Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Ще грифель не несе такого навантаження на пальці та ручку. Рука менше втомлюється.

    І те, що можна виправити - як на мене це дуже класно.
    Вдома так 2 роки і вчилися писати. Зараз доня , переглядаючи зошити, інколи щось стирає, поправить, краще напише і так тішиться ))
     
  2. Online

    Online Well-Known Member

    Про форму переважно попереджають ще на попередніх батьківських зборах перед співбесідами. Дивно, чому не сказали. Знаю, що деякі батьки якось воюють з шкільною адміністрацією проти форми , але НМСД, це боротьба з вітряками. В нас ще списки не сформували і зборів не було, тому за олівці-ручки нічого не скажу, але вже хтось з моїх знайомих мам майбутніх першокласників казав, що в них буде чорнильна ручка. Мені не принципово, чесно кажучи, бо сама я в дитинстві не любила ні писати, ні малювати олівцем. І так само не принципово щодо кольору вчительської ручки. Чи буде в дитини аж такий стрес від червоної пасти?..
     
    Останнє редагування: 16 Червень 2017
  3. Merry

    Merry Well-Known Member

    це справді великий плюс бо спершу діти роблять ДУЖЕ багато помилок і без можливості витерти і виправити то б був хаос
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Мені б таке не сподобалось наприклад :girl_in_dreams:
    --- дописи об"єднано, 16 Червень 2017 ---
    Ми теж, дійсно то зручно :girl_smile: А перевіряти вчителі почали зеленим, не так різко то виглядає як червоним)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Fish

    Fish Well-Known Member

    Перевіряти червоною чи зеленою ручкою - на мою думку, не має ніякого значення. Весь сенс "методу зеленої ручки" полягає не в тому, щоб виправляти помилки зеленим кольором, а в тому, щоб позначати зеленим кольором те, що вдалося найкраще. А якщо йде мова саме про виправлення, то яка різниця, яким кольором? Хіба дійсно, не так контрастно виглядає.

    Про форму - я колись була противником, бо мені здавалося, що у формі дітям незручно, особливо в піджаках. Але тепер, коли дитина закінчила 2 клас, ставлюся спокійніше. По-перше, їй форма подобається і вона її охоче носить. Крім того, ми вибирали таку, щоб була максимально зручна, легенька, не сковувала рухів. Ну, і виглядала щоб гарно :) Коротше, якби її скасували, я б, може, не плакала, але зблизька бачу, що то зовсім не трагічно. Крім того, не у всіх школах, де форма офіційно є, її насправді вимагають носити. У нас якраз більшість дітей таки у формі, хоч якщо дитина колись прийде без, то теж нічого страшного не буде. Але з розповідей друзів знаю, що багато де це просто формальність, і форму носять хіба на свята.

    А от ручкою відразу писати - мені б це не дуже сподобалось через те, що не можна стерти.
     
    Останнє редагування: 16 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  6. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    В нашій школі є форма обов'язковою, якість не ахті, але всі діти від 1 по 4 класи в однаковій формі, і мені це дуже нра. Прикупили декілька білих сорочок, гольфиків ( в нас можна білий або голубий колір ). Писали з першого, зараз перейшли в 3 клас, фіолетовим чорнилом ( капсульна ручка), вчитель робила відмітки період червоною ручкою, період зеленою, це для нас не було принципово, якось так)))
     
  7. maty

    maty Well-Known Member

    хочу запитати-однаковий не лише колір, а й фасон, тобто закуплена в одному місці на всіх?
     
  8. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Так, в одному місці для всіх. Є фірма, яка шиє для нашої школи, після того, як діти вступили в школу, батьки до 1 вересня, повинні замовити для своїх чад, їдеш туди, знімають мірки, і вам шиють
     
  9. maty

    maty Well-Known Member

    в вас приватна школа? якщо ні, то, мені здається, батьки нічого не повинні.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Не приватна, 53 початкова, існують правила певні в школі, про які попереджають батьків, і на які батьки самі погоджуються, з цим особисто згідна
     
  11. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Вже відомі нововведення про шкільні канікули в Україні, тепер навчальний рік буде мали триместри. Канікули будуть поділені так:
    Школярам змінили час і тривалість канікул Школярам змінили час і тривалість канікул
    В новому навчальному році школярам змінять час і тривалість канікул. Навчальний процес поділять на 6 триместрів.
    [​IMG]


    Триместри в школі 2017-2018 – це відносно нова, досить мало звична нашим дітям форма організації навчального часу.


