Ровери, самокати та інша колісна техніка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Вересень 2008.

  1. ManyuManyu

    ManyuManyu New Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    ну все не так погано, може краще сказати, що вона обережна трохи, але взагалі вона дуже рухлива і активна, можливо якраз самокат їй сподорбається.
    Проосто не знаю який вибрати
     
  2. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    в нас в підвалі два велосипеди пилюжаться, а на балконі самокат. літом Сашко не хотів на роверах сам крутити педалі, дуже надіюсь що цього року передумає, принаймні він вже просив тата принести йому вовева)) на самокаті ганяє по хаті страшенно, аж боюся брати його на вулицю. то він так від жовтня навчився, ніхто не показував, просто купили йому на ДН і малий сам пробував. тепер думаю може то купити щось більше типу як колись були велики Зайка, зі страхувальними колесами, але ще не знаю чи буде він їздити. добре що в нас в парку багато дітей гуляє. можна взяти якийсь новий девайс на тест-драйв))) чекаємо тепла
     
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Я би порадила такого плану, щоб самі стояли
     
  4. ManyuManyu

    ManyuManyu New Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    дякую, ми якраз думаєм такого плану купити, бо металічні вузенькі напевно ще зарано
     
  5. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    вони теж бувають з подвійними задніми колесами. в нас саме такий
     
  6. ManyuManyu

    ManyuManyu New Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    треба погуглити, не знала що є такі
     
  7. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Ми дуже задоволені були біговелом, малий років зо три на ньому гонив, народ на вулиці здивлявся, які він кренделі виписував на ньому. А з біговела відразу пересів на двоколісний велосипед, без страхувальних коліс, сів - і поїхав:) Думаю, завдяки біговелу, настільки навчився рівновагу тримати на ньому.
     
  8. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    а хтось мав такий велосипед чи може бачив вживу? по відгуках ніби клсний. витривалий, тихо їде, не вимагає рівної дороги. але чи вартує купити чи шукати дешевші варіанти? profi-trike-stroller [​IMG] і такий [​IMG]
    бо мусимо відкатитися 2 роки на такому, а вже потім на двоколісний пересідати, тому не дуже хочеться ремонтувати його. бачила в експлуатації пластмасові - не витримують. а металеві міцні які ще є? бо мене трохи ціна зупиняє (якщо з нету замовляти, то ще + 100 грн за доставку), але хочеться купити і не перейматися. що скажете?
     
  9. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    цо то тАке?
     
  10. Latane

    Latane Well-Known Member

  11. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    а яка ціна?
    минулого року ще працювала на південному, напроти був як раз магазин з дит іграшками і там були ці велікі(я вже на майбутьне підберала), то коштував 800грн і відгуки були позитивні)там хороші колеса, дійсно тихо їздить та і виж має надійний у порівнянні з пластиковими. єдине, що мені не сподобалось, це сидіння, як на мене, то твердувате. розкуповували їх дуже швидко :)
     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    то може тому що це була новинка. Стоять тепер вони собі на мотозаводі - любе і різне...
    а чого прям так мусите?
    в 3 рочки сміливо вже можете пересідати на а-ля Зайчик, лише підібрати колеса відповідно до росту дитини.
     
  13. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка



    нам три роки буде в вересні. то не буде запізно купувати? бо 3 річні дітки в нас на вулиці катаються ще на таких ровериках. а по своїй Дарині ще судити не можу яка вона буде, бо ми тільки недавно вилізли з візка і почали ходити по вулиці самостійно. тому планую той ровер на теперішнє літо-осінь і на наступний сезон. а вже на 3,5 купимо такого плану як Ваш двоколісний
     
  14. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    Потребую пораду, донечці майже 4 рочки хоче самокат.Який брати 3х голісний чи вже двох колісний
     
  15. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    якщо маєте можливість то попросіть спробувати покататись в когось. тоді вже і побачите як дитина справляється.
     
  16. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    та вона як бачить роверик, то відразу намагається сісти на нього. а такого як на фото немає в нас на вулиці. є різні, але і нарікань від батьків також багато. бачу, треба буде промоніторити Мотозавод і Південний, пощупати вживу. бо хочеться купити міцний і надійний ровер, щоб не розлетівся.
     
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    в смислі запізно?
    Запізно 3-колісний? на ваш теперишній вік іншого і не треба, а в 3 роки мабуть дітки катаються на тих 3-колісних бо вони ще їм по розміру підходять або тому що іншого/більшого не мають.
    Звичайно можете купувати і 3-колісний. Якщо у вас дитина не крупна то і в 3 роки ще нормально буде вміщатись в цей велосипедик.
     
  18. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    я мала на увазі, що 3 роки буде восени, а там вже до снігів буде "рукою подати", тому двоколісний купимо вже на весну, а на 3 колісному відкатаємося два сезони, бо моя мала дрібненька, думаю, що двоколісний в 3 роки не подужає. підіб"ю мужа на розвідку на вихідних і відпишусь тут.
     
  19. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    а нам Марічка Ніка позичила спробувати чи нам піде біговал... а Софія в найнижчому положенні до підлоги дістає ледве-ледве
    Але їй сподобалось. Здається...
    Ще кума має завтра привезти на пробу самокат, який не пішов зовсім її племінниці, хоч до самокатів Софія менше зацікавлено ставилась на вулиці
    Поки біговал трішки великуватий, хоч думаю на початок літа мав би бути в сам раз.
    Що ще відразу зауважила, Софія дуже обережна і дуууууууже старється і відштовхнутись і не впасти і втримати біговал шоб він не впав:) словом поки-що ми ще не визначились остаточно
     
  20. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Ровери, самокати та інша колісна техніка

    ми Софії теж на 3 роки купували двоколісний велосипед, ДН також в вересні, до зими дитина добре навчилася на ньому кататися, але я тепер думаю, чого то було чекати до трьох і не купити в того велосипеда ше на початку літа, по росту цілком підходив... Трьохколісного велосипеда в нас не було.