Школа - фінішна пряма 10-11 клас.

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем porIra, 24 Травень 2019.

  1. Gala

    Gala Well-Known Member

    Математика
    Моя англійську без репетиторів готувала сама....тому це ще залежить від рівня знань.
     
    Останнє редагування: 25 Серпень 2020
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. solomka

    solomka Active Member

    Українська домовлено ще минулої осені (моя знайома, викладачка університету з кафедри укр. мови), на історію місяць тому записались (але то по рекомендації та по дзвінку знайомого професора теж з універу) і вже було 2 заняття. Англійською займалася з 10 класу із шкільною вчителькою і буде продовжувати готуватися з нею до ЗНО, дитина її сприймає та й відгуки про вчительку хороші і плюс ще те, що не потрібно нікуди далеко їздити. Математику не буде готувати з репетитором. Ходити до 4-ьох репетиторів по 2 рази в тиждень, то реально заважко буде для дитини. Вибере з математики легший рівень для здачі, оскільки будемо поступати по гуманітарному напрямку. А взагалі-то я питала знайомих, в яких діти на рік-два старші про їхніх репетиторів. Щодо історії.... то дзвонила так до одного (готував дитину знайомих), то він ціну загнув майже в 2 рази більшу, ніж раніше, оскільки його підопічні здали історію на 190 і вище.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Якщо то треба буде тільки для «галочки», а спеціальність не вимагає, і буде на рівні цього року, то там треба бути повним нулем, щоб не здати. Тобто, якщо для вступу важливий бал з математики, то одне, а якщо просто «здати», то нема змісту брати репетиторів.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. solomka

    solomka Active Member

    Наскільки я знаю, то нашим дітям потрібно буде здавати 4 предмети: укр. і математика об'овязково, історія або англ. на вибір і + ще якийсь на вибір. Але ми плануємо історію та англ.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @Яська Березнева
    Обовязкові:
    Алгебра
    Геометрія
    Укр - мова
    Укр - літ
    Англійська
    Навибір:
    Будь- який
    Історія, біологія....
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    тобто воно йде одним предметом "математика"?
     
  7. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Так
     
  8. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    чи можна їхні контакти в пп?
     
  9. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Ну, як? Всі вже наплакалися? Бо я вже.
    Вітаю мам майбутніх випускників/ць! Впевненості в собі, віри, що все буде добре і сили!
    Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод не спинить вас (нас)!
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Kalyx

    Kalyx Active Member

    Мами дітей 10-11 класів, цікавить питання щодо мовних курсів з англійської мови або репетиторства індивідуального для підготовки до ЗНО. Ми в 10 класі, схилялась на цей рік до курсів . Чи краще зразу шукати толкового репетитора і не розпорошувати увагу і зусилля дитини? І якщо хтось знає власне за ці курси буду вдячна за відгук
     
    Останнє редагування: 7 Вересень 2020
  11. Gala

    Gala Well-Known Member

  12. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Порадьте мені, з власного досвіду, толкових репетиторів для підготовки до зно... математика і укр. мова. Малий в 10 класі зараз, коли то час домовлятись вже?
    Я вступала ще за часів іспитів, щось я геть далека від цих новшеств.
     
  13. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Думаю вже почалось активне обговорення випускного 11 класу.
    Діліться ідеями, думками, хто що цікаве бачиа-думає.
    В нас наразі обговорення або ресторану і "всюношної", що мене і малу не дуже тішить.
    Або поїздки по Україні чи навіть закордон (одна мама має знайомого, хто організовує таке в Болгарії).
    Дивилась на Тури Україною у фб. Але ще не дзвонила.
     
  14. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Arapeta сестра два роки тому замість випускного їздили туром в Італію. Для них то була бомба-ракета, всі були дуже щасливі з тої поїздки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    То з гімназії Шептицького певно їздили. В наших кумів син теж так в Італію тоді їхав. Але з тим ковідом і вакцинацією будемо готові що не світитиме Європа. Хіба Болгарія чи Туреччина.
     
  16. solomka

    solomka Active Member

    В нас самі діти категорично проти ресторану і т. п. Хочуть в тур Європою, або ж, зважаючи на ситуацію, навіть просто в Карпати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Arapeta ні 68 школа. Та й тур укроїною, тим же закарпаттям може бутм досить цікавим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. SvitlanaGaur

    SvitlanaGaur Member

    а взагалі можна і подорож Україною влаштувати, наприклад. тут же головне - атмосфера сумісно проведеного часу, останні моменти диттинства, так би мовити...
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Kalyx

    Kalyx Active Member

    Можливо хтось має досвід вступу в іноземний університет, особливо цікавить Словаччина. Відгукніться будь ласка, маю декілька питань. Буду дуже вдячна.
     
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Можу про Польщу розказати.
     
    • Подобається Подобається x 1