    Час навчання розподіляється рівномірно, тобто ділиться на рівні частини, і проміжки між навчанням і відпочинком практично однакові.


    Фахівці вважають, що така організація навчального процесу допомагає правильно розподілити навантаження на школярів, не викликаючи перевтому навіть у учнів початкової школи.


    У триместровій системі навчання всього 6 навчальних періодів – триместрів і 6 періодів відпочинку – канікул. Тривалість кожного триместру – п'ять або шість тижнів, тривалість канікул – тиждень, виняток становлять двотижневі новорічні та тримісячні літні канікули.


    Попередній розклад шкільних канікул по триместрах на 2017-2018 навчальні роки виглядає наступним чином: п'ять (іноді шість) тижнів занять чергуються з тижнем відпочинку.


    1 триместр/осінні канікули – з 2 по 8 жовтня включно;

    2 триместр/осінні канікули 2 етап – з 17 по 23 листопада включно;

    3 триместр/зимові канікули – з 27 грудня по 8 січня включно;

    4 триместр/зимові канікули 2 етап – з 21 по 27 лютого (іноді ці канікули носять назву весняних);

    5 триместр/весняні канікули – з 10 по 16 квітня включно;

    6 триместр/літні канікули – з 1 червня по 31 серпня включно.


    Час відпочинку в школах з триместровою системою навчання практично не збігається з канікулами за звичайною, четвертною системі. Винятком стали хіба що традиційні новорічні канікули – робити вихідний останній тиждень до і перший тиждень після Нового року рекомендує Міністерство освіти.


    Аналогічні справи і з довгими літніми канікулами – за наказом профільного відомства в цей період відпочивають абсолютно всі школярі, незалежно від системи навчання.


    Міністерство освіти визначає тільки загальну тривалість часу навчання і часу відпочинку плюс дає рекомендації по датах початку і закінчення канікул. За школою ж залишається право самостійно встановлювати канікулярний час – зрозуміло, в рамках рекомендацій міністерства.


    Ось і відпочивають діти різних шкіл та різних регіонів в різний час – десь початок канікул довелося «посунути» із-за сильних морозів або весняних паводків, десь, навпаки все йде чітко за наміченим планом.


    Так що точні, остаточні дати початку і закінчення шкільних канікул по триместрах на 2017-2018 навчальний рік визначає шкільне керівництво.


    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  12. Merry

    Merry Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    А хто шиє? Не "Шпак" часом?
     
  14. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Еге) Може вони там тільки шкільні канікули виділили?
     
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Malvochka ні, календар явно російський. Подивіться уважно.
    4 ноября День наро́дного еди́нства — российский государственный праздник". 12 июня - День России.
    Ну і виділені тільки суботи і неділі )))

    Просто дивно, скільки сайтів бездумно "передерли" цей календар навіть не заглиблюючись у суть справи.
     
    Останнє редагування: 17 Червень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Malvochka

    Malvochka миється в бані

  17. Муська

    Муська Well-Known Member

    а навіщо їм заглиблюватись. І саме гірше в цьому, те що приймають там, потім починають запроваджувати і в Україні. Сумно то все.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. syxivska

    syxivska Well-Known Member

    Не знайшла відповідної теми ,тому напевне сюди.Мій син перейшов у третій клас.Мене тривожить той факт,що в нього тільки один друг.Спілкується в класі зі всіма .Але якось так сталося,що вже у першому класі діти розбилися на групки.Батьки дружать-діти дружать.Зараз в час літніх канікул зустрічаємо його однокласників,але щирого дитячого спілкування нема,привіт-пока.Мені хотілося(я собі так намалювала)щоб був великий дружній клас,в реалі не зовсім так.І я не розумію і трохи страхаюся як буде дальше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    є такі ручки, що можна стирати
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Milena

    Milena Member

    А де то такі продаються? в звичайних канцтоварах? яка орієнтовна вартість?