Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    так, в канцтоварах
    так і питаєте "ручка, що стирається"
    в нас була і дорога фірми Пілот (десь в районі 70-80грн.)http://irecommend.ru/sites/default/files/product-images/5047/85242.jpg і дешева (20-25грн) то суттєвої різниці не бачила
    біля себе купувала дешеву навіть в магазині " все від 1грн"
     
    Останнє редагування: 19 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  2. sherry

    sherry Well-Known Member

    @syxivska у мене було майже те саме, 3 друзів правда тільки. З іншими однокласниками були "ніякі" відносини, навіть не знаю чому так сталось. Можливо мені не було з ними цікаво.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Чи є на форумі батьки чиї дітки цьогоріч ідуть в перший клас школи №65?
     
  4. Gemmy

    Gemmy Member

    Мене дуже цікавить школа №49 в р-ні водоканалу. Може, хтось щось знає-чув про початкову школу, директора, умови? Трохи може і запізно, але шукаю школу для першачка.
     
  5. sherry

    sherry Well-Known Member

    @Gemmy як мені казали школа без додаткових вимог, не напрягаюча. На скільки це правда не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Ми вступили в 53 школу.А тепер ,дівчаточка,може хтось щось розкаже про вчителів,які там матимуть першачків?Бо,кажуть,що ніби там можна самому "попроситись" до певної вчительки.
     
  7. vjv

    vjv Well-Known Member

    Порадьте, яке взуття брати першачку на фізвиховання, щоб не ковзало, я думала звичайні кеди на липучках або кросівки, але чи буде зручно?
     
  8. Online

    Online Well-Known Member

    Майже всіх моїх знайомих директриса відшила з такими проханнями. Одних тільки послухала, але вони з самого початку були націлені на конкретну вчительку і дууужжже просилися ;) Випускають цьогоріч Смерека, Очерклевич, Романишин. Напевно вони ж і набирають.
     
  9. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Дякую)))ми проситсь тоді не пудемо,може пощастить)))
     
  10. Owlet

    Owlet New Member

    Недавно переїхали на Джерельну,хочу влаштувати дитину у молодшу школу вибираю між 22 і 87, можливо у когось діти там навчались. Шукаю відгуки...реальні)
     
  11. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Декілька дітей моїх знайомих навчаються у 22 школі, деякі з них, не вступили в 53 школу, і обрали цю, ніби задоволені, там є англійські класи.
     
  12. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    моя одногрупниця там водила свою дитину, правда зараз вона ходить вже десь 7 клас, то минулоріч перевела її звідти, каже що школа жахлива(, деталей я не випитувала
     
  13. MirkaMyr

    MirkaMyr New Member

    Цікавить гімназія "Гроно" на Левандівці. Наскільки добре викладають там математику у математичних класах????
    Чи варто переводити туди дитину, якщо на дорогу в одну сторону буде витрачати десь годину часу???

    Можливо підкажете інші школи з поглибленим вивченням математики. Дуже-дуже треба!
     
  14. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    ні. ІМХО
    і знайомі, і сусідка перевели звідти своїх дітей у фізико-математичний ліцей при ЛНУ.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Гроно є слабким закладом. Хочете математики- тоді вам фіз- мат ліцей,якщо по віку підходите , академічна чи Євшан. Усюди є аступні. Або 52 математична шкооа Лобачевського,але вона з рос. Мов. Викладання
     
  16. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Підкажіть ПІБ медсестри ( педіатра?) школи №65. На їхньому сайті такої інформації немає(((
     
  17. MirkaMyr

    MirkaMyr New Member

    У фіз-мат ліцей після Гроно вони вступили самі чи з допомогою репетиторів?

    Фіз-мат - це наша ціль на наступний рік. Але зі звичайної школи, маючи 2 уроки алгебри на тиждень, дуже важко конкурувати при вступі, а про фізику - я взагалі мовчу.
    До Євшану нам дуже далеко добиратись, вдвічі дальше ніж до Гроно. Учні Євшану також переходять у фіз-мат, при цьому показують дуже різні результати - від найвищих до найнижчих. Цікавилась тим питанням: високі результати показали ті, хто мав репетиторів.

    Тож шукаю школу "на рік" з більш -менш належним рівнем викладання математики і фізики.
     
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Останнє редагування: 20 Липень 2017
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Десь ви пропадали з стб-шними сенсаціями:girl_haha:
    Мені не цікаво було читати. Та й не дочитала. Відгуки від знайомих про цю школу маю дуже різні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Haidee СТБ ? Цікаво :girl_haha:Це я на нашому Львівському форумі вчора побачила, там ще відгук від іншої людини є під дописом :girl_smile: