Школа - фінішна пряма 10-11 клас.

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем porIra, 24 Травень 2019.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та ясно, шо в тих батьків є здоровий глузд (є).
    Бо якщо відступити три клітинки (чи п‘ять) від попередньої дати, то кінець всій системі навчання (ні).
     
  2. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Математика ж не одна, тому з кожною дитиною шукаєш компроміс серед нормальних вчителів з різних предметів

    Це питання схоже на «чи можуть батьки відрізнити, коли потрібен антибіотик при грві»
    Переважно так
    І коли діти вчаться по одній програмі в різних вчителів рік за роком, полова так і сиплеться :facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Маріє, я не дуже добре сприймаю такий тролінг. Мова не йде про відступи. Мова йде про оформлення тих же геометричних задач, бо без нормального запису 80% учнів навіть рисунка не зробить.
    --- дописи об"єднано, 25 Червень 2021 ---
    Ви все одно залишитеся при своїй думці, тому сперечатися нема змісту. Я маю лікаря, який не дає АБ без аналізів. Але я обговорюю призначення, а не критикую їх, бо я мудріша.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба


    Це не тролінг. Ти написала що батьки не можуть відрізнити. Можуть. Не всі і не завжди, але можуть.


    І я підтримую @Havronia в тому що по школах не наскачешся. Якщо 70% вчителі притомні то це супер результат і ніхто не буде переводити дитину, бо вчителька географії - неадекватна. Хоча географія в моєму світі дуже поважний предмет.

    І так, я розумніша за середню по палаті вчительку. А мудрість моя полягає в тому, що я не озвучую це їй, чи дітям, але і брєдові вимоги дитину не буду змушувати виконувати.

    я вважаю що дискусія дивна, бо впевнена що ти не знижуєш оцінку за неправильну кількість клітинок між завданнями. І ми говоримо про дуже подібне різними словами.

    діти мають вчитися, діти мають виконувати завдання, діти мають вміти завдання оформляти так щоб було всім учасникам процесу зрозуміло.

    але яка різниця пишуть вони букву «з» починаючи зверху, чи знизу, якщо результат виглядає однаково?
     
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member


    Підписуюсь під кожним словом і під всіма іншими Вашими дописами тут.
    Як мама учня, що трохи сильніший в математиці, і якому "тісно" в рамках звичайної школи. Тому з вересня ми в фізматліцеї. Свідомі всіх труднощів, але вмотивовані!
     
    • мімімі мімімі x 2
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Вітаю!!! Мій учень теж вступив, я так тішуся!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та, то особливості спілкування онлайн.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. zetta

    zetta Well-Known Member

    Я трохи в шоці з того що прочитала. Який найвищий бал по ЗНО ?
     
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Йой, там без стограм не розберешся. Якщо брати профільний, то треба набрати 100 по завданнях (ну а потім ті 100 стають 200). Якщо рівень стандарт, то щоб мати в атестат 12 балів, то завдань потрібно розв'язати на 67 балів (або десь в тому районі, бо логічно тоді пояснити те число не могла) .
    Якщо я не права, поправте. Про 200 балів- так було як я здавала, про 67 прочитала на сайті міністерства.
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Якщо брати власне ЗНО (тобто тест, який беруть до уваги при вступі до вищих навчальних закладів), то щоб отримати право просто подавати документи, потрібно було набрати 10 балів з 67. Шкала є рейтинговою, там складно. Залежно від того, як вцілому здали претенденти, вибирають мінімальний бал, він потім стає рівний 100 балів за шкалою ЗНО. Тобто цього року 10 балів в тесті = 100 балів ЗНО. З тим можна подавати документи. Далі ті 57 балів розділяють так, що 67 балів - це 200 в ЗНО, а всередині градація може змінюватися рік від року. Тобто, щоб отримати 200 балів, робота має бути ідеальна. Кожного року приблизно 1% дітей отримує 198-200 балів. Це дуже крутий результат. Певні ВНЗ мають вступний поріг 190+ (той же УКУ), тому те, що хтось склав ЗНО на 100 балів - то фактично просто шанс вступити кудись платно в дуже посередній заклад. Був рік, коли УКУ набрав групу на профільний факультет, де студенти мали 196+ з математики. Ну і маємо ситуацію, що третина тих, хто здавав, не набрав мінімуму.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member


    А як тоді зрозуміти 2 різні набори завдань? Є рівень стандарт і профільний. Профільний це задачі з стандарту і декілька підвищеного рівня складності.
    Я декілька разів читала правила і нічого не зрозуміла. Тому мені логічно що оті 67 балів зі стандарту мають конвертувати в 12 бальну систему, а профільний-використовують для вступу... Але це моє припущення.
     
    Останнє редагування: 29 Червень 2021
  12. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    67 - то максимум балів, вони конвертуються в бали ЗНО і в 12 бальне ДПА для тих, хто вчився в профільному класі чи школі. А для тих, хто вчився за рівнем стандарт і не потребує ЗНО з математики, таблиця переведення інша
    Там вперше справді складно розібратися :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Тоді питання, які завдання отримали діти на ЗНО. Всі задачі чи хто на який рівень реєструвався?
     
  14. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Завдання отримали ті, на які і реєструвалися. Але, щоб отримати результати саме ЗНО (для вступу), потрібно писати профільний рівень (навіть, якщо в школі вчили стандарт).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1