Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Patty ,зараз весь інтернет обурено обговорює "варіативні уроки"-то і не факультатив,і не офіційний урок.Кожна школа на свій розсуд може впроваджувати такі уроки.
    А що там хоч вчать у вас?Бо звучить дуже несимпатично і складно:girl_impossible:
     
  2. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Звучить безглуздо, скажу так.. щось між екологією, економікою, суспільствознавством і.. ще чимось там. Підручників нема. Та три таких дивних предмети можна в один об'єднати спокійно, або інтегрувати теми в інші предмети.. Крім того , основи здоров'я, той цілий «сталий розвиток» (аналог в початковій — МЩП, «Моя щаслива планета», без слів, як мило), християнську товкти до 11 класу по колу? Плюс виховна, звісно.. Але ж години, да...
    З'ясувала. Факультатив, «зарах.» і ліберальне ставлення до потреби «відпроситися» в разі чого. Хоч якийсь позитив.)
     
    Останнє редагування: 18 Вересень 2017
  3. maty

    maty Well-Known Member

    трохи не так- варіативна складова, це уроки, не факультативи, але які саме предмети входять у варіативну складову, обирає навчальний заклад. на відміну від інваріантної складової , яка обов*язкеова і незмінна
     
  4. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @maty ,а ясно.Мені на щастя,та тема ще далека,тому не розуміюся в нюансах)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Latane

    Latane Well-Known Member

    Дівчатка, розкажіть мені все що знаєте про школу Будокан на Шухевича. Які вчителі, який уклад, яка їдальня - цікавлять усі враження???
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Я не згаю, чи заходять ще на ДП Наторелла чи Ука- у них там діти навчаються
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Дівчата, а по яких книжках вчать англ.мову ваші діти у 5 класі?
     
  8. Online

    Online Well-Known Member

    Якраз вчора у відомій групі ФБ Батьківська рада Львівщини, в темі про д/з читала комент мами про ту школу, що там нереальні навантаження, по 8-9 уроків щодня у 7-класників + купа д/з. Можна написати їй, розпитати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Malvochka

    Malvochka миється в бані

  10. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Я Вас прошу... щороку те саме. З тією ж назвою та з мінімальними новаціями в тексті. По факту все як було, так є і ще довго буде, і управління освіти це прекрасно розуміє. Але перестраховується «попередженням і забороною» на випадок «перегинів» з сумами «добровільних внесків» і відповідної реакції особливо активних батьків.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А хто в тому винен? Моя дитина пішла в приватну школу і навіть там є бажаючі на щось "підзбирати". В мене з того був культурний шок. Добре, що я можу просто вдати, що не почула і важелів впливу в бк нема. Але прочитала сьогодні комент одної "активістки підзбирувань" на ФБ: "Я маю зібрати гроші на день вчителя - і я їх зберу! І ніякі накази мені не завадять!" Ото думаю в когось щастя бути в одному класі з дитиною такої милої жіночки. Я підтримую таку ініціативу. Хай не відразу, але може малими кроками відваляться бажаючі платити зі своєї кишені за те, що вже оплачене з бюджету (точно-точно оплачене. Є навіть суми загальнодоступні).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  12. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Я не захищаю побори, просто реально ці листи пишуться тими, хто «закриває очка» на очевидне, і просто прикривається папером «на випадок чогось», і ЦЕ, власне, сумно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Online

    Online Well-Known Member

    Є звичайно невгамовні батьки, які фонтанують ідеями, куди б ще пристроїти сотню-другу батьківських грошей. Але в більшості БК не є ініціатором витрат і поборів. Через них вчителі, вихователі і адміністрація транслюють свої "побажання", часто в ультимативній формі. Тому знайдуть спосіб як збирати.
    Треба, щоб відділи освіти оприлюднювали дані скільки грошей і на що виділено тій чи іншій школі, скільки закуплено підручників і т.д. Не на конкретний запит, а інфа у відкритому доступі. Тоді і батьки не здаватимуть на те, що вже оплачене.
     
    Останнє редагування: 28 Вересень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Порадьте школу на Сихові, щоб були:
    -психологічний комфорт для дітей
    -Вчителі розуміли реформу і мали бажання до нових методів навчання
    -Гарні результати.

    Або просто поділіться враженнями про вашу школу на Сихові.
    На слуху найчастіше 93, 98, 96, гімназія Сихівська, гімназія Шептицьких
     
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    В мене, двоє дітей відівчилось, в Гімназії Сихівській., в початковій школі, звичайно залежить від педагога, в нас була супер вчителька. А от в старшій, то вже залежить від дитини, який в неї розвиток,і які сприйняття в цілому.
     
  17. Roza Marena

    Roza Marena New Member

    Мій син пішов цього року в перший клас в школу Дивосвіт на Трильовського (щоправда вона лише початкова, 4 класи, потім треба кудись переводитися), школа пілотує проект Міністерства освіти "Нова українська школа". Сказати, що ми задоволені - це не сказати нічого, дитина з великою радістю ходить в школу, хороші вчителі, позитивний клімат в класі. Він взагалі не відвідував дитсадок (так в нас склалося), і я трохи переживала як він буде адаптуватися до регулярного тривалого перебування в колективі, до шкільних навантажень, але на диво було дуже легко, йому одразу все дуже сподобалося, великою мірою завдяки чудовій першій вчительці та новому формату навчання.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    А хто ваша вчителька?
    Ми випустилися від Надії Михайлівни. Школу цю я дуже і дуже рекомендую. Дає добрі знання! З англ.мови в тому числі. Мій малий додатково останній рік на англ.нікуди не ходив і зараз я бачу в новій школі, що рівень має хороший дуже.
     
  19. katkas

    katkas Well-Known Member

    Ви, здається, переїхали. І цікавилися школами 81 і 97? Я ще тоді ніби 81 радила, хоча там не вчився мій син, але там по відгукам гарна школа.
    А яку ви школу вибрали?

    Надіслано від мого HTC One mini, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Економічний ліцей на Хвильового.
     
    • Подобається Подобається x 1