Ровери, самокати та інша колісна техніка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Вересень 2008.

  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    А важливо дівчачий-хлопчачий чи ні? Тобто після дочки можна буде сину на ньому кататись? Там ж рами різні мають бути.
     
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Якщо син не проти), мої б нізащо))). Хіба якийсь унісекс брати). До речі, кума моя на хлопчачому чудово катається, з рамою.
     
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я сподіваюсь унісекс взяти, сину ще поки не принципово. Бо то таки недешеве задоволення - якісний ровер.Не знаю, чи домовлюсь з нею, щоб вона на унісекс погодилась:girl_crazy:
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    наклейки? Люмінесцентні всякі, рожеві...
    Потім можна обдерти без шкоди для ровера
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
  6. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    купи кілька яскравих дівчачих наклейок і пообіцяй що буде ексклюзивний. Такий тільки в неї і ні в кого більше!
     
  7. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Ми 3 роки тому брали малій 24'-ку б.у. з Німеччини, 90$ чудовий стан, легкий, ще зо 2-3 роки певне буде їздити, брали унісекс рама, колір і стан такі, що синові ще буде на чому їздити.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    А якого розміру Ваш penny board? В магазинах у Львові переважно 57 см х 14,5 см, в інтернеті зустрічаються ще 41 х 12 см (але з доставкою з інших міст). Думаю, який на 3,7 р. брати, чи 57 х 14,5 не завеликий і не заважкий буде?
     
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @Rodionochka, дякую за наводку. Знайшла магазини. Там є один мультибрендовий, другий - Команч. Вибрала і там, і там 24-ку Яні і 18-ку Владу. Тепер після школи і садка візьму дітей, нехай собі колір виберуть. Ну і не знаю, що краще Haro чи Comanche?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в нас такий. Він не важкий, але є ще важливий параметр - висота над землею. В нас майже 10 см, от мені здається, що на 3-4 рочки то трохи зависоко. Тому я би ше цікавилась висотою.
    Ми цьогоріч купили самокат Віруні (4.7 зараз), і вона гарно їздить, але за одним параметром він трохи на виріст получився - і це висота. Нічого критичного, просто звертаю увагу тепер на все.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ось тут не підкажу, не розбираюсь.
     
  12. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Дякую! Дійсно висота актуальна, а в описах вона не вказана, буду уточняти.
    Все ж більше схиляюсь до 16-дюймового (41х12 см) як на такий вік.
    Ну і про захист тепер треба подумати...
    Ваші дітки катаються з захистом?
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    на дошці - переважно ні. Але в мене катається той, кому майже 10 і переважно - сидячи :)
    --- дописи об"єднано, 26 Квітень 2018 ---
    щодо захисту
     
  14. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    То ви пенні боард для найстаршого брали? А менші не катаються?
    Дійсно може на секонді гляну на захист, бо той китай, що пропонується в магазинах, взагалі неможливо носити. Ну або якість, але досить дорого( Ще шолом шукаю, задивляюсь на Puky
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так, то в найстаршого минулоріч була мода страшенна в компанії :)
    Менші не дуже зацінили. Їм самокати і безпечніші, і зручніші
     
  16. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    теж так вважаю, але малеча просить)) прям очі горять, як бачить в когось:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Купила дитині біговел. Поки вчимось по хаті їздити. І тут родичі вирішують нам дати трьох колісний велосипед, то й що з ручкою. І виникає питання, чи такий велосипет не сповільнить навчання їзди на біговелі? Чи взагалі потрібний, то й триколісний, поки маємо коляска, переважно на короткі відстані гуляємо без коляски. Дитині 2р.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    Останнє редагування: 2 Травень 2018
  18. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Та чому сповільнить? Там зовсім інший принцип їзди: на біговелі ногами відштовхуватись, на велосипеді - педалі крутити. Ну і швидкість інша) Мій на біговелі так ганяє, що всі велосипеди в дворі переганяє, каже, щоб йому з педалями навіть не купляла, не цікаво)
    Якщо маєте де тримати і дають безкоштовно - беріть для різноманітності. Подивитесь, що Вам з того транспорту найбільше піде.
     
  19. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @MalvinkaLv сповільнить в тому плані, що на біговелі треба тримати рівновагу, а на 3-колісному ні. Це ніби, щось однакове і може наплутати відчуття рівноваги дитини.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    Останнє редагування: 2 Травень 2018
  20. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Тоді хай спочатку на біговелі навчиться тримати рівновагу, це ж швидко, особливо на вулиці, в хаті мало місця. Мій малий за день освоїв.
    А потім хай пробує 3-колісний, як захоче.
    Думаю, вже не розівчиться)