Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем mrochkizm, 13 Жовтень 2013.

1. mrochkizm

mrochkizm Well-Known Member

Продовження теми Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (1)
    У цій гілці ділимося відгуками про обслуговування у закладах харчування.
    ДЕ Ви БУЛИ. Якщо НЕ БУЛИ - читаємо уважно попередні дописи.

Увага! Запитання новачків "Хто шо чув про ресторан "Гнилий Пень" у третьому квадраті Брюховичів?" видаляються без обговорення!

*************************************************************************************************
    Мені сподобалася "Королівська пивоварня". Обслуговування справді щиро привітне, без надміру "сиропу", як, наприклад, в закладах "Фесту". Грецький салат люкс, копчене пиво дуже сподобалося, а їхній хлібчик - це просто нямка. Інтер'єр гарний, температура всередині комфортна, чисто, охайно. Ціни високі.

Останнє редагування модератором: 10 Листопад 2013
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. aknytsU

aknytsU волошкова...)

Дякую що нагадали за Реберню, чоловіка однозначно треба туди зводити :)))
    А мені треба заклад, де можна відсвяткувати свого роду дівчачник (4-6 дівчат, одружених :haha:, щоб і поїсти що було і потім на дискотеку залишитись. Що порадите?

3. wchasluva

wchasluva Well-Known Member

Грушевський.

Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Samhayne

Samhayne Well-Known Member

Шашлика нема, з м"яса ребра. Там така добряча полоса сантиметрів 40. Яловичий антрекот. Скумбрія на грилі, курка на грилі. Ще є овочі свіжі, мариновані, на грилі. Бринза маринована. Картопля запечена з яйцем, картопля з сардиною. Салат з капусти. Палянички. 2 зупи: овочева і м"ясна.
    Але всі йдуть за ребрами.

• Інформативно Інформативно x 1
  5. Ciklum

Ciklum New Member

Можна будь-коли, ходили кілька разів ввечері в суботу. Людей і правда багато, але чекали максимум 20-25 хв. А так, як правило - хвилин 10.

6. Monopoliya

Monopoliya Well-Known Member

а хіба там танцюють?

7. Insolence

Insolence Living The Dream

і мені. Але у нас той безлім залишався, компанія 60%дівчат,40% хлопців.
    Аналогічно не поділяю захвату, бо кілька останніх разів склалось враження, що ті ребра 2 год.тому замаринували і подали з принйипом "люди не свині, все з'їдять". Але останні кілька тижнів чую багато схвальних відгуків, то може дам шанс.
    ..
    А у мене нова локація і чергове розчарування.
    Cannoli Wine Club.
    Йшла з надією, що я нарешті зрозумію те захоплення каннолі, і на хорошу італійську кухню. А в результаті: 2 лимонади з присмаком немитої шмати (чи то лід такий, чи то такою шматою мили стакани - невідомо), гаспачо томатне і огіркове ОК, але куповані польські грінки при подачі вбили. Паста - з пачки барілла, равіолі - з начинкою через один. Каноллі - самі трубочки ок, але начинка - таке враження, що маскарпоне змішали з мукою.
    Не зіпсули враження тільки сет сирів, і то тільки тому, що до них не торкалась рука шеф-кухаря. В результаті - чек на 950 грн на 3х, і +1 до "в єтат рєстаран ми больше нє ходім"
    ..
    І свіжі враження про Бачевських. Невже Львів почав орієнтуватись не тільки на туристів, а і на локальних споживачів. Приємно вразив, хоч і не хотіла туди йти обідати.
    Мізерія - розкішна подача, голубці, як у бабці, курячі шийки - мнямка, індичі рулетики з палюшками та журек - теж дуже навіть ок, а компот з кизилу - це нова OneLove.
    Чек на 4х + 200 мл вина - 900 грн. І викреслюю поки що його зі списку "в єтат рєстаран ми больше нє ходім".

• Інформативно Інформативно x 6
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  8. Blondo4ka

Blondo4ka Well-Known Member

Де можна відсвяткувати хрестини на маленьку компанію (15 осіб). Щоб і смачно, і спокійно, і в межах Львова