Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем mrochkizm, 13 Жовтень 2013.

  1. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Продовження теми Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (1)
    ***************************************************************************
    У цій гілці ділимося відгуками про обслуговування у закладах харчування.
    ДЕ Ви БУЛИ. Якщо НЕ БУЛИ - читаємо уважно попередні дописи.

    Увага! Запитання новачків "Хто шо чув про ресторан "Гнилий Пень" у третьому квадраті Брюховичів?" видаляються без обговорення!


    *************************************************************************************************
    Мені сподобалася "Королівська пивоварня". Обслуговування справді щиро привітне, без надміру "сиропу", як, наприклад, в закладах "Фесту". Грецький салат люкс, копчене пиво дуже сподобалося, а їхній хлібчик - це просто нямка. Інтер'єр гарний, температура всередині комфортна, чисто, охайно. Ціни високі.
     
    Останнє редагування модератором: 10 Листопад 2013
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Online

    Online Well-Known Member

  3. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Я, але зразу після відкриття, і на банкеті. тОму не можу оцінити об'єктивно якість кухні.
    Шефа спровадила туди на обід, казав смачно, ціни середньоцентрові. Проблеми з терміналом і зв'язком (знають про це, обіцяли пофіксати), високий рівень обслуговування.
    Інтер'єр - всьолучшеєодєнусразу ;)
    Я поки чекаю ;)
    --- дописи об"єднано, 19 Березень 2018 ---
    А ще мене ну дуууууууже цікавить ресторан Мускат.
    Бентежить тільки одне..вічна відсутність там відвідувачів.
    Хтось був ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Я не була)
    Була з модних ще в Арт оф Рест))
     
  5. Insolence

    Insolence Living The Dream

    знаючи власників, можу адекватно оцінити якість кухні ;) і там люди Є!
    а от у Мускаті ніколи нідуші, окрім реклами ЛьоніМартинчика
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Ну, Льоні видніше)))
     
  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 20 Березень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    дівчата, порадьте де можна замовити онлайн доставку якогось їдла (піца, суші чи ще щось добреньке) у Львові після 23. Бажано в р-ні Привокзальної, бо час очікування трохи обмежений буде.
     
  9. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    123pizza.com.ua
    Але не знаю, де вони знаходяться територіально.
     
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @flame
    мені не смакує зовсім.
    Єдине, що от з цим
    може не бути іншого вибору.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    У них (123pizza) дві кухні: одна на вул.Ясна (це біля вул.Залізничної), інша на Зеленій (біля Арсену).
    "Карузо" до 24, вони наче на Зеленій.

    Замовляю і там, і там.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Insolence

    Insolence Living The Dream

    36по,
    тепер можу.
    інтер'єр не оцінюю, бо "всьолучшеєадєнусразу" то не моя любов, але то таке. на 5му пов. з тотих вазонів під стелею часами капає за шиворот, якщо невдало сісти ;)
    з + - попідтягували догори люстри, вже ніхто в них не б'ється головою, врегулювали проблеми з терміналом ;)
    кухня - добра, як і на банкеті. вареники гречані - такоє, я не дуже люблю страви з гречаної муки, чорні з щукою - добрі. хумус теж добрий, салат з качкою - сиру в ньому я так і не зрозуміла, тартар - цікавий і ок. брали наливки - смородина дуже пішла, вишня - на любітєля бурбону. Ціни - нижчецентрових, бо ми були здивовані чеком.
    Обслуговування - цього разу обслуговував хлопчик, моя любов ще зі старого лева, тому нарікань ніяких.
    Ввечері на 5 пов.грав скрипаль.
     
    Останнє редагування: 24 Березень 2018
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    це про 36По, раз 5 поверхів, так?
     
  14. Insolence

    Insolence Living The Dream

    так
     
  15. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Якщо Вам ще актуально. Є сайт lviv.eda.ua здається. Там є купа ресторанів з всякою їжею. Можна вибирати категорію їжі, ресторан, можна почитати відгуки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Дівчата, не дуже люблю рекомендувати чи радити, але багато хто хоче посвяткувати не вдома, і за прийнятною ціною. Ресторан "На озері", вже не вперше там бувала. От сьогодні, святкувала своє ДН. Все прекрасно, смачні салати, м'ясне, закуски, гарячі страви. Рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    А де він знаходиться?
     
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я вкотре несу сюди Red Peper. Ні разу не підвів!
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Insolence

    Insolence Living The Dream

    ми там замовляємо постійно. дуже люблю шашличне щосьтам =)
    --- дописи об"єднано, 25 Березень 2018 ---
    це на Левандівці ?
    ми там теж кілька раз святкували. їжа - ок, але святкувати там тільки хіба на 2 пов., бо 1й - мені як прохідний вагон, ну і влітку в альтанках.
     
  20. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Так, на Левандівці.
     
    • Смішно Смішно x 1
  21. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Ламаю голову. Порадьте ресторан з територією, де можна вийти пройтися або великою терассою. На святкування 1 рочку малій. Але ж то буде більше для родини і діти вже від 10 років у нас. Планується 20 чоловік.
    Подобається "Голодний Микола", але ми туди вже зачастили, шукаємо альтернативу.
    "Шекспір" теж варіант, але чоловік казав, що там персонал зараз трохи сонний, і ціна... Ще свій торт не можна, а я дуже хочу в одної дівчинки торт замовити.
    "Гармата" на Цитаделі. Але трохи той загальний зал для невеликої компанії... Ну не знаю. І теж не дешево.
    Вже на "Старий Рояль" дивлюся, не знаю чи там є своя нормальна територія. І не була там ніколи.
    "Ратушу" ніжно люблю. Але там своєї території нема, тільки по тесторану ходити.
    "Монс Піус" теж люблю. Але там такі темні ті зали... Але невеличкий дворик є.
    Хотілося б в межах міста.
    Давно в ресторанах не була. Може є щось цікаве нове з європейською кухнею? Щось вишукане хочеться.