Щеплення немовлят

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Надя, 3 Вересень 2007.

?

Чи щепите Ви дітей?

 1. Ні, здоров'я дорожче...

  199 голосів
  57,5%
 2. Так, я вірю, що саме мою дитину то не покалічить.

  79 голосів
  22,8%
 3. Я ще не бачила жертв вакцинації і визначаюся.

  68 голосів
  19,7%
Статус теми:
Закрита.
 1. Xomka

  Xomka Well-Known Member

  Відповідь: Щеплення немовлят

  Якщо ссилок нема, то цей листочок А4 є окремою думкою окремої людини, яка ні на що не впливає.
  Все ж я думаю, що "перевірка прокуратурою" - це вигадка. Якщо ні, нехай дадуть ім'я, посаду, контакти людини з прокуратури, а та нехай покаже документи, накази, і т.д. щодо таких своїх дій.
  А те, що вони кажуть, що з приходом нового міністра в школу з відмовами взагалі не беруть - це брехня натуральна, бо конституцію нашу, яка гарантує загальну освіту всім, ще ніхто не відміняв.
   
 2. Holly

  Holly Moderator

  Відповідь: Щеплення немовлят

  Були ми в гостях далеченько від Львова (Віницька обл.) то зайшла мова за щеплення. Ну і тут мамочка каже, що щеплень не робила. Я вже думаю, ну от така свідома, багато знає. А виявляється все дуже просто, місцеві мами надивились Комаровського і не роблять щеплень до року, а потім всі робитимуть.
   
 3. airy_cat

  airy_cat New Member

  Відповідь: Щеплення немовлят

  Судя по попытке нашего педиатра внепланово промыть мне мозг - кто-то на них все-таки наехал. А вакцин все равно нет и они застенчиво всех отправляют на Днестровскую.
   
 4. Ука

  Ука Добрий волонтер із поганими нервами

  Відповідь: Щеплення немовлят

  думаю, в тому і вся фішка
   
 5. Xomka

  Xomka Well-Known Member

  Відповідь: Щеплення немовлят

  Була там сьогодні.
  1. Прямо на вхідних дверях великий агіт-плакат - вакцина наше все!

  2. Дійсно на листочку А4 звернення до батьків, у якому повідомляється, що "Діти, які не мають профілактичних щеплень, оформлятись в ДДУ та ЗОНЗ (СШ) не будуть". Підписано "Адміністрація ДПВ". То ж треба було так закрутити - "оформлятись не будуть":girl_nea: Можна подумати, написати здорова дитина чи хвора - це не є прямий обов'язок поліклініки!
  Про розпорядження не давати карти відмовникам, чи ще щось від прокуратури ні слова, як і очікувалось. Хоча, якщо дійсно є таке розпорядження, то певно мало б бути посилання на нього? А так то виглядає як самостійне рішення адміністрації поліклініки. Певно, вони й не здогадуються, що у людей є якісь конституційні права!

  3. На ще одному листочку А4 пише:
  Шановні батьки!
  (трохи переказу своїми словами)
  Не слухайте неуків, які розказують вам про шкідливість та неефективність щеплень, бо щеплення - це панацея, і тільки вони врятують людство від вимирання. Завдяки щепленням(!) вже подолали віспу.
  (далі дослівно)
  В результаті проведення планових профілактичних щеплень (проти туберкульозу, поліомієліту, дифтерії, правцю, кашлюку, кору, епідпаротиту) не тільки різко знизилась захворюваність так званими керованими інфекціями, але й на фоні підтримання досягненого епідеміологічного благополуччя, вирішене питання ліквідації багатьох з них.
  І ще кілька речень в дусі "щепіться всі і буде щастя вам і вашим дітям"
  Підпис: Лікарі-спеціалісти Комунальної 1-ї міської поліклініки.

  Так що дізналась навіть щось нове: вирішене питання ліквідації "багатьох з керованих інфекцій". Може тому й вакцини не завозять)))
   
 6. airy_cat

  airy_cat New Member

  Відповідь: Щеплення немовлят

  Это давно уже висит, а про "ДДУ и ЗОНЗ" это их свежий креатив :) Правда подписи, что это администрация вроде в пятницу не было - выглядело совсем смешно.
  Имхо да. Звучало где-то так: А знаете какой страшный коклюш сейчас на Лычаковской? О-о-о. А маленькие дети и коклюш это вобще.... И вобще лето - хорошо сейчас бы, правда у нас вакцины нет :girl_blush2: Так что вы лучше на Днестровскую , а то кооооклюш....
   
 7. Мамусічка

  Мамусічка Well-Known Member

  Відповідь: Щеплення немовлят

  Я теж Комаровського не схвалюю(Завжди рекомендую ДП:)), але сьогодні спілкувалась з однією такою, що не робить щеплень по ньому... І їх дитині 1 рік 3 місяці. Якщо виходить благо - то дай Боже. І щеплювати не збирається. Говорить, що бореться. Але, мабуть, то виняток
  Сьогодні були на огляді лікарів (бо після народження сина були лиш раз і на пів року не приходили :girl_blush2:Дитина здорова. Тільки зайвий раз наслухатись купу дурниць прийшли) та казали, що щеплень не будемо робити бо...
  Медсестра сказала, що як же це, ви розумні люди чого ж відмовляєтесь? На що чоловік сказав, що стали ще розумніші то і не будемо робити. Вона щось нас переконувала, а потім вбивчий аргумент прозвучав;
  - От візьмемо кролів, як не зроблю прививку їм то вмирають. Ну то так грубо кажу, але воно так. А так щеплені не хворіють.
  Ми з чоловіком сміялись.
  Ну і порівняння:suicide:
  Ще прозвучало
  І казала, що першому робили то ні чого ж нема, як ви кажете побічних ефектів. Ми
  - Ну так і не треба перевіряти на другому . І речовини, які входять склад вакцини...
  І далі. Кожен лишився на своїй стороні.
  Але наших аргументів і слухати не захотіла.
   
 8. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

  Відповідь: Щеплення немовлят

  це він так "змігрував" за 7 років з Франківського району ( тоді лякали спалахом на цих дільницях)? І локалізувався виключно тепер у Личаківському? :girl_smile:
   
 9. olenkastar

  olenkastar Well-Known Member

  Відповідь: Щеплення немовлят

  Постав свій підпис.
  "Громадяни України за Добровільність Вакцинації"
  http://mtmvua.com/
   
 10. Roxie

  Roxie Галицька панянка

  Відповідь: Щеплення немовлят

  Хіба може Комаровський на всю країну по ТБ заявити "Я категорично проти щеплень" ? Якби таке сказав - ніхто б йому не дав на ТБ навіть носа показати, не те щоб стільки ефірного часу.. це ж скільком кишеням він би бізнес перебив!! З ним все ясно..

  І наших дільничних педіатрів навряд чи варто слухати, бо вони - представники системи, в якій "великі кишені" прийняли закони про обвязковість щеплень і т.д. і педіатри зобовязані цих законів дотримуватись.. З іншого боку така хвороба як правець і особливо способи зараження нею викликали в мене справді страх і бажання вберегти мою дитину від неї.. І стою на роздоріжжі..

  Бачу, що більшість форумчан не вакцинували діток, а серед моїх знайомих все навпаки.. Практично ВСІ (за винятком однієї коліжанки і "знайомих моїх знайомих") вакцинували і ускладнень не було.. навіть реакцій не було!

  Хоча слова Червонської про імунітет мене вразили...

  *********************************
  Продовження знаходиться тут.
   
  Останнє редагування модератором: 1 Липень 2011
Статус теми:
Закрита.