Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Та такий брєд.. Син приніс зі школи перелік всього, що треба розрукувати, бланки, варіанти відповідей, всього 4 предмети у 5-му класі. Я, наприклад, в декреті, дома принтер не маємо, чоловік частково має доступ до принтера (хоч і програмерська контора, але ж все під контролем) , і не може зловживати (а там всього получається 36 ст.).
    Ну капець, серйозно..
    А чому би школі не надати ті всі роздруковки? За що ми платимо на фонд школи? на фонд класу?
     
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    8 рядочків письма, 3 вправи з матем. А окрім того теж вистарчає.мені то все проконтролювати - треба на роботу не ходити
     
  3. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    А нам ще ніхто нічого не казав. :dntknw:
     
  4. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    У нашій школі надали, за додаткових 30 грн :girl_crazy: .
     
  5. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Фонд школи і фонд класу не гумовий, повірте. Міністерство дало альтернативу - або купуйте книжечки (наскільки я знаю, там ті бланки є), або роздруковуйте.
    Дивно. В нас вже завтра перший моніторинг пишуть (правда, то 10-ті класи, якщо мені моя дівоча пам"ять не зраджує).
     
  6. Kynegynda

    Kynegynda New Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Дівчата може чиісь діти вчаться в Академічній напишіть як воно там бо ми вже другу чверть і мене охоплюють сумніви чи вірний вибір ми зробили
     
  7. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    А 5-класники пишуть 13 числа перший з математики .
     
  8. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    В нашій не надали, бо сказали, що не потрібно, а просто минулий тиждень з математики готувалися по ньому. В нас завтра з математики пишуть (5 клас)
     
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Сьогодні побіжу в школу запитаюсь, тому що мій 5-класник мовчить, як партизан. Каже, що їм нічого не говорили.
     
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Це так знайомо!
     
  11. SoLana

    SoLana Well-Known Member

  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Згадала!
    Так мене нервують батьки, що дають дітям в школу телефони з іграми! Люди, та майте совість! Та не можна "непідконтрольним" дітям таке давати!!! В малого принципово кнопковий телефон без ігор, щоб у разі необхідності можна було з ним зв"язатись. Але коли приходять діти у 2 класі з айфонами з вільним входом ів інтернет - мене це починає страшенно дратувати. Дома - будь-ласка, але в школу - ні! Я бачу, яка залежність у діток від того, і намагаюсь своїх вберегти, бо бачу що задатки вже є. Але нам можна лише дома, лише пів години, і лише в те, що дозволено. А хто у школі це проконтролює?
    Ну і ті панти мене страшенно бісять - а у Назара такий, а у Дарини такий, а я такий бідний-нещасний, ходжу з цеглою. Він мою позицію знає, але це лише дитина, яка хоче забавку!
    Дуже прошу - думайте над тим, що даєте своїм дітям в школу!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Та Ви від того не застрахуєтесь:), а в старшій школі тим більше. В нас дозволили замість книжок планшети, чи електронні книжки, бо реально, такий вже той рюкзак важкий, хоча мій школяр поки що ходить з книжками.
     
  14. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    у нас в садочку один такий приходив...

    дівчата, поділіться думками з приводу: чи потрібен в 1 класі мультимедійний комплекс?

    от я й вирішила попитати в мам першокласників і молодшокласників, а також учителів - тут у нас є: що Ви думаєте про доцільність такого придбання? і в кого в класі є такий комплекс - яка частота й ефективність його використання?
    Дякую
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    вчора занесла заяву про те, що прошу прийняти Дми в перший клас 83 школи.
    взимку - на підготовку.
    подивимось :)
     
  16. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    от і мене це якось напрягає. Формально домашніх завдань немає, а фактично є і досить багато. І я б не сказала, що це те, що не встигли доробити на уроці.
    Вчора з письма: на уроці написана сторінка + сторінка на домашнє.
    Раніше математику все робили на уроці, а зараз чомусь не встигли половину...
    Причому якщо перші дні була мова "перегляньте і доробіть недороблене", то зараз реально діти записують які сторінки мають зробити.
     
  17. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    1) ноутбук+телевізор = брєд :) хіба, що телевізор вже був, а докупили ноут.

