.30 виступають постійно музичні гурти.Для любителів покурити кальян- є окремий зал . Що ще порадувало: заклад працює офіційно до 24 год, але реально працював до останнього клієнта. Непоганий варіант для компанії, щоб провести дружні посиділки увечері ( у будній день увечері був заповнений вщент),для тих,хто хоче випити пива чи пуншу чи сидру і подивитися футбол чи послухати щось із рок музики в дні "живих концертів". п.с. до речі, шеф поваром у них Шевкет Юзбашев ( кримський татарин, який з дружиною ще в 2014 тут відкривав своє кафе "Айше" в тоді ще пасажжі "Андреоллі"і у нього тоді навіть тут з форуму були відвідувачі). Готує на совість.Порції великі ( наприклад, порція крилець "Бумеранг"- це 6- 7 добрячих курячих крил, соус барбекю і ще гора чіпсів з лавашу.Для одної людини навіть забагато. А ціна там більш ніж доступна). Єдине: соуси майже до усх страв ( за певними вийнятками) треба брати окремо. Соуси смачні-усі роблені самостійно. В меню їх десь біля 8 різних штук.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Інформативно Інформативно x 6
    • Корисно Корисно x 2
  13. sleepygirl

    sleepygirl New Member

    НЕ ВСЕ ТЕ ЗОЛОТО, ЩО БЛИЩИТЬ...ця фраза якнайкраще характеризує ресторан Писанка, який здавалося б може стати вишуканим місцем проведення будь якого святкування, та будьте обережні, адже за цією показною красою позолоченого інтер'єру та простором криється НАДЗВИЧАЙНО НЕУВАЖНИЙ, НЕПРОФЕСІЙНИЙ ПЕРСОНАЛ, ЯКИЙ ЦІЛКОВИТО ПСУЄ ВРАЖЕННЯ ВІД ЗАКЛАДУ!!!! Якщо Вам охота отримати за Ваші "кровно зароблені" купу нервів, недбалого ставлення та хамськоі поведінки, тоді Вам в Писанку!!!! Моя історія почалась типово: ідея святкувати хрестини новонародженого малюка, на місяць вперед замовлене місце в ресторані Писанка, проплачений завдаток, обумовлене місце на 2 поверсі, оскільки дитинка малюсінька і її так хочеться відгородити від зайвого шуму, протягу та посторонніх людей, складене завчасно меню... І очікування гарно проведеного свята.... Але персонал Писанки надзвичайно "майстерно" зруйнував усі мої плани та приготування одним недбалим вчинком: офіціант закладу неправильно записав місце, де ми хотіли святкувати: замість 2-го зазначив 1-ий поверх, який не закривається для інших відвідувачів на період святкування, там де шумно грає музика, і який просто не подобається мені! І з'ясувалося цей "неособливо важливий" на думку адміністрації ресторану факт за 4 дні до хрестин. На мій шок і вимогу проводити наше свято там де й було домовлено, адміністраторка Надія Іванівна зіпхала всю вину на мене, начебто я не сказала працівнику ресторану який саме поверх обираю і спокійнесенько собі повідомила, що ми змушені будемо святкувати на 1 поверсі... Жодні доводи про те, що в мене немовлятко на руках на неї не подіяли, адже, за її словами, 2 поверх вже замовили "старі" клієнти (впевнена що там без кумовства не обійшлось) і вона не може, а як на мене, швидше НЕ ХОЧЕ Їх пересаджувати, оскільки вони відмовляються! І ще звинуватила мене та мого чоловіка, що ми йдемо на принцип, тому й не хочемо святкувати на 1 поверсі... Наші раціональні аргументи на неї не діяли, хоча воно й не дивно- з першого погляду стає зрозуміло, який там інтелектуальний рівень та елементарна відсутність людяності + до всього вона жахливо повільна - пора вчитися рухатися швидше, адже ви працюєте адміністратором, який ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ ВСЕ РОБИТИ ШВИДКО ТА ЯКІСНО, а не плентатися пів години поки вас чекає клієнт!!!!! В результаті за 4 дні до хрестин мені довелось шукати інший ресторан і СЛАВА БОГУ у Львові є ресторани ЗНАЧНО КРАЩІ ЗА ПИСАНКУ, які не поступаються цьому закладу нічим, а про персонал я взагалі мовчу!!!!! ЦЕ ЗВЕРНЕННЯ Я ТАКОЖ АДРЕСУЮ ДИРЕКТОРУ ПИСАНКИ, ЯКОМУ ЯК НА МЕНЕ ВАРТО ПРОВЕСТИ СЕРЙОЗНУ ПЕРЕОЦІНКУ СВОЇХ КАДРІВ ТА ОЧИЩЕННЯ ПИСАНКИ ВІД НЕПРОФЕСІОНАЛІВ СВОЄЇ СПРАВИ!!!! А всім, хто читає цей коментар пораджу лиш одне: 100 раз подумайте, аніж святкувати щось в Писанці, принаймні доти, доки там працюють вищезгадані персони!!!!
     
