Щеплення необхідні? (2)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем algo, 30 Червень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Останнє редагування модератором: 1 Липень 2011
  2. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    і знову вакцина не винна....
     
  3. flora

    flora New Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Цікаво чи хтось задумується про те, що % не щеплених дітей колись перевалить по кількості за % щеплених. Тоді що? Від дифтерії вмирають за 1 день, а заражаються повітряно-крапельним шляхом швидко. Зараз треба думати не про то, як би не пововодити щеплення, а бути далекоглядним і дивитись на роки вперед. Уявіть собі якщо півміста не привиється і гряне епідемія, тоді всі будуть рвати на собі волосся і кричати, чого це нас не заставили. Треба вибирати якісні прививки і прививатись хоча б від найбільш небезпечних недуг. У нас була зустріч однокласників, серед яких четверо медиків -продвинуті люди. Вони всі прививали своїх дітей. Рекомендую народу поспілкуватись зі своїми друзями -медиками чи з однокласниками, чи з родичами, які мають відношення до медицини. Ви будете здивовані - більшість з них є прихильниками імунізаціїї. Цікаво, чому? Вони що, не люблять своїх дітей? Призадумайтесь...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

    А вас не дивує, що є і відсоток таких медиків, які не роблять. Цікаво чому? Може погано вчились і не знають як то добре, чи не такі "продвинуті"?
    Ми з сестрою маємо лише 2 чи 3 прививки, моя мама не розумілася на тому, але каже,що не робила нам,бо медсестри своїм дітям прививок не давали і без проблем "записували" все що треба.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Щеплення немовлят

    це кокі? Он хлопчика привили двома дописами вище ... жодна з тих хвороб від яких йому зробили щеплення не є смертельною, а щеплення як бачите стало смертельним.



    це в якій реальності?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    далеко не більшість. а от про знання людей, дотичних до медицини, в області вакцинопрофілактики можна говорити багато. Стандартний урс мед.університету передбачає 2 академ.години на календарні привиивки і 2 - на щеплення за показами. Ви пам'ятаєте всі лекції зі свого ВУЗУ по темах, з якими потім не мали справи? Чи може радитеся зі стоматологом, як краще лікувати гастрит?



    Але Ви намішали праведне з грішним.
    Давайте по пунктах.
    Що, на Вашу думку, станеться, коли відсоток нещеплених перевищить 50%? а 5%? а 10%, а 25%. І про які хвороби ми говоримо?

    Дифтерія - окрема хвороба, бо щеплення від неї не захищає, а лише частково захищає від токсичної форми.
    Вакцинація від дифтерії не впливає на поширення хвороби.
    Натомість для мене особисто швидкий перебіг дифтерії є аргументом проти щеплення. Всі діти, що померли за останні кілька років від дифтерії, були щеплені, більшість жили в селах. Сільський фельшер не зміг розрізнити змазану щепленням картину дифтерії, мама тим більше. Коли картина стала зрозумілою, було пізно.


    які саме є якісними? що Ви вкладаєте в поняття "якісні"?

    що це за недуги, на Вашу думку?
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення немовлят

     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Вони напевне курс пропустили в мед інституті. :girl_crazy::girl_crazy: Неуки :girl_haha:

    Вчора дивилась фільм про те як вакцина від раку шийки матки покалічила ціле покоління дівчат в США. Я просто плакала, і уявити що моїй доньці через рік два вже будуть то впихати. Вчора навіть трохи з чоловіком посварилась, бо він вважає що вакцинація це добре, а я на його ж прикладі йому показала яка вона добра. Сказала що як щераз дозволить аби дитину щепили - я його УБ’Ю! :girl_feminist:
    Так он в тому фільмі було інтерв’ю з лікарем гінекологом і він сказав що він вважає що нема наразі доказів що ця вакцинація в чомусь допомагає, а радше що він бачить більше недоліків ніж позитивів від неї. І сказав що свою доньку НЕ БУДЕ щепити!
     