    2) ноутбук+проектор = хороший варіант. тоді вчитель може демонструвати певні вправи/відеоролики/анімації/презентації.
    сказати, що це значне ускладнення роботи, я не можу. в певному аспекті навіть полегшення. тим більше, якщо вчителька "прогресивна", то проблеми в тому не бачу. моя думка, що такий комплект дуже корисний для класу, в тому числі першачків.

    3) можна розглядати комплекс трошки іншого типу - з інтерактивністю (можливістю взаємодії з елементами дошки), але це дорожче, приблизно в півтора рази. є й інший аспект - інтерактивні уроки справді вимагають значно іншої підготовки і ресурсів часу вчителя перед уроком (навіть якщо брати готові, а якщо створювати власноруч, то це майже нереально для середньостатистичного вчителя, навіть "просунутого" в технологіях). тому такий комплекс варто розглядати лише для педагога, який усвідомлює, як працювати з такою технологією, інакше це непродуктивне витрачання коштів.
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    від таких речей ви не будете застраховані. Бо дітей багато. батьків зі своїми поглядами - теж багато. І хтось не вважає за потрібне давати телефон до школи і до 7-8 класу, а хтос- дає з першого клсі Айфон. В 3-4 класах діти тягають планшети . Тому тут лиш зі своєю дитиною можна розмовляти і пояснювати різні речі ( чому ви вважаєте так, а не інакше). Інших не проконтролюєте. У хлопців- це технічні прибамбаси, у дівчат- одяг , починаючи з першого класу ( якщо у школі немає форми). Моя родичка-вчителька розповідає, що перед фізкультурою її діти приносять і віддають свої телефони "на зберігання" ( вона має можливість їх закрити у кабінеті). То вона сама говорить, що беручи ті телефони, у неї руки трусяться, щоб з ними ніц не сталося. Бо у половини дітей, вже з 9-10 років телефони ,вартістю не менше тисячі гривень. І чим старший вік- тим крутіший апарат. І що з тим поробиш? ( школа у них - найзвичайнісінька. Не якась там крута гімназія чи приватний заклад).

    ---------- Додано в 10:37 ---------- Попередній допис був написаний в 10:35 ----------

    у нашій школі є ( правда, до його купівлі наші батьки не прикладали руку- він уже був на час нашого приходу). Реально , за 4 роки, що ми навчаємося, його використовували разів 3-4. Все решта часу- просто простоює.Думаю. що він більше себе виправдовує у старшій школі. А от для початкової- під питанням .
     
  19. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    формальна програма у всіх викликає подив і зачудування. наша вчителька пояснила БАТЬКАМ домашні так: Ви не мусите це робити, і нічого не станеться, якщо не будете робити - поганої оцінки я не поставлю, бо оцінки теж нема. Але програма інтенсивна,на все про все передбачено мінімум часу, другокласники вже мусять багато чого вміти швидко робити, там уже є оцінка - тому що більше Ваша дитина писатиме-рахуватиме, тим краще підготується до етапу, коли вже є оцінка.Особисто мені так подобається - вчитель потратила час на уроці на пояснення, нам треба лиш дописати - практично нічого вже не пояснюю.
    Ну і каже вчитель, що є випадки, коли в другому класі особливо просунуті діти заявляють батькам - а чого то я маю робити уроки? он раніше не було! а так - дитина уже зразу привикла, що є домашка.
    до жовтня було 1 сторінка на урок - що не встигли, то вдома. з жовтня пішло 2 (то математика і письмо, все решта лишилося по 1). інколи ціла сторінка не зроблена, інколи й 1,5, а інколи - 1 рядок чи 1 задача. строго питаю - чого не встиг? а бо говорив з Анною-Марією! і така відповідь була. а було, що завуч чи/і директор прийшов і щось дітям казав...так що не завжди варто спихати на вчителя.

    нічого нема. гм, проектор... я не така просунута, але виглядає як плазма. і називають це всі "телевізор" :girl_blush2:
    важко сказати. не юна - їй за 40, чесно - не думаю, що вона от так запросто вміє тим користуватися...
    Ви озвучили мою думку.
    чим саме? показує, як малювати цифру чи букву?
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    така методика для багатьох дітей на руку: раз не треба, то і не треба. А далі це входить у систему. І вже у другому класі увійти у ситему виконання домашніх завдань ще важче. Тобто. як на мене, дитна повинна розуміти, що домашні виконувати треба. Не для оцінки, а для себе