    • Інформативно x 4
    • Співчуваю x 2
    • Подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
  14. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Заходили в понеділок в майстерню пряників "Юрашки". Йшла туди з малим, щоб сам собі вибрав якісь класні пряники. Пам'ятала, що в них асортимент цікавий і пряники смачні...
    Пробую - тверді. Питаю: маєте свіжі? - вони всі свіжі. Ми так спеціально випікаємо, щоб вони не ламались
    Вибрати теж не особливо є що. Все одноманітне.
    Ну ок. Малий вибрав собі щось, взяла його на руки, щоб сам віддав на касі, щоб дав гроші... я все розумію, свята, багато людей, втома. Але таких відморожених касирів в таких місцях, які мали б вважатись атмосферними не повинно бути :sad:
    Короче розчарована всім
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Olena Korsyka

    Olena Korsyka www.time4shopping.com.ua

    Дуже смачна кухня в Обідніх принадах, те що в центрі. Інтрерєр не дуже, мало місця, але можна смачно поїсти і недорого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    Дивно, бо ми там попадаєм на класних і в залі теж, якось з чоловіком самі там сиділи без дітвори. Малявок на дн на майстер-клас водили.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Та от я теж була і мені там дуже сподобалось. А цей раз щось невдало.
     
  18. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Люблю пряничну "Юрашки", мій коханий обожнює їх смаколики. Претензій до персоналу не маю. Навпаки, завжди привітно зустрічали-проводжали, обслуговували. Може то в них інша зміна працівників така кепська.
     
  19. gladiolys

    gladiolys Member

    Дівчата, можливо хтось має свіжі відгуки про Гуцульську гражду? Хочемо бенкет там робити, але от прочитала відгуки і трохи вагаюсь.
    Ще розглядаємо Тису, Марсель і Рив'єру та що на Сихові.
    Буду вдячна за інформацію)
     
  20. lusuzj

    lusuzj Member

    Ми святкували в Марселі,затишно,сподобалось
     
  21. Bublyk

    Bublyk Member

    Була я в Тисі не так давно. То якраз мій ДН був. Ми з чоловіком хотіли десь пообідати при нагоді, а так як проїжджали неподалік, то я і кажу йому, що читала на Посиденьках гарні відгуки про цей ресторан. Заїхали. Що вам сказати... ще-м такої "смакоти" в життю не їла.
    Заходимо ми, в залі з відвідувачів ні душі, тільки бабки-поварихи за столиком сидять, язиками чешуть. Побачили нас, розбіглися, як миші по норах))) Це нас звичайно насторожило, але думаю будній день, місце не дуже людне, попробуєм. Почитали меню, назви страв досить цікаві. Замовили. Офіціант був дуже уважний. Приніс салати - простуваті, не вразили ні смаком, ні виглядом, але з"їли, бо були голодні. До них приніс хліб і якісь позавторішні булочки, печені на соді (чи то з гороху, чи то ше з якоїсь біди - гидота рідкісна). Але найбільше вразили страви від шефа (спеціально виписані на першій сторінці меню). Брали капусняк на качці в хлібі (якось так) і гуляш по-угорськи. Це були справжні "шедеври". Детально описувати не буду, бо як згадую той смак, то ше і досі кривлюся. Поколупали ми ті, з дозволу сказати, "страви", але з"їсти так і не змогли. Про імбирний чай також промовчу...
    Коротше, за своє життя навіть в простих забігайлівках такого "смачного" не їла.
     
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Подобається Подобається x 2