  10. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Марусю, це взагалі окрема і вельми сумна тема.
    Стаття в Нью-Йорк таймс 2008го року гарно розвіює найпоширеніші міфи про ці вакцини

    ---------- Додано в 16:44 ---------- Попередній допис був написаний в 16:39 ----------

     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Щеплення немовлят

    Ой, правда!

    Але саме цікаве що скільки б не було доказів що вакцинація вбиває людей, фармацевтичні компанії лишень збагачуються. А чому? Бо їм дуже вигідна ця вакцинація, адже ми одне лічим а друге калічим. Ну і в результаті діток треба лікувати від астми, аутизму, і ще ряду хворіб на які фармакологія «винаходить» КУПУ препаратів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Радились з друзями медиками - не щеплюють.
    В мене сусідка має двойнят - аутистів. Вона впевнена, що від щеплення. Ще одна знайома має малу хвору на хворобу де замало цукру (соррі, забула. Типу діабет навпаки), теж каже- через щеплення. Молодшу не прививала- все гуд.
    В мене рука не повернеться колоти своїй дитині руть+алюміній+формалін, я вже мовчу про білки мавп і абортишів і т.д. Введіть в гуглі "склад вакцини".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Розмовляла сьогодні зі знайомою сімейною лікаркою, розповідає, що одна мама на її дільниці дитину до року не щепила, мабуть Комаровського надивилась, а зараз вирішила щепити, поїхала на Дністровську, дитину там обстежили, проконсультували в імунолога і зробили пентаксим+КПК одночасно!( тільки в різні місця). В дитини температура під сорок трималась декілька днів, і швидка була, і дільнична прибігала, питала, навіщо ж ви стільки всього одразу вгатили? - Нам так імунолог (Бобер) порадила. Які будуть віддалені наслідки - невідомо. Так виглядає, що прийшла мама, яка відмовлялась від щеплень, а потім передумала, то треба зробити все й одразу, поки знову не предумала. Чи буває в природі, щоб людина заразилась вісьмома інфекційними хворобами одночасно? А тут вісім вакцин в один день! Як імунітет на це зреагує - невідомо. Чим та мама думала? А ті лікарі?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Минулого тижня в дитини коліжанки була така ж реакція на вакцину з Дністровської, планова ревакцинація в 1,5 р. Ще й дитина на ногу, в яку кололи ставати не могла.
     
  15. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Признаюся чесно, тему всю не перечитала. Але задумалася, бо знову треба буде щепити, а в школу без довідки про щеплення не беруть. Скажіть як ви робили в таких ситуаціях?
     
  16. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Беруть в школу! ну хіба якась супер-престижна школа і має свої заморочки.

    Хоча, якщо Ви прийдете до сімейного переляканою і невпевненою, вона вам лапші навішає...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    Мирослава в Франції :) там напевно свої заморочки.
     
  19. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    перепрошую, не глянула.
    то вже трудно, треба тамтешнє законодавство вивчати :sad:
     
  20. zakvas

    zakvas New Member

    Відповідь: Щеплення необхідні? (продовження)

    В Франції певно і вакцина друга)) я тепер в Одесі. маю другу малу. Дві не щеплені нічим..старшій 2,5 року. маю трохи записано тих щеплень просто в карточці за допомогою відомого методу))) але так, як у нас в Дрогобичі мене заставляли і все питали, що там зі щепленням і чому я ще не прийшла його робити, то тут мені сказали, що вакцина погана((( і як тре буде, то мені позвонять. але я можу того не робити і мене ніхто не заставляє. І до року казали взагалі ліпше того не робити. Та я й не спішу))
    Старша мала зараз в Дрогобичі і мама моя її в садок хотіла віддати, то там сказали, що без щеплень ніхто її не візьме. бо, ніби, батьки будуть боятися з нею в один садочок ходити???? Абсурд. Поки дома, а там побачим)
     
Статус теми:
Закрита.