Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    все буде гаразд. у школі дитина втягнеться в середовище. У нас у школах дуже багато дітей з російськомовних повністю сімей. Але у школі вони вільно навчаються і спілкуються українською. Важче, коли дитина навчалася у російській школі, а потім перейшла в українську ( або навпаки). В цьому випадку доводиться перевчатися тої ж граматики. А якщо у вас дитина йде до першого класу з 0, то взагалі ніяких проблем не має бути.
     
  2. Huculka

    Huculka Member

    Доброї ночі, дівчатка. Прошу поради. Не маю змоги перечитати всі сторінки, а інформація потрібна якнайшвидше. Підкажіть, які школи у Львові (пріоритет - Франківський район, але розглядаємо всі варіанти) мають невеликі класи? Потрібно для сина з огляду на його особливості (ГРДУ). Збиралися у звичайну школу, навіть підготовку відходили, але 35 дітей для нього не підходить - дуже збуджується від шуму і дефіцит уваги прогресує, хоча за інтелектом трохи навіть випереджує однолітків. Записані в "Джерельці", але знову ж таки там набирають клас 34-35 дітей. Були в "Перспективі" (на жаль, вже набрано, бо у них квота для "особливих" (їхній термін) дітей - не більше 2 на клас із 15 осіб). Які ще є варіанти, окрім св. Софії? Буду вдячна за швидку відповідь.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    у Франківському р-ні всі державні школи з великими класами. Найменші класи має 17 російська.
     
  4. Huculka

    Huculka Member

    Дякую. Російську17-ту як варіант навіть не розглядаємо. А поза Франківським районом чи є школи (навіть недержавні) із малою кількістю учнів?
     
  5. Fish

    Fish Well-Known Member

    Знаю, що небагато дітей в колишній 35 школі, тепер Школа східних мов та бойових мистецтв (центр, вул. Шухевича). Ще - перша приватна гімназія (Альфа) на Ярославенка. Не беруся рекомендувати жодну з них, не маю інформації, може тут хтось щось знає. Знаю, що колись 35 школа мала не дуже добру репутацію, вважалась слабкою. Не знаю, як зараз, після змін. Мова навчання там тепер українська, вивчають японську і займаються бойовими мистецтвами.
     
  6. Online

    Online Well-Known Member

    Знаю, що в 20 школі недобори. Школа гарна, простора + величезний дитячий майданчик поряд, але контингент... різношерстний. Район накладає відбиток. В 27 і 34 ще можна поцікавитись, в них частенько недобори теж. Ну і приватні - Еколенд на Плуговій, наприклад. Якщо дитина особлива, то на Лисенка є школа. В моєї коліжанки малий х невеликими проблемами, то ходять туди і ніби задоволені.
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    старші класи 35 школи закінчують навчання по старій системі. Як російська і дуже проблемна школа. Як школа східних єдиноборств вона працює лиш перший рік ( тут є і дитина нашої форумлянки, і мої знайомі дали дитину у 1 клас-. Моїм знайомим поки подобається. А от про саму школу щось загалом ще говорити рано- то лиш початок її роботи)
    у Франківському р-ні з приватних та ж Калинка з малою к-тю ( класи максимум 10 чоловік). Але не знаю, як там з набором на наступний навчальний рік.

    Загалом відносно малі класи є або у школах з мовою нацменшин ( в 52 є менші класи, в 10 польській), або у російських класах звичайних шкіл або у проблемних школах.

    Також малі класи у приватних школах ( до 10-15 учнів,окрім Альфи- там залежить від року. Інколи буває і по 20, що на ту оплату, яку за неї беруть, себе не виправдовує)
     
  8. Huculka

    Huculka Member

    Я вже цікавилася - немає затримки психічного розвитку, тож і дорога у звичайну школу.

    --- дописи об"єднано, 22 Березень 2017 ---
    Дякую за поради. Будемо ще моніторити варіанти.
     
    Останнє редагування: 22 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  9. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Невеликі класи ще в школі №50, біля військового інституту, відгуки різні, проте нічого катастрофічного.

    @сніжна, цікавить ваша думка про школу Софінської, бо нікого не знаю, хто реально там навчається,
    старша моя наступного року закінчує 4 клас в Джерельці і треба визначатись.
    Я розглядаю 4, 76, Софінську - з огляду на те, що туди можна меншу віддати в початкову. Але чи старша школа там належна? дякую.
     
  10. Joll

    Joll Well-Known Member

    Я була у 34-й школі у двадцятих числах січня - у них вже тоді набір був завершений. Секретар розповіла, що у них набір учнів був закритий у другій половині грудня, перед Миколаєм; недоборів у них за останні роки практично немає. А батьки попередньо записуюсь дітей рівно за рік до початку навчання - списки ведуться ще із серпня місяця (а може й ще раніше). Підготовчі заняття відбуваються у жовтні-листопаді. Тому, якщо хтось хоче записувати дитину у цю школу, раджу завчасно про це подбати. Так що цьогоріч вже пізно туди звертатись, вже є набрано 3 класи першачків.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Нічого собі....А нам сказали,що в 53 школу набір триватиме до середини травня.збираємось завтра йти.
     
