Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. sherry

    sherry Well-Known Member

    Знайомі йдуть у нову школу Школа вільних та небайдужих. Цікаво що то таке? Інформація про цю школу мені не потрапляла на очі, але бачу першачків набрали без проблем.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Online

    Online Well-Known Member

    Це Фести. Ресторанна тема їм видно вже набридла, вирішили себе спробувати в чомусь іншому. 4500 грн/міс., правда не знаю чи входять туди харчування, підручники і гуртки. Виглядає гарно, але знаючи фестів, я трохи скептично ставлюся. Хоча, звичайно, була б тільки рада новій школі сучасного формату, бо державні переформатуються ще не скоро, не при моїй дитині точно.
    Дивно, що презентували так пізно. Ми туди ходимо на плавання, то до червня не було жодної інформації про школу.
    Зараз подивилася в ФБ, що вони оголосили набір аж 18 липня, в цей час першачки вже переважно пристроєні і мало хто буде зривати дитину незрозуміло куди, тим більше що приміщення ще не до кінця готове. З іншого боку, в серпні заявили, що вже є 200 заяв на 1 класи і на підготовку.
     
    Останнє редагування: 2 Вересень 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Дівчата, хотіла б почути різні думки щодо наступної ситуації. Куди віддати дитину:
    1. Клас Інтелект - програма видалась мені дуже складною, доведеться багато часу приділяти домашнім завданням. Чи варто в молодшій школі так навантажувати дитину? 36 учнів в класі. Відбір ми пройшли.
    2. Клас із звич. програмою та доброю вчителькою. Власне мова про психологічний комфорт.
    3. Приватна школа, де заявлені ідеї дуже мені подобаються, але є старша дитина, яка вчиться в звичайній школі. Розділяти дітей?..
    Ось такі муки вибору... Вже кілька ночей не сплю... Буду вдячна за думки.
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Provizor, моя думка): дивитись по дитині. Якщо для неі важливо відношення вчителя до неі, то однозначно вибирати за вчителем. Ну принаймні, щоб не відбити охоту до науки.
    Інший критерій - відношення до навчання. Знаю багато прикладів коли діти вчились в досить посередніх школах, але вчитись любили і показали дуже гарні результати ЗНО.
    Ну і я б не розділяла дітей, особливо як що це не поруч територіально. Спочатку здається, що то не важливо, але оте щоденне добирання-забирання.... В мене вже минулого року старший меншого забирав, підстраховував мене коли не встигала тощо.
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. Online

    Online Well-Known Member

    Я мабуть би вибрала середній варіант. Бо психологічний комфорт то найважливіше в молодшій школі, НМСД. З іншого боку, якщо старша сама ходить до школи і ті школи не на різних кінцях міста - можна і розділити. Залежно до чого більше душа лежить.
    До речі, про кількість учнів. В звичайних класах хіба теж не 30 +? Бо в нас 34, і в кого не питаю - 30, 32, 36...
     
    • Корисно Корисно x 1
  6. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Я поки оптимальним вважаю 2 варіант. Щоб перший клас був комфортний і був час на гуртки та розваги. Але сумніви є, тому і прошу погляду зі сторони.
    Приватна школа територіально близько. Тут інший момент - конкуренція між дітьми, а приватна школа в тому плані має багато "видимих" матеріальних переваг.
    Виходить одній дитині щось краще...
    Щодо кількості дітей - в приватній 20, в держ. в обох класах по 36.
     
  7. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    @Provizor, я би навіть не думала. Якщо є хороша вчителька, тим більше в школі, де діти будуть разом, і на рівних, однозначно взяла би другий варіант.
    Я би так не робила, свого часу була якраз тією дитиною, якій дали щось краще,
    до цих пір бачу, що лишився в сестри осад від того, хоча ми вже дорослі. Вони одна сім'я - старайтесь об'єднувати, а не розділяти. Вони один для одного важливіші від будь-яких матеріальних переваг.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Як то все індивідуально). Моїм хлопцям вже не аж так важливо. Особливо для меншого. У кожного свої критерії. Він мав у садочку дуже противну виховательку, але ходив із задоволенням, бо мав хороших друзів. Тобто у нашій ситуації вчитель "не робить погоди". Швидше оточення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Online

    Online Well-Known Member

    Це правда). Мій просто тільки зараз почав мені розказувати про садок... І я зрозуміла звідки така колосальна різниця між ним в старшій групі садку і ним же наступного року на підготовці. Дитина просто розкрилася, і все що до того він категорично не хотів робити, ігнорував, не цікавився - робилося легко, з ентузіазмом і з задоволенням. Людський фактор. А ззовні ніби нормально все: друзі, ігри, ходив з задоволенням. Але підсвідомо видно розділяв колектив і вихователів, і з вихователями просто не взаємодіяв. При тому, що вихователі не є якісь монстри, просто класичний совковий підхід. А на підготовці молоді креативні дівчата, з сучасними методиками, які щиро люблять свою роботу. На жаль, не змогла знайти школу сучасного формату, де б влаштовувало розташування і співвідношення ціна-якість. Тому віддала в державну і теж уповаю на вчительку...
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  11. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    • Подобається Подобається x 1
  12. sherry

    sherry Well-Known Member

    Ви тут писали про атмосфесферу, про першу вчительку... ну з цим ніби поки нормально. Але ось стикнулась з харчуванням і продовженою групою. Та це жах. Перше дитина їсти не може, на друге через день макарони з сиром або макарони з докторською ковбасою. На продовженій заміна вже енний день, яка їх лишає і йде. Дитина проситься дома сидіти сама, лиш би не на продовженій групі.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  13. adelmik

    adelmik New Member

    Доброго дня дівчата. Порадьте щодо вибору школи:
    -одна гімназія, сильна школа, куди ми спочатку збиралися.
    -інша значно слабша школа, але має ту цікаву програму "Інтелект Укр", що дуже підкупляє, бо чули позитивні відгуки. Кажуть цікава програма, для активних дітей!
    Територіально практично однаково добиратись!
    Тепер вагаюсь!
     
  14. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @adelmik клас Інтелект в якій школі?
     
  15. adelmik

    adelmik New Member

    У 82
     
  16. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Дівчата, а хто вчиться в молодшій школі 75 чи 60 ще може бути 68? Порадьте чи ви задоволені там навчанням, плануемо кудись іти на наступни рік і не знаю куди.
     
  17. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @adelmik ,про 82школу чула хороші відгуки.Але не знаю саме про класи "Інтелект".
     
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  19. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка, курс «Основи сталого розвитку» — це факультатив чи обов'язковий предмет? Чи можна теоретично відмовитись від нього (раз на 2 тижні, але 7-й урок, плюс чергування, відповідно син не встигає ні на процедури, ні на секцію (ну то вже таке)), ні з репетитором в той день не домовитись (а так гладко все спочатку виглядало, тепер же не знаю, куди все тулити). І взагалі, якось не бачу змісту в ньому. Краще вже, як так треба було зробити те заняття, дали б інформатику.
    Про християнську краще промовчу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Факультатив, теоретично можна відмовитися, практично дають години вчителям, яким "треба"
     
    • Інформативно Інформативно x 1