Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем mrochkizm, 13 Жовтень 2013.

  1. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Продовження теми Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (1)
    ***************************************************************************
    У цій гілці ділимося відгуками про обслуговування у закладах харчування.
    ДЕ Ви БУЛИ. Якщо НЕ БУЛИ - читаємо уважно попередні дописи.

    Увага! Запитання новачків "Хто шо чув про ресторан "Гнилий Пень" у третьому квадраті Брюховичів?" видаляються без обговорення!


    *************************************************************************************************
    Мені сподобалася "Королівська пивоварня". Обслуговування справді щиро привітне, без надміру "сиропу", як, наприклад, в закладах "Фесту". Грецький салат люкс, копчене пиво дуже сподобалося, а їхній хлібчик - це просто нямка. Інтер'єр гарний, температура всередині комфортна, чисто, охайно. Ціни високі.
     
    Останнє редагування модератором: 10 Листопад 2013
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відвідала сьогодні новий заклад "Кабінет" на Винниченка.
    Інтер"єр дуже оригінальний, меню вишукане, ціни вище середнього, обслуговування жахливе.
    15894957_10211077237025174_889407758471917617_n.jpg
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  3. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Хочу відвідати ресторацію "Бартоломей", може хтось має на неї свіжий відгук.
     
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Дівчата, як знайти розркеламовану Trattoria на площі Ринок, 29. Заглядали, так і не знайшли
     
  5. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Це в пасажі Андріоллі. З Площі Ринок вхід між "Чесне мясо" і "Світ кави". Там ще є кав'ярня "На бамбетлі".
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Прошу порадити хорошу кав'ярню/піцерію з гарним інтер'єром, виглядом з вікна.
    не обовязково в центрі
     
  7. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Огляд центру на 5+ в «La Piazza» - то на верху Опера Пасаж.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    А хтось був в Реберні? Що порадите замовити?
    Бо ходили в минулу неділю туди, так і не попали, бо черга була, щоб попасти в заклад


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. Siania

    Siania Love Life

    Була, дуууже смачно. Беріть ребра, смакота неймовірна :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. AilataN

    AilataN жива

    Ребра, звісно. Овочі гриль.
    Дууже смачно :) улюблений заклад.
    У вихідні можливо потрапити хіба в обід/до обіду. Найкраще йти у будній день- точно буде столик.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  11. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Нема вже там того ресторану. На його місці тепер магазин і виставка народного одягу
     
  12. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Прикро. Дякую, що відгукнулись. Не хочу, щоб за моєю порадою в неіснуючий заклад йшли.
     
  13. Rozmari

    Rozmari Well-Known Member


    Хм, у мене влітку була дуже схожа ситуація у Мафії. Замовили з подругами суші-сет, при напівпустому закладі його робили десь 40 хвилин, принесли нам ті суші без васабі, на зауваження - донесли одну кульку васабі, хоча це був майже 1 кг суші і кульок мало бути дві. Тут мені "стукнуло" перерахувати ці роли і ми теж виявили нестачу у 6 ролів!!! ну і + кулька васабі ))) Вдруге покликали офіціанта і ці злощасні суші знов забрали на 10 хвилин. Після цього всього жодних вибачень, у офіціантки вистачило нахабства питатись чи нам все сподобалось. Відверто відповіли - що ні. :girl_devil: Після цього вечора я подзвонила на гарячу лінію і розказала нашу історію. Мене з коліжанками запросили на каву з тістечком за рахунок закладу, ніби конфлікт вирішили. Але от прочитавши Ваш допис, все ж таки мені здається, що це не випадок, а певна закономірність ... Тому у Мафії рахуйте свої суші :girl_crazy:
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Пекарня на Гнатюка під назвою Пекар. Досить таки непогано. Особливого асортименту немає, і лише кілька столиків. Але все смачно, зручно, гарно і чудова атмосфера. :girl_smile:
    --- дописи об"єднано, 31 Січень 2017 ---
    Ще з того, що памятається останнім часом, смачна піцца на площі ринок у кафе Базиліко (колись було ДаВінчі).
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Нагадали.
    У нас він в рубриці "в єтат рєстаран ми больше нє ходім", бо останньо, салати зменшились у порціях, лазанья не до кінця розморожена і ледве тепла, всі три порції. Достойний був лише імбирний чай.
    Круасанів не зацінила, можливо тому, що брали з собою
    ..
    З сьогоднішнього.
    Танте Софі. Сніданки - дуже засмакували яйця кокот і тости з равликами. На додачу круасани і какао з маршмелоу - ідеальні!
    Грін - сьогодні дуже розчарував рівнем обслуговування. Повний ігнор.
     
    • Корисно Корисно x 2
  16. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Лазаньї там не брала, і порцій не виміряла. :girl_wink:Піцца, салати, супи були смачні, як і раніше.
    А лазанью смачну їла, добре що нагадали, в Коза Ностра, бічна площі Ринок. Там і крем-суп гарбузовий фантастичний і салати дуже смачні. :girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Замовляли на днях піцу в Карузо. (Десь на попередніх сторінках радили цю доставку). Привезли , як і попереджали, за 1 год. Піца тепла, ціни помірні, вибір досить різноманітний. Але мені не дуже засмакувала. Краще ніж я очікувала , але не так смачно як могло б бути.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Буду в чергове хвалити "Sowa" - мають хороших офіціантів. Востаннє порадили смачний сироп до глінтвейну, що доповнював, а не перебивав смак вина.
    Подобається також "Львівська майстерня шоколаду" на Січових Стрільців, менш розкручена, ніж в р-ні пл. Ринок. Сподобалися і обслуговування, і солоденьке. Порекомендували дійсно оптимальний варіант) Варто брати шоколад з вершками (дають не куповані з балончика) і фрукти, як додаток.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  19. MISS SCARLET

    MISS SCARLET Well-Known Member

    Дівчатка, мо хтось підкаже - в районі ближнього центру якісь заклади з живою музикою - щоб погоцкати трохи, бажано шось українське і щоб в четвер (завтра) та музика була, а не лиш на вихідних. Дякую)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Insolence

    Insolence Living The Dream

    В Білому Леві щовечора якийсь гурт грав, Лібрарія і Грушевський (джаз чи щось таке не дуж гоцальне), а аля весільні музики - в центрі такого не зустрічала.
    Може Маестро навпроти готелю Львів?
     
    Останнє редагування: 1 Лютий 2017
    • Корисно Корисно x 1
  21. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Памятаю, що концерти трапляються в Лівому Берегу, Копальні Кави. Правда не українські пісні.