  12. silvia

    silvia Well-Known Member

    слухайте.....
    1- а можна записатись одразу у 2 школи, а потім вже ближче до дати х визначитись?
    2- можна ходити на підготовку в одну, а піти в результаті в іншу?
     
  13. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    1. - можна, ми записувалися аж у 3 школи:girl_crazy:
    2. - можна, ми не ходили на підготовку в жодну з шкіл в які записалися, :girl_curtsey:
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    В 50 школі менший по к- ті клас з рос. мовою навчання. А з украінською- як який рік. У нас з парафіі тут частина дітей навчається- є класи по 23, а є і під 30. 50 школа завжди у всі роки вважалася школою "для неформалів". Тобто тут не так акцентували увагу на навчанні, як на нормальній атмосфері для дітей, які не знайшли розуміння у інших школах ( творчі діти, спортсмени і просто ті, які були незручні в інших школах)
    Стосовно школи Софінськоі ( ви ж маєте на увазі Першу Приватну, де директором Галина Софінська?), то маю знайомих, чиї діти її уже закінчили. Серед приватних закладів Львова вона дає найсильнішу підготовку. Але є і неприємні моменти: це реальне не зовсім хороше відношення адміністрації до "нецікавих" батьків ( а там навчається багато дітей цікавих батьків :) і директор прямим текстом постійно наголошувала, що у неї школа для еліти), реально репетиторство з самих початків не по волі вчителів ( хоча реально зарплати тут учителів маленькі, як і в інших приватних школах, порівняно із державними), а за рішенням батьків. які мають таку можливість ( кілька років тому тут викладала ще одна знайома , яка казала, що деяких батьків вони в очі ніколи не бачили- дітей привозили і забирали водії-няні чи охоронці. І реально навчалися вони теж за межами школи. Тобто - школа для відвідин щоб відсидіти години, навчання- у приватному порядку по репетиторах.). Тобто якщо зможете потягнути в цих умовах дитину, щоб вона не чулася "не у своїй тарілці"- то серед приватних шкіл вона найсильніша ( школа ці знання дає чи все-таки репетитори- це вже питання). ну і стосовно молодшої "Альфи"- тут все-таки ( як на мене) занадто великі класи як для приватної школи за ту вартість,що зараз оплачується за цей заклад.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Online

    Online Well-Known Member

    Ні, в 53 до середини травня. Вони тільки з 15 березня почали прийом заяв. Правда дууужжже наголошують на тому, що бажаючих набагато більше, ніж місць. Тому ні в адаптаційних заняттях, ні в знайомстві з вчителями, що проводять набір, не бачать потреби. Типу, щось не підходить - шукайте деінде. Сподіваюсь, ця пихатість чимось виправдана, а не просто дуті понти. Бо чесно кажучи, була трохи в шоці від прийому))
     
  16. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    А що таке адаптаційні заняття?Ну і знайомство з вчителями?
    --- дописи об"єднано, 23 Березень 2017 ---
    Ми ходили в лютому подивитись-розпитатись,то ніби нормально поспілкувались....
     
  17. Online

    Online Well-Known Member

    Адаптаційні заняття, це щось подібне до підготовки, але з акцентом на адаптацію дитини до шкільного порядку: класи, парти, уроки, перерви, завдання (іноді домашні). В деяких школах, наприклад у 8, їх проводять по черзі вчителі, які набиратимуть перший клас. Таким чином можна придивитися, з яким вчителем дитина краще йде на контакт і проситися до нього у клас. Якщо ці заняття проводять різні вчителі, то просто подивитися на загальну атмосферу в школі. Багато шкіл практикують якесь базове знайомство батьків з першими вчителями. Знову ж таки, можна якось зорієнтуватися. Бо ходити попід парканом і чіплятися до батьків четвертокласників з питаннями я б не хотіла. В мене діти чотирьох знайомих закінчують цьогоріч 4 клас 53 школи. Двоє в одному класі, двоє в іншому. Один батько фукає, один нейтрально, двоє задоволені. Хоча, ті, що задоволені, прихильники дисципліни як в закритій англійській школі. Не знаю, чи на них орієнтуватись. Про двох інших вчителів нічого не чула.
     
    Останнє редагування: 23 Березень 2017
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    це власне знайомство зі школою, вчителями і дітками, які будуть у класі. Така собі соціалізація у майбутній колектив. Щоб дитина 1 вересня не потрапляла в цілком незнайому обстановку незнайомих людей. На адаптаційних заняттях часто запрошують ще шкільного психолога, яка різними іграми-тестами намагається перезнайомити дітей між собою і придивитися до дітей, щоб дати рекомендацію вчителю, як себе з ким поводити
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Сестра написала заяву, для прийому в перший клас, в 34 школу, в січні. З лютого місяця раз в тиждень малий відвідує підготовку, до якого періоду не вникала. Тільки на наступну середу будуть загальні батьківські збори, де будуть обговорювати питання, які пов'язані з майбутніми першачками, і сказали батькам здати вже кошти для книг з англійської обов'язково! По словах сестри зрозуміла, що класи ще тольком не зформовані.
     
  20. Syriya

    Syriya New Member

    Чи міняв хто школу протягом навчального року? Чи дуже проблемно? Бо будемо мати першачка і планується переїзд ближче до нового року. А возити в інший кінець міста не зможу...

    Надіслано від мого GT-S7272, використовуючи Tapatalk