Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Дівчата, потрібна актуальна інформація про школи Левандівки або ж взагалі Залізничного району. Дитина йтиме в перший клас наступного року, але я щось ніяк не можу зі школою визначитися( Пріоритети - викладання на достойному рівні, комфортні умови в класі та непогано було якби англійську теж добре вчили. За рекомендації щодо першої вчительки теж буду дуже вдячна. Або на що взагалі радите звернути увагу при виборі школи?
     
  2. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Однозначно 80. Про 69-ту недобра слава ще з часів мого навчання. У 80-тій молодша територіально відділена від старшої, потужний вчительський колектив. Зараз там нова прогресивна директор, дуже багато робить для школи. Також школа зараз бере участь в проекті "Школа 3.0", відкриті до нових методик і способів навчання. Колектив доволі молодий. На Новому Львові немає ліпшої альтернативи (хіба приватна КМДШ).
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    ну ,зараз там багато позитивних змін + новий директор ,який багато теж вводить нового))
    але, я за 80 ( як колишня учениця) + англійська вже із наступоного року буде з 2-го класу.
     
  4. Merry

    Merry Well-Known Member

    А чи є якісь вимоги щодо максимальної відстані до початкової школи від дому? Питаю, бо в нашому районі хочуть розформувати початкову школу, а до інших далеченько дітям добиратися буде.
     
  5. Online

    Online Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Мій квест продовжується. Знайома підкинула статтю про проект школа 3.0 .
    В ньому бере участь школа №7. Не знаю чи то проект на них вплинув чи і так було непогано, бо з порогу враження інші. Атмосфера, фіраночки-вазоночки-паркет, тихо (школа маленька). Секретар (?) не питала чи я інспектор, нормально давала відповіді на питання. Поговорила з мамами в коридорі, але з них мало видобула інформації. Великий недолік - практично відсутній спортзал.
    Якщо хтось має інформацію про вчительок Худьо Оксана Володимирівна і Онишко Оксана Степанівна, прошу поділится. Мене чесно кажучи лякає стаж у більше ніж 20 років.

    Ще я вчора була в 53 школі. Шумно, біля дороги і прохідна територія. Більше нічого взнати по суті не вдалося (крім того, що в класах є і по 34 учні), бо охоронець сказав приходити після Різдва, бо в них планується якась реорганізція і невідомо що і як буде.

    В моїх планах ще лишилися Грибовичі.
     
  7. Online

    Online Well-Known Member

    В 53 свої нюанси. Але, НМСД, шум в молодшій школі на перерві- це швидше плюс. Там така офіційна політика: для нормального розвитку і навчання дітям потрібно вихлюпувати енергію, тому на перерві можна все. Бігати, стрибати, кричати, бавитися в активні ігри, кувиркатися або просто лежати на підлозі горілиць. Для кувирків і лежання на кожному поверсі є спеціальний великий килим. Як кому, на фоні тотальногого совка і заборон в державних школах, для мене це була перевага. Щодо території - справді проблема, відкритого спортивного майданчика немає, під час прогулянки на ГПД діти знаходять всякі прєлєсті типу пустих пляшок. Але зараз 53 і 87 (та що з другого боку) беруть участь у конкурсі громадських проектів по благоустрою території. Так що шанс є.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    У 81 не хочете через кількість дітей в класах?
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я навіть не знаю, яка там кількість дітей в класах. Але я бачила вчительок молодших класів. І чула як вони розмовляють з дітьми. Словник як в гопниць.

    Я розумом розумію, що там напевно не всі такі. Але як згадаю, то ноги не несуть.
    --- дописи об"єднано, 3 Листопад 2017 ---
    Якщо знаєте що там якась золота вчителька набирає перший клас на наступний рік, то скажіть, будь ласка, буду дуже вдячна.
    --- дописи об"єднано, 3 Листопад 2017 ---
    @Online те що діти відриваються на перерві - це чудово і так має бути всюди. Але сам рівень шуму коли відриваються 40 першокласників і 100, таки впливає на їх же нервову систему.
    А Ви часом не знаєте, що то за зміни мають впроваджувати в 53 школі?
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Online

    Online Well-Known Member

    Я так розумію, щось пов'язане з відміною спеціалізації в початкових школах і конкурсу в 1 клас. Можливо зобов'яжуть злитися зі старшою. Поки що нічого точно невідомо.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Нічого собі ! різне чула про цю школу, і про "понти", і про побори, а от таке вперше. Там загалом початкова школа дуже непогана, цього року гарна паралель набирала, і наступного, якщо я добре порахувала, має хороша вчителька брати 1 клас. Не знаю, правда, чи "золота") напишу у відгук.
    Ну і останні 2 роки багато гарних відгуків чую про 78, розказують про позитивну атмосферу і добре викладання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    По шуму, то в нас 13 першачків роблять концерти нв перерві:) але нема отого фонового гулу, якось справді легше, ніж в школах, де на перерві 100 дітей вибігає з класів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. dasha

    dasha Well-Known Member

    Можливо хтось ходить у 32 або 86 школу. Мене цікавлять відгуки. Дякую.
     
  14. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Багато, в нас в класі 32, цього року набрали 99 першачків. Тому шум й гам на перервах є також)))

    Не знаю, "понтів" не бачила, принаймні, в нас в класі середньостатистичні учні. Щодо поборів, як й в усіх інших школах-фонд школи, охорона, свята і т.д.
    Ого! Нічого собі, цікаво, хто ж це так з вчителів спілкується...?
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я з вигляду впізнаю, як маєте фотографії з прізвищами, то скажу
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    маю лише своєї фото:girl_crazy:, але надіюсь, що це не вона.
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    та ви б почули. Вона не особливо ховалась.
     
  18. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Моя дитина ходить в 1-й клас в цій школі, вчителька хороша, ще дуже нічого не можу сказати, але моя співробітниця водить туди 3-є дітей то каже що початкова школа дуже хороша, старша не дуже, вчителі не хочуть нічого вчити, звертають уваги лише на тих чиї батьки ходять "віддячуватись"

    Про 32-у школу: у звязку з непланованим переїздом в цей район школу мусіла шукати в березні-квітні цього року, коли прийшла в 32-гу школу то директор сказав: "та ви що, в нас ще у вересні набір закінчився, в нас дуже багато бажаючих вчитися і т.д." і потім додав: "але ви прийдіть десь в серпні може щось зміниться" (я це зрозуміла як натяк на взятку), потім почала розпитувати свою співробітницю то вона сказала, що це "школа-гестапо", режим як у колонії, їй така не до душі, хоча рейтинги по ЗНО в цієї школи дуже високі
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Розкажіть мені, будь ласка, про 60 школу... і заодно про 40, бо та інформація, яку знайшла, не тішить..
     
    Останнє редагування: 4 Листопад 2017
  20. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    О, дуже влучно сказано. Я з директором мала нагоду двічі стикатися - дуже неприємна особа.