Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Та я здогадуюсь.. І сумніваюсь досі.. Буду тоді розглядати як варіант обидві сихівські гімназіі. Читала що варто звернути увагу, але от подробиць тут не знайшла.
     
  2. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    А хто що може сказати про Дивосвіт на Сихові? І може хтось порадить вчителя, який буде мати перший клас в 2018/2019 н.р.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  3. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    А є хтось, чиї діти вчились/вчаться в Дивосвіті на Південному? Ваші враження?

    Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk
     
  4. Online

    Online Well-Known Member

    Ми розглядаємо її як запасний варіант, якщо пролетимо на співбесіді в ту, куди подали документи. Така сама ситуація: школа як школа. Мені за неї не фукали, але і не хвалили. В контексті освітньої реформи, схиляюся до думки, що з наступного року взагалі буде байдуже яка школа. Дивитися тільки, щоб контингент учнів в більшості благополучний, бо потім в підлітковому віці можна не зловити. А так... Шось мені здається, що рівень всюди буде середньо ніякий. Хотіла б помилитися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Online

    Online Well-Known Member

    Та я не кажу про мажорні школи. Але є школи, де велика концентрація дітей з неблагополучних сімей через район розташування. В моїй школі до прикладу їх в окремий клас формували, щоб хоч якось відділити і всі вони йшли після 9 класу. Але історії були всякі.
     
    Останнє редагування: 9 Травень 2017
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    а які школи можна вважати "мажорними" ? До речі в "Ерудиті" якраз ще і не так печально :). "Мажорні школи" якраз не приватні :)
     
  8. Online

    Online Well-Known Member

    Які державні мажорні ми всі знаєм) Про старшокласників Ерудита і реакцію на їх поведінку батьків наслухалася тоді достатньо, щоб закрити для себе це питання. Коліжанка не працює там вже років 5 і слава Богу. Перевіряти своєю дитиною чи змінилося там щось я напевно не ризикну)
     
  9. Magnolia

    Magnolia Active Member

    @Online
    Розкажіть ще мені, будь ласка, бо справді не знаю ))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Online

    Online Well-Known Member

    Magnolia, Ви це зрозумієте ще на етапі розмови з директором, повірте). Правда в нас масштаби значно дрібніші ніж в Києві, чи скажімо Одесі, тому то все умовності.
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Якщо у вас є родичі чи коліжанки,які працюють не в Ерудиті чи іншій приватній школі,а у звичайній дкржавній- будуть ті самі розповіді про поведінку підлітків і реакцію батьків. В Ерудиті навчалися діти 2 моіх хороших знайомих ( до речі,зовсім не мажорів). Нічогл надзвичайного у поведінці дітей,чого тепер немає і у держ. школах - не було. В приватній школі 10 учнів на клас ( ну 15 максимум). Ну хай 7 з 10 будуть мажорні. В звичайній школі 34 учні на клас. Там по любому буде такиз же десяток мажорних. Навіть вчора коліжанка- керівник одного із " старших" класів розповідала, що інколи хоч головою об стіну бийся від відчаю, що так непросто достукатися навіть до тих же батьків,які прямим текстом можуть сказати учителю,що це він придирається до іі дитини,яка на уроці алгебри сидить з навушниками у вухах і слухає класику :) ( ну він же не слухає щось заборонене. Це ж класика :). Або якщо дитина на телефоні футбол дивиться,а не твір пише (ну йому просто нецікаво :). Причому ,якщо до 13-14- річних хлопців ще якось періодично можна достукатися ( бо половина з них ще на півшляху від дитинства застрягла, то з 14- річними дівчатами сперечатися беззмістовно- затролять га раз любого дорослого при бажанні: там мозок уже працює краще хлопчачого в цьому плані). Одним словом, батьки підлітків знають :). У любому класі на 30 осіб завжди є мінімум третина , чиі батьки мають своі відносини зі школою :). І,відповідно, та ж мінімум третина дітей із своіми відносинами.
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Online

    Online Well-Known Member

    Та там не про те було зовсім. Куріння, підліткове отріцалово - це все було завжди: і сто років назад, коли я вчилася, і ще раніше. Там мова про справді шокуючі речі.
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Конкретно 5 років тому,коли працювала там ваша знайома, тут ще навчалися діти у 2 моіх. З точки зору батьків і дітей- зауважень у них особливо не було. Дітям подобалося, батьків теж влаштовувало. З точки зору вчителів- у них можуть бути своі погляди, які аргументуються ще і на особистих відносинах із керівництвом. Я маю досвід 3 шкіл- від приватних до гімназій. Тому є своя думка стосовно різних закладів на власному досвіді від молодшоі до старшоі школи. П.с. ще з приводу " мажорства": зараз у подруги дитина закінчує одну із сихівських шкіл. Витрати,які вирішили дозволити собі батьки- шалені: подарунок керівнисці на 10 тис.грн, випускний- за межами міста,лімузин, відеозйомка з дрону і т.д. Державна школа. В нашій приватній колишній " мажористій" батьки з куди більшим доходом так не розшаркувалися
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Online

    Online Well-Known Member

    @сніжна, я щось втрачаю нитку тої дискусії))
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2017
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    В модних і немодних школах різниця у тому,що виходить на поверхню ,а що заминається :). Звіжси і різні уявлення.Проблеми ж у підлітків ( чи з ними) приблизно усюди одинакові.
     
