Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    А ще він любить дізгаватися всю подноготную дитини,яку переводять- хто батьки, може зв язатися негласно з директором попереднього закладу...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

     
  3. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Дівчатка, хто має вже досвід навчання цього року в оновленій колишній 35-й (тепер східних мов)? Дуже хочу подробиць.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    33 школа завжди вважалась "бандитською" бо вчителі з неї ходили вчити дітей у дитячий прийомник-розподільник, що був поруч зі школою. І в неї ж переводили двієчників, яких виганяли з інших шкіл.
    Зараз директорка всіляко працює над іміджем школи. Відремонтували їдальню. Цього року повністю відремонтовано спортзал. Потрохи оновлюються класи (і за держ. кошт і за батьківський). Школа співпрацює з ц.Анни і щомісяця дітей водять (якщо батьки не заперечують) на службу в церкву. Всю зиму в школі було тепло.
    Про рівень знань не можу сказати. Мій син закінчив тільки перший клас. На лінійці вручали дітям грамоти за участь в олімпіадах, змаганнях, проектах.
    Особисто я після розмови з мамою учениці 34-ї школи, де вона хвалилася "ой, та в нас така сильна школа. Ми от за семестр три зошити з математики списали (другий клас). Донька не має часу по гурткам ходити бо уроків багато... в класах нові плазмові телевізори...", зразу вирішила не давати туди свою дитину. Але кожному своє.
    А і в 33-й школі, починаючи з 5-го класу, теж друга іноземна польська.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. Milena

    Milena Member

    В 34 вчиться племінниця і якраз закінчила 4-й клас. дуже раджу вчительку Лідію Петрівну!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Яська Березнева , моя родичка працює там уже років 20,але її діти вчаться в іншій школі. Для мене це теж показово.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    то про 76 школу?
     
  8. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Так.
    На істину не претендую), просто вам краще знати більше різних точок зору,щоб зробити вирішальний вибір.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. virnik

    virnik Member

    Ми з чоловіком розглядали КМДШ як один з варіантів початкової школи для наших дітей. Думок багато але такі відгуки відверто лякають. Батьки відгукніться якщо маєте якийсь досвід навчання в закладі! [​IMG]
     
    Останнє редагування: 5 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @virnik напишу суто мою думку: виглядає на те що велика частка "крутих" шкіл наганяє собі ціну, а як копнути глибше, то далеко не все там ідеально, зате пустити "пиль в глаза" вміють. Маю родичів у яких дитина в одній з найпрестижніших шкіл навчається, не все так як вони думали виявилось.
     
    Останнє редагування: 6 Червень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Про кожну школу можна знайти такі відгуки. Зрештою, часто самі батьки бувають настільки конфліктні і неадекватні, що диву даєшся. Нема ідеальної школи в природі:) а крута чи не крута, то теж переважно батьки своїми заскоками виносять школу на рівень мажорної. Підходить комусь по ціні та способі викладання КМДШ - то не бачу в ній нічого поганого.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. llb

    llb Member

    а хто цього року йде в 46 ?
     
  13. tuti

    tuti Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Ми провели 2 чудових роки в КМДШ, була б можливість, то вчилися б і далі. Мій особистий досвід - позитивний.
    Всі моменти, які мене турбували ( і були досить серйозні питання) - одразу!!! озвучувала та отримувала рішення від керівників учбового закладу. Завжли відгукувались, виправлятись та були відкритими, що дозволяло бути максимально відвертою в зауваженнях.

    П. С. Гуляють в парку, який поруч. На подвір'ї школи, яке невелике, могли бути , коли сильний дощ (дихали свіжим повітрям під дашком).



    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. Milena

    Milena Member

    Першачки, класи переповнені у Вас? у нас по 35 діточок, в сусідній школі ~ так само
     
  16. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Так. В нас на співбесіду список 123 дитини, а класів 3. Може 4 зроблять ...


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  17. Milena

    Milena Member

    Ми теж проходили конкурсне випробовування. із 104 бажаючих, лиш 70 на два класи взяли. навіть не знаю, куди цим дітям, які не пройшли, діватись на початку червня....всюди вже класи сформовані...
     
  18. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    В КМДШ провчились рік. Дуже шкода, що немає можливості продовжити навчання. Особисто для мене КМДШ - це принципово інше середовище для розвитку, якщо порівнювати з традиційною школою. Але і неприємні моменти були.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    В нас заяв майже 200,а класів тільки 3. Попередньо нібито беруть тільки 90 дітей, але ясно, що так не буде, будуть "довантажувати". Ну і це не дивно, бо за останніх 2 роки в районі виросло немало навіть не багатоповерхівок, а просто гігантів, а школи - жодної.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    В 5 школу нас не взяли, бо сказала директорка, що класи переповнені (33 і 34 дитини). Відфутболювала нас три рази, весь час була дуже зверхня, дала зрозуміти, що їй не подобаємося ні ми, ні дитина, і от сьогодні четвертий - сказала подзвонити в кінці місяця, може, хтось вибуде і візьмуть нас. Мама кричить, що відразу треба було дати директорці "на лапу" і нас би взяли без питань, а я не хочу жодних "лап". Не знаю, чи до кінця місяця щось зміниться... Зате в 76 школі мала пройшла усне і письмове тестування з англійської мови і за результатами нас погодилися взяти - подзвонили сьогодні і сказали, що хоч завтра можна приходити за довідкою. Я покладала такі надії на 5 школу, бо туди нам буде набагато ближче, а про 76 школу отримала не надто хороші відгуки... Залишатися у старій школі? Пензлювати туди з нового місця проживання півгодини теж не дуже хочеться... Коротше, якась я така розгублена, не знаю, як краще зробити...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1