Ровери, самокати та інша колісна техніка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Вересень 2008.

  1. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Тільки, мабуть, вагою і висотою сидіння. Він дуже легкий - дитина сама його піднімає і легше кермувати. Розрахований на діток невисоких.
    Ми дуже задоволені, що почали саме із нього.
     
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А хтось мав дерев'яні біговели? Ще давно приглянувся мені якось в парку такий Kinderkraft. От тепер заглядаю на них. І ще є Kinderkraft металеві. Ніхто не має таких?

    А у Вас якої тм біговел?
     
  3. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Chillafish, але їх тоді, як ми купляли, перестали завозити в Україну, то ми знайшли залишки на складі.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  4. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    А в самокаті важливий радіус коліс?
    Дівчинці 4 р.
    Ось пропонують на вибір:
    image.jpg
     
  5. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    виросла мала зі свого роверу з розміром коліс 20, тепер шукаємо розмір 24, порадьте будь ласка хороші,
    хочемо цього разу алюмінієвий ну і звісно на передачі.
    відкатала свій ардіс 1 літо не активно і 2 літа майже щодень і в будь яку погоду, і не по асфальту,
    претензій до нього не маємо, нічого не ремонтували, навіть шини не змінювали,
    але щось вибір 24 в них не великий, або не там шукаємо
    дякую.
     
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Де Ви купували свій, трьохколісний?
    Поки вибір зупинила на беговелі такого типу з 3-ма колесами. Хочу поїхати глянути на Мотозавод чи є в них схожі.
     
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Щось сумніваюся що такі там будуть.. А нові і бу бачила на олх такі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Замовляли через інет, здається на Розетці було найдешевше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, як засіб пересування це тільки велосипед з ручкою? Бо у візку вже давно малий не іздить, ми завжди пішки, але і гуляємо недалеко від дому. Прогулянка у нас громіздка, важко тягати, аупувати тростинку дитирі після двох років, то вже якось смішно. Але мені треба щоб так, наприклпд вибратися в центр, в парк ну і так нормально погуляти, то тільки велосипед? Бо щось не знаю чи мені його треба.
     
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Як на мене, суто для вилазок, плюс поспати можна в тростині. Її легко скласти, запхати в багажник будь-якої автівки чи в громадський транспорт, вона легка. А велосипед громіздкий, важчий, в ньому не поспиш, покупки не поскладаєш. Та й діти на тих велосипедах переважно не їздять, коли зняти ручку. Там сідло якось не зручно розташоване, щоб самостійно педалі крутити. Ми свій в рік купили, бо малий з візка вилазив. Після двох років я б той велосипед вже не брала. Він не в кожен багажник влізе, а як і влізе, то треба як мінімум ручку знімати.
     
    Останнє редагування: 18 Березень 2017
  11. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Візок значно функціональніший за велосипед.
    Я купила тростину в 2 роки малого і жодного разу не пошкодувала. Ми якщо у парк, то часто на цілий день, то і поспати обідінй сон є де.
    І в поїздках виручав візок постійно, і на морях.

    Я от свого чотирирічного планую ше спати класти у візку))) Бо від цілоденних гулянь на природі в теплу пору не хочеться відмовлятись, як і від обіднього сну.
    --- дописи об"єднано, 18 Березень 2017 ---
    А, і доречі, візок-тростину ми купили вже після велосипеда. Лиш пошкодувала, що такі гроші викинули за той велосипед.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Та от, власне дивлюся, що громіздкий і важкий. І нормально хіба у позашляховик влазить. Дивилася на німецькі, але то таки не та річ за яку можна вивалити десь порядка 7 тис, а може зараз і більше.
    В мене малий на вулиці не хоче спати, хоч маємо велику прогулянку, але знову ж таки громізка і не зручно з нею, якщо врахувати, що в більшості я іі просто вожу, коли беремо на якісь дальші переходи. Ну і нормальна тростинка не дешева. А мені, напевно, на одне літо і то не факт, що часто будемо користуватися. Порадьте мені, будь ласка, хоч в яку сторону дивитися. Щоб не дорога, ну але щоб в перший тиждень від неі не почали запчастини відвалюватися.
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    З тих дуже недорогих кума має тіллі. Досить непогана на свої гроші.
    Ще маю питання для трирічки варто брати трьохколісний велик, чи дво-??
     
    Останнє редагування: 18 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В нас babyhit rainbow. Вже рік майже від'їздили.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Arika

    Arika Well-Known Member

    Порадьте, де можна подивитися/купити вживаний якісний велосипед? Або взагалі, де у Львові можна купити якісний велосипед 24? бо поняття навіть не маю, на базарі не хочу, хотілося би щось якісніше. І зоорінтуєте, хоч приблизно по цінах.
    Щось знайшли?
     
  16. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    ще ні, треба присвятити день, щоб поїздити подивитися
     
  17. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Дівчата, порадьте, чи актуально дарувати 2-річній дитині машинку-толокар (велику і міцну). Чи то вже запізно в такому віці?
     
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Рекомендую відштовхуватись від ваги і росту малого...
     
  19. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Мій вже в 2,3 на всю ганяв на біговелі. Толокар ми забули ще в 1,5 рочки. Мені здається, то вже запізно.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Якщо до того в дитини не було толокара, то, думаю, актуально. Хоча з двох діти активно пересідають на біговели, але паралельно катають і машини/мотоцикли.
     
    • Подобається Подобається x 1