  16. Online

    Online Well-Known Member

    В моїй школі, немалий такий відсоток був на обліку в ДКМ і водилися з дорослими бандитами. Поводилися відповідно. І дідовщина була по відношенню до молодших хлопчаків, і на лічильник ставили, і вчителям морди били. Багато хто попадав під вплив, бо вони круті, а у підлітків стадний інстинкт. Разом з ними на якісь стрєли їздили підприємців трусити, магнітофони з машин крали, на шухєрі стояли... Потім батьки їх по райвідділам витягували. Друзі дитинства мого чоловіка з району, де він жив до 8 класу, станом на зараз сторчалися всі. У моєї найкращої коліжанки з іншого району - теж було багато торчків серед старшокласників, її однокласницю батьки змушені були вивезти в інше місто через наркотики. В той же час в школах мого брата та інших ровесників і ровесниць такого не було, поодинокі хулігани, якісь дитячі бійки як всюди. І то, і то звичайні школи в один період часу плюс-мінус. Тому я особисто на такі речі зважаю. Щоб мінімізувати вірогідність витягування по райвідділах чи термінової евакуації в інше місто. А модна чи немодна - питання другорядне. 9 школі наразі ніц не бракує, мені здалося.
     
    Останнє редагування: 11 Травень 2017
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ви не порівнюйте підлітків ваших часів і теперішніх. Стінка на стінку в школах уже не ходять . А жосткий булінг існує незалежно від контингенту.Так само, як і локальні бійки
    проблема наркоти існує у Львові не лише у традиційних "наркоманських" р-нах. Про тавку і амфетаміни знають школярі і гімназій. Зокрема не перший рік відомі випадки розповсюдження студентами того ж Політеху всякого добра між школярами ближніх шкіл ( це до того, що якщо у "прохідних" школах діти до того доходять одними шляхами, то у "благополучних" це також є, оскільки розповсюджувачі тої ж трави чи таблеток зацікавлені у платоспроможних клієнтах (діти, які з "благополучних" мають куди більший доступ до фінансів, навіть кишенькових. Ви навіть не уявляєте, якими сумами кишенькових зараз розпоряджаються певні підлітки. І це не у приватних школах- у приватних якраз батьки у школу не дають таких коштів. бо немає потреби: їх привозять-завозять, а всі шкільні витрати та харчування уже оплачені). А неплатоспроможні клієнти розповсюджувачам нецікаві. Їх контингент- фінансово забезпечені діти із хороших шкіл. п.с. про такі "безобідні забавки" як вейпи, я взагалі помовчу. Їх тягають діти мало не з 6 класів узагалі зараз повсюдно.Так, як раніше курили звчайні цигарки. Різниця лиш у тому, що цигарки- це вже немодно. А от вейпи чи кальян- це круто у сучасних підлітків. Це як їх приналежність до дорослого світу . Просто змінилися"забавки" сучасних підлітків.
     
    Останнє редагування: 11 Травень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Online

    Online Well-Known Member

    @сніжна, ну ок): можна ходити вночі через парк і не заморочуватися, бо тебе можуть згвалтувати навіть посеред білого дня в центрі міста. Не треба заважати природньому відбору). Ну, кожному своє не сперечатимусь. Для мене є різниця - 5 наркоманів на ширці серед однокласників і десь-хтось на паралелі курнув маріхуани чи спробував кальян. І так, часи стєнка на стєнку пройшли, а кримінал нікуди не дівся. І "мАлий попригай" теж. Для Вас різниці немає, то я Вам не нав'язую.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    @Online, я не живу у батярському р- ні, тому це не школи Левандівки- може тут інший світ, тому не скажу. А все решта написане- це навіть із конкретного власного досвіду трьох абсолютно різних закладів, де навчався чи продовжує навчатися :). Так само - як і з точки зору вже вчителів ( у нас в найближчій родині- 3 учителя трьох різних львівських закладів із класним керівництвом старшокласників)
     
  20. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    А що, кальян то таке зло? :d23: В більш пристойному районі, в школах з сильнішим навчанням, педагогами, де думають про навчання, всяких неблагополучностей і кримінальщини менше, то факт) А в супер-пупер модних школах зато буває мажорство, а то тоже не добре. Треба обирати комфортну вам і дитині школу. А то що на наркоту в мажорчиків є гроші тоже правда, я вот дивувалась як взнала що одна знайома після крутої школи, навчання в медінституті знаркоманилась (там компанія давно непутяща була і в меді присіла на то). Тому тут треба дитину навчати і пильнувати, нічого нового:girl_smile:
     
    Останнє редагування: 11 Травень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1