Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Яка чудова вчителька набирає клас наступного року в гімназії Симоненка?
     
  2. Joll

    Joll Well-Known Member

    Дівчата, а хто детальніше та в нюансах знає про нову "інновацію" нашої системи освіти - ліквідування НВК? Бо мої сусіди, які водять своїх дітей у "Арніку", в шоці та у відчаї - початкову школу закривають, лишають тільки садок, набори школярів більше не проводитимуться, а дві з половиною сотні дітей разом із педагогами нібито хочуть переводити у вільні школи (33, 59).
     
  3. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Дівчата, таке нововведення в школах, ніби спецшколи перетворяться на "спецкласи".
    У ВСІХ ПОЧАТКОВИХ ШКОЛАХ ЛЬВОВА ПОГЛИБЛЕНО ВИВЧАТИМУТЬ ІНОЗЕМНІ МОВИ
    Про це розповіла міністр освіти Лілія Гриневич в інтерв'ю «Українській правді. Життя». За її словами, батьки хочуть, щоб їхні діти вчитися у так званих хороших школах. А хорошими вважаються ті навчальні заклади, де поглиблено вивчають іноземні мови. Тому у нових навчальних планах МОН буде збільшувати кількість годин іноземних мов у всіх школах.

    «Кожна дитина, як потенційний громадянин країни, яка буде в Європейському Союзі, мусить вільно володіти однією, а краще двома мовами Євросоюзу», – сказала Гриневич.

    Читайте також: До першого класу діти підуть за новими правилами. 5 змін. Візуалізація

    На цей крок у відомстві підуть також для того, аби налагодити процедуру конкурсного відбору до перших класів. «Це дуже важке питання, і ми ще докладно випишемо цю процедуру в законі "Про загальну середню освіту". Ми сподіваємося внести цей закон до парламенту навесні 2018 року. На мою думку, проведення конкурсу між дітьми 6-річного віку абсолютно неефективне, тому що воно не перевіряє цю дитину, а перевіряє її доступ до тих питань, які заготували для цього конкурсу, і знання правильних відповідей на них», – пояснила міністр.

    Якщо охочих навчатися у певному класі буде більше, ніж місць, діти з території обслуговування школи матимуть першочергове право на зарахування до неї. «Далі ми змушені взяти на себе це невдячне завдання і виписати принаймні правила проведення такої співбесіди з дітьми, на основі якої можна приймати рішення, зараховується ця дитина чи ні. У різних країнах є дуже різні підходи до цього питання. Один з найбільш поширених підходів у такому випадку – це лотерея», – пояснила міністр.

    Читайте також: Не лише домашні завдання. Чого хоче нова школа від батьків та вчителів?

    За словами Гриневич, для того, щоб виключити корупційні ризики та тенденційний підхід при оцінюванні дитини, коли вона не може написати в рівних умовах тест – тоді, якщо є, наприклад, 5 вільних місць, на які претендує 20 дітей, розігрується лотерея. Оскільки можуть траплятися випадки, коли дітей з території обслуговування школи більше, ніж вона може прийняти, МОН планує стимулювати органи місцевого самоврядування будувати соціальну інфраструктуру.
     
  4. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Дівчата, а в 93 школі будуть тестові питання при вступі в перший клас?
    Чи знаєте добру вчительку початкових класів, яка набирає на наступний рік?

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    так, щороку є
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    А ви в якій школі вчитесь? Знаю, що живете небалеко від мене... 40 школу навіть не розглядайте, найгірша в районі. 60 ніби трохи краща, але про неї не дуже добре знаю. Не хочете в 75?
    --- дописи об"єднано, 5 Листопад 2017 ---
    Юля, згідно того закону всі нвк розформовують, ті, що є діти, то там довчаються, нових не набирають, поступово вчителівпереводять у найближчі школи
    --- дописи об"єднано, 5 Листопад 2017 ---
    не знаю, як там буде насправді, але згідно нового закону у всі школиприймають по територіальній ознаці без співбесід, з шкіл з поглибленим навчанням не має бути,будуть всі школи прості з окремими класами з поглибленим вивченням чогось там. Це не стосується гімназій і ліцеїв.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Ми в 77.. найкраща з гірших ) Спеціалізовані англійські (також 75 ) після 6 років в ній — не розглядаємо, бо не уявляю, як настільки рівень підтягнути, та й здібності в малого до іноземних мов — не дуже. З математикою значно краще. Вступати після 5 класу в одну з гімназій — думка була, але через ряд об'єктивних причин відпала, а шкода. А навколо нас — 75, 15, та ж 60 — «мовні». 40 — всі, кого питала, десятому заказують. Думка про те, що нам тягнути ту лямку мінімум до 9 класу, гнітить з ряду причин, пов'язаних з якістю навчання та колективом. Хіба що в фізмат після 7 пробувати? Чи є ще варіанти для випускників 6 і старших класів?
     
