Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    теж цікавить
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    з чисто документальної точки зору-ні.Бо правила зміни школи однакові вес час. З точки зору іншої- ну в першому класі змінювати школу посеред навчального року, то не те саме, що далі. Більш стресово для дитини. Бо: а) це перший клас, коли і так адаптація; б) дитина тільки-тільки втягнеться до нових умов, вчительки і нових друзів; в) ви переводите її у клас, який уже теж більш менш-сформований і , як звично у першачків, діти уже пригледілися і покучкувалися. Реально на вашому місці я одразу давала би у нову школу. Краще тих 4 місяці до Нового року поїздити, ніж зривати дитину в адаптаційний період.Та і вам з паперами на перевід возитися. При переводі треба спочатку узяти папір від дирекції нового закладу, що вас згідні узяти. Потім з тим папером іти до директора вашої школи і писати заяву на відрахування у зв язку із переходом до іншої школи. Потім забирати особову карту, медкарту і знову топати до директора нового закладу, щоб по заяві оформити дитину у новій школі. Здати книжки у старій школі- отримати у новій...Якщо то лиш перший клас- то нащо вам треба ті зайві клопоти через кілька місяців після початку навчання?

    Перевід у інший заклад в більш старших класах це теж стрес. Але тут вже інакше: дитина не адаптується до самої школи ( бо втягнута давно у організаційні процеси), їй залишається адаптуватися до нового колективу. Якщо попадеться грамотний класнй керівник, то він зробить усе, щоб допомогти дитині влитися максимально щадяще. Загалом перші місяць-півтора і у старших дітей іде на те, що вони придивляються і до них придивляються. А далі заводяться нові знайомства, більш розкуто чуються і вливаються.
    --- дописи об"єднано, 25 Березень 2017 ---
    ну я вам вже відповідала.Якщо є вибір змінити з 1 вересня чи посеред року- краще з 1 вересня. Бо в цей час завжди з являються нові учні у школі та і вчителі та діти після літа більш розслаблені і дружелюбні, ніж коли вони замахані, нервові і кучковані по інтересам посеред року.
    Тим більше, дитина вже не маленька, і якщо переїзд планується навіть посеред року, то вона може і з 1 вересня вже поїздити сама до нової школи.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Це можна зробити літом чи краще під час навчального року?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    В кінці травня- на початку червня. Коли навчальний рік уже скінчився ,але вчителі ще не у відпустці. Можна і влітку,але реально з 20 чисел червня мало кого застанеш. Можна в кінці травня, перед закінченням навчального року узяти папір про перевід з новоі школи, а остаточно все оформити після закінчення навчального року
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Hits

    Hits Member

    Доброго вечора! може хтось скаже - можна навіть у приват - скільки коштує навчання у Ерудиті. Нам вже 5 рочків і постало питання куди давати дитину
     
  6. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    якщо не помиляюся, то цьогоріч біля 4500 в міс. виходить.
     
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Milena

    Milena Member

    Взагалі не проблема.
    1. домовляєтесь з тією школою, куди хочете перейти. Там дають довідку, що дитину чекають
    2. приносиш довідку кл. керівнику, він видає особову справу, і у медсестри треба забрати картку дитину. все. 10 хв діла))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Дівчатка, може хтось знає - підкажіть :) як звуть вчительку 1-б класу 38 школи? Будь ласка ;)

    Надіслано від мого SM-G361H, використовуючи Tapatalk
     
  11. germiona

    germiona Member

    Доброї ночі! Дівчатка, переїжджаємо з Сихова на Кульпарківську( біля Вікторії Гарденс) підкажіть добрі школи в тому районі. Дитині 5 років)

    Надіслано від мого Lenovo P780, використовуючи Tapatalk
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    найближче до вас з добрих гімназія Симоненка. Також в тому +- районі- розташовані 46 ім.Чорновола. Або звичайна 83 чи 66.
     
  13. germiona

    germiona Member

    Дякую, прозондую обстановку)

    Надіслано від мого Lenovo P780, використовуючи Tapatalk
     
  14. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Завершили підготовчі заняття до 1 класу в 15 школі.
    З 1 по 10 червня мають бути співбесіди до вступу... трошки хвилююся, бо бачила 3 групи по 40 діток, чи всіх візьмуть по співбесіді :sad:
    Бо ми інші школи не розглядаємо, лише 15.
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    40 діток як тих 40 чи навіть 36 першачків щось навчити і щоб вони тихо сиділи і чули вчительку??? Я думала що 30 учні в класі це вже гора, але чим більше інтересуюсь школами тим більше розчаровуюсь(

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    за санітарними нормами має бути не більше 30. Але далеко не усюди так є.Тобто адміністрація закладу має право власне набирати лише 30 на клас і далі- усім відмову дати. Ну але коли багато бажаючих- вирішується по різному.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    та от власне і я просто шалено переживаю як буде в школі моєму синочку, бо доводиться іти в одну-єдину в нашому р-н проживання школу, яка є шалено переповнена( молодша ) і в класі їх буде 36-40 діток, перших класів шість аж буде, хоча бажаючих було на всі вісім((((((((
    Навчати у приватній школі чи возити в інший р-н міста, де менш переповнені класи, можливості немає :girl_cray: ще навіть навчання не розпочалося, а в мене вже купа страхів та переживань за майбутню науку..
     
  18. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    Дівчата, привіт! Потрібна допомога, переїхали на Сихів, малому на наступний рік в школу, треба щось шукати вже. Радьте щось, буду дуже вдячна)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    наскільки я знаю, то в деяких школах на всі основні предмети при такій кількості дітей клас ділять на групи - матетика, читання, іноземна і т.д. може у вас теж так буде, а ти вже переживаєш?;) в нас в класі 22 учні, тому мало на які предмети ділять клас.
     
  20. germiona

    germiona Member

    Ну на Сихові просто ) 93 школа дуже добра, можна 98( якщо р-н Санти Барбари) , на Шуварі гімназія Сихівська

    Надіслано від мого Lenovo P780, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1