Ровери, самокати та інша колісна техніка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Вересень 2008.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Almariel , я теж так думала. Але мій син мав іншу думку. Він не є високий і йому було важлиао, щоб він міг безпечно зістрибнути з сідла. Якщо не відчував отої безпечності - вмідовоявся їздити на цім велосипеді.
    Тобто той перший був на 2 роки ( 3.5 -4.5 ) тоді ще один на рік....і цього року він сам вирішив пересісти на більший. Хоч я думала, що цей рік ще на попередньому буде їздити...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    О, і я з цим же питанням.
    Шукаємо велосипед для малого, 4,5р., зараз ще гасає на біговелі, але вже просить «з педалями») до речі, біговели puki дійсно невбиваємі!
    А чи мав хтось ровер puki? Бачу є б/в на продаж, а ще дивилась на hudora нові, ціна 2800 грн., теж вроді німецькі. Бо ті китайські чи наші «одноразові» дешеві не хочу, бачу в дітей у дворі є, торохтять, ледве їдуть..
    Краще взяла б б/в, але якісний. Хтось знає точки? На Мотозавод, Торпедо варто їхати? На яку суму орієнтуватись?
     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Пукі добрі, пегасус, гудора.
    Якщо є можливість - візьміть перший велосипед легенький - швидше навчиться їздити і самостійно його тягати на бордюри.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Навряд, там хіба ті важезні українські є. Я минулого року своїм на Південному купувала, перегорніть 3 сторінки назад, я писала тут в темі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    А легенький для велосипеда - то скільки? Ті hudora, що я дивилась, пише 11 кг, то вроді багато, чи ні?
    Бо наш біговел десь 4-5 кг має, він його таскає легко, але ровер важчий має бути
     
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    11 кг для 12 дюймів то багато.
    Чи ви 16 вже дивитесь?
     
  7. Fish

    Fish Well-Known Member

    Вам вже написали, що висота сідла регулюється (до речі, зручніше, коли там є такий хомут, який можна відігнути рукою, а не викруткою крутити, тоді можна і на прогулянці регулювати), але перш за все розмір залежить від розміру коліс. Універсального немає, коли треба більший - залежить від зросту і вміння їздити. Я б дивилася на 16 дюймів для 4 років. У нас діти на такому їздили одна до 6, другий до 5,5, потім 20 дюймів (до 9 років і до 8), далі 24. Не радила би брати на виріст, дитина може і зможе їхати на більшому, але не зможе так добре ним керувати і задоволення не буде. Та й не так безпечно. Та економія того не варта.
    Ось тут про підбір за зростом і віком, у нас приблизно співпало.
     
    Останнє редагування: 9 Квітень 2019
  8. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    якщо дитина маленька зростом, то занадто. Ми перейшли це. Наш - не є високим, то не хотів тих більших коліс. Ми купували 12 дюймів на 3.5 роки... 16 - він перескочив... на 20покатався рік... в 6.5 на 24перейшов...Тому не все так однозначно.
    можна спробувати в дворі на різних велосипедах посидіти, покататись і вирішити -який підходить йому найкраще.
     
  9. Fish

    Fish Well-Known Member

    Згідна, що треба дивитись по дитині і міряти. Рекомендації є загальні, я там вище додала, а у кожного по-різному виходить. Ви кажете, що 16 для 4 років завеликий, а мене 24 в 6,5 дивує :)
    То ще залежить від того, де дитина їздить - якщо по рівному по асфальтових доріжках, то дасть собі раду і з більшим ровером, а якщо летить вниз по корінні і каменях, то ліпше менший, щоб його втримати і впевненіше ним володіти. Ну але це я не про чотирирічок, а про трохи старших ;)
     
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    а мене як дивує !!!!
    Я очікувала, що він на тому 20 проїздить 3 літа...вєлік був класний....але в тих хлопців, інколи вже змалечку,логіка своя. Він якраз врівень керма.... але твердо їздить на нім.
    Доріжки - усякі.В нас село, тому і асфальт і бруківка, і стежинка+ коріння дерев.
    Ну але їздить..
     
  11. Fish

    Fish Well-Known Member

    Молодець :) Наш пересів фактично в 7,5, більше почав їздити в 8, після зими, і то мені часом здається, що ранувато, бо ганяє сильно. Зате на 16 їздив з 3,5.
     
  12. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    16-ку, у нас біговел 12-дюймовий, то явно малуваті будуть
     
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ми перший велосипед брали якомога менший, щоб легко було навчитися їздити (точно не пам’ятаю, але думаю що 12). Але за півроку змінили на більший з дуже дурної причини - перший брали бв за 5 євро, а в ньому стерлася різьба і сидіння не піднімалося.
     
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    І ми шукаємо синові на 4 роки велосипед, але він в нас не високий - десь 100 см. Сьогодні пробували - добре йому, поїхав і одразу повертав. Я думала, то була 14", але от див по ціні на сайті, то ніби 12". Ще потім перепитаємо, звичайно, але якщо то 12" таки і йому добре, то варто дивитися на 14? На виріст не хочу, але давати зараз 3 тис і наступного року ще раз теж не охота.
    І ще запитаю за велосипеди royalbaby. Можливо хтось має? Бо ніби пише Китай, але продавець казав, що то бюджетні з тих якісніших.
     
    Останнє редагування: 1 Травень 2019
  15. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Ми взяли 16”, puky б/в, не завеликий. Малому 4р.7міс., ріст десь 106.
    Мені здається, Вам 12” буде замалий, маємо такого розміру біговел, беріть краще 14”.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А де брали puky б/в? Якщо не секрет, в яку суму Вам обійшовся?
    @aknytsU Наталю, як матимеш можливість, розкажи ще пліз який саме взяли Артемові і де вибирали?
     
  17. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Брали на олх. В досить хорошому стані коштують приблизно 2500 грн., нові 5-6 тис. Ми взяли за 900 грн., стан на вигляд на 4-ку (трошки здерта фарба в деяких місцях), але все робоче, на два сезони вистачить)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Чоловік якраз купив малій на 4 роки отой royal baby space shuttle. Правда незнаю скільки ті колеса мають, не бачу де то може писати. Брав на мотозаводі те що йому сподобалося по характеристиках - магнієва рама, колеса без купи отих дротинок-шпиць, накладка, що закриває ланцюг. Теорію про велосипеди ми не вивчали. Єдине що перед тим на південному разом з малою підібрали розмір, на якому вона може сидіти і їхати , а тоді він купив сам вже приблизно такого розміру ровер.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    То чоловік з малим купували остаточно. Спершу ми були на Шуварі, там приглядались до різних (з алюмінієвою рамою, з рамою зі сплаву - вона легша), всі колеса були 14‘‘. Пробував і на 12‘‘, але таке враження, ніби замалий був по висоті. Хоч сидіння можна регулювати.
    Остаточно оприділились на Мотозаводі, там і взяли. Назви фірми не пригадую, але на велосипеді пише Profi Infinity. Взяли раму зі сплаву.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    В нас теж велосипед Profi, брали ще минулого року, легенький - дитина зразу сама почала їздити (але ми ще взяли батьківмьку ручку до нього, бо деколи нехоче педалі крутити)). Розмір 12, зараз сидіння ще не піднімали.
    Велосипедом задоволені, пів року відїздили, він як новий.