Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    В нас в класі 32 учня, то на читання і українську мову ділять на дві групи, а на англійську - на три.
     
  2. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Готуйся до ЗНО в онлайн: українська мова і література Готуйся до ЗНО в онлайн: українська мова і література

    Цього року основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання відкриє проведення тестування з української мови і літератури. Тест з предмета відбудеться 23 травня.

    Участь у тестуванні братимуть усі випускники шкіл 2017 року. Результат виконання частини завдань цього тесту, що відносяться до мовних завдань, будуть зараховані як державна підсумкова атестація з української мови. Результат виконання всіх завдань тесту з української мови та літератури буде використовуватися абітурієнтами під час вступу до вищих навчальних закладів.

    З метою підготовки до тестування випускники шкіл можуть скористатись безкоштовним сервісом ЗНО онлайн, що розроблений фахівцями Освіта.ua. Онлайн-сервіс містить повну базу тестів з української мови та літератури, що пропонувались абітурієнтам під час проведення основних та додаткових сесій зовнішнього незалежного оцінювання, а також під час пробних тестувань у період 2006-2016 років.

    Загалом банк завдань з української мови та літератури на сайті zno.osvita.ua складається з майже двох тисяч тестових завдань різної форми та складності.

    Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

    Після виконання кожного з запропонованих тестів користувачу надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується його результат у тестових балах.

    Також, ви можете відкрити повний перелік усіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, що були запропоновані учасникам тестування з часів запровадження ЗНО. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви отримуєте правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.

    Як відомо, тест ЗНО з української мови і літератури у 2017 році складатиметься із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності та завдання з розгорнутою відповіддю.

    Тест містить 58 завдань, на виконання яких учасникам ЗНО буде відведено 180 хвилин.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    якщо не помиляюся, то для поділу на групи має бути клас в 26 чоловік .Тобто кожна група має бути не менше 13 чоловік ( за виключенням іноземної мови- тут можуть бути менші групи, особливо якщо це школа із поглибленим вивченням іноземної. А на українську-математику- на вчителя має приходитися 13 учнів+). Я можу лиш по старшій школі судити, то от усюди нам траплялися класи в 32-34 учня. Усюди іноземна була профільною. То класи на іноземну ділилися на 3 групи, а на інші- на 2 групи.Загальні предмети, на кшлат історій, біологій, географій і т.п. то все на один клас.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Нам казали 28 чоловiк.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    цілко
    цілком можливо.
     
  6. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    У
    У нас в класі 24, англійська, математика, українська, німецька, інформатика ділиться на 2 групи. Клас 5.
     
  7. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    В нас в першому класi було 26 дiтей i не дiлили навiть на англiйську,казали- тiльки при наявностi 28 дiтей можуть дiлити.Зараз уже 30, то,звичайно, дiлять...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    У нас в першому класі було 33 то на англійську ділили на три групи
     
  9. sherry

    sherry Well-Known Member

    Мучаюсь я далі з вибором школи, головше закінчити до 1 вересня. Там де я хотіла дуже підняли оплату і я не готова стільки платити. Вже розглядаю хоч весь Львів. Хотілось би норм вчиталя і продовжену групу принаймі до 18, другу мову польську, хоча можна і першу, ну бажано малі класи, але то таке. Порадьте будь-ласка щось, бо не знаю зовсім що робити.
     
  10. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Малі класи точно в Еколенді. І школа з продовженою групою. Вони є в районі Топольної і на Сихові. Вартість за місяць з харчуванням десь до 3 тис грн. Іноземна ніби тільки англійська.
    Там вчиться подруги дитина. Чесно кажучи, з її слів, я не вражена цією школою. В них наприклад, вчителька молода, а в голові такий "совоооок". І ніякого особливого "покращеного" підходу дітей
     
  11. sherry

    sherry Well-Known Member

    я вже перестаю хотіти малі класи, хоч би щось нормальне.
     
  12. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Моя донька вчиться в 28 школі ( німецька). В класі 33 учні, вчителька ще попереднього покоління, але... Школою, навчанням, класом, вчителем задоволена повністю! Думаю, показником є те, що донька за перші 2 класи ні разу не казала, що не хоче в школу. Навпаки, йде з радістю, за вчителькою сумує на канікулах. Не хворіла, ттт. Так, є нюанси, але ж де їх не має?
    Основне, підтримка і любов вдома! Ми не звертаємо сильної уваги на погані оцінки. Не заставляємо вчити. Основне, що хоче і цікаво і радісно)
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. katkas

    katkas Well-Known Member

    Можливо на форумі є мами з Києва, які порадять, де почитати відгуки про київські школи.
     
  14. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Планувала перевести малу з Сихова до 88 школи - дуже зацікавлені в ній, та й трохи ближче. Приглядалися біля року, поки доня вчилася у 5-му класі, тепер впевнені що все підходить малій. Але була сьогодні в директора, сказали що 5-ті класи повністю "вкомплектовані" і для нас вільного місця на наступний рік (це вже буде 6-й) немає. А як звільниться місце, то дивитися про "конкурс" на це місце на сайті... Можете пояснити що за "конкурс"? Я думаю, що якби хтось вибув і оголосили цей "конкурс", то знайдуться швиденько свої на це місце. Чгось я так впевнена. Як вчинити?
    В малої улюблений предмет - природознавство, вона непогано розбирається в анатомії і має хист до цього. Плюс перша в класі по англійській, ходимо до репетитора додатково, і минулого року вийшла на районну олімпіаду з англ. Дуже би хотілося попасти в цю гімназію. Чи є якісь варіанти, як скажете?
    І ще цікавлять свіжі відгуки, хто вчився у 88 та 82 школах, бо попередні прочитала, цікаво що змінилося..
     
    Останнє редагування: 5 Травень 2017
  15. sherry

    sherry Well-Known Member

    Цікавить Львівська правнича гімназія, ваша думка?
     
  16. Online

    Online Well-Known Member

    Нормальна школа. Не супер, але й не погана. З іншого кінця міста я б не возила, але хто недалеко живе цілком нормально.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. sherry

    sherry Well-Known Member

    А що скажете про 9 школу?
     
  18. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    в мене сестра пішла з 9 класу туди то потім вернулась на 11 клас в свою школу) казала нічого особливого, сподівалась на більше
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    5-ті класи у цій школі дійсно переповнені, вільних місць немає. Але справді, якщо хтось вибуде, то ваша дитина може туди вступити. Для цього самі зверніться до директора ще раз десь до 15 червня або вже перед початком нового навчального року, бо жодної інформації про вільні місця на сайті школи не буде. Конкурс - це диктант з української мови та письмовий екзамен з математики.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    маю не одних знайомих, чї діти і закінчували і продовжують ще тут навчатися. Скажу так: немає ідеальних закладів. Якщо ці заклади у вас під хатою- можете давати. Якщо переводитися спеціально під ці заклади чи спеціально возти- жоден із них цього не вартує. Є ду-уже багато там своїх нюансів :).
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1