  8. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    ми ходим в НВК, тільки в Малюк, наш дуже хитрий мер Садовий хотів таке зробити, але батьки не дозволили. Збирались юристи і батьківські комітети , піднімали скандал, ніде по Україні не закривають НВК, тільки переіменовують. Сказала вчителька що все добре, побачим що буде дальше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. silvia

    silvia Well-Known Member

    Ми раби: у мережі скандал через нові правила для першокласників а ттут пише про тестування першачків. Самі вже не знають, що робити...
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    за задумом Гриневич, якщо бажаючих дітей буде більше, ніж потрібно,то школа має право проводити свій відбір. Правда механізм його не визначений, так як від традиційних існуючих співбесід хочуть відійти, але натомість встановити щось інше. Вплоть до лотереї :)
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    якщо в районі бажаючих в найближчу школу більше ніж місць, то буде лотерея, чи ще якась дурня? І ті хто "не виграв" будуть позбавлені права на освіту в школі?

    Я розумію, що вони щось придумають, але нащо озвучувати оцю маячню?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Пробуйте в євшан,вони беруть після будь-якого класу, правда будуть вступні математика і українська,не лякайтесь, до всього можна підготуватись. Можу скинути пару телефонів вчителів або самі підходити на перерві до якогось вчителя математики і української (знайти легко, бо вони сидять по своїх кабінетах), просите підготувати трохи дитину. Навіть якби передумали поступати,то оці знання не зашкодять. Можете звичайно і у фізмат пробувати, у них після нового року йде набір на курси для семикласників, хто хоче поступати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    у Євшан досить легкі вступні тести. Найлегші зі всх гімназій Львова.Там не потрібно спеціальної підготовки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Ви просто не знаєте, які знання дають наші школи:) навіть найлегші завдання не всім під силу
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Креативно Креативно x 1
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    не знаю, про які конкретно школи йдеться мова, але в Євшан і мій без будь-якої підготовки проходив тести ( а він не відмінник зовсім). І в наступні роки,у кого діти із знайомих туди йшли- ніхто спеціально не готувався. І проходили. І точно так само, як і у мене, у них склалося таке ж враження: Євшан має найлегші з усіх гімназій іспити.
    Це у фіз-мат без підготовки важко
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Sheremeta

    Sheremeta Member

    Я так розумію, що ця реформа мала б передбачити щось на кшталт американської шкільної освіти, там державні школи тільки за місцем проживання. Тому і квартира може коштувати дорожче залежно від школи. Або приватна школа, вона не залежить від місця проживання. У Європі теж у багатьох країнах так. Ми ж зараз у всьому на них рівняємось. Але ж це мав би бути довготривалий процес, а не за 2 місяці. І я не впевнена, що це саме той досвід, який нам необхідно впроваджувати. Хоча, можливо, я все не так зрозуміла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Online

    Online Well-Known Member

    Тобто той же конкурс тільки в профіль. Заявлена "боротьба за прозорість вступу" відміняється з технічних причин :)))
     
  19. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Виявляється, в Євшані ще друга іноземна, німецька. )) Пропустивши фактично 2 роки її вивчення, можна поховати надії вивчити, я так розумію. Але хай би хоч одну добре знав
     
  20. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Її взагалі вчать тільки 3 роки, поме я помиляюсь, але батьки говорили, що у 8 класі німецької не буде. Англійську вчать на цілком високому рівні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1