Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Online

    Online Well-Known Member

    Моя дитина не вчиться, але минулого року теж цікавилася плюс знаю дітей, які вчаться. Якщо вибирати між цими двома, то краще ЛУГГ на Ол.Степанівни.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Дівчата, чи вчаться чиїсь діти у ЛАГ (львівській академічній гімназії)? Яке ваше враження? Дитина дуже хоче туди іти, шукаємо відгуки. Буду вдячна за будь-яку інформацію.
     
  3. Fish

    Fish Well-Known Member

    А розкажіть мені, будь ласка, щось про Лінгвістичну гімназію. Бажано свіже і зсередини :) І про Академічну теж би послухала. Поки що із загальних чуток складається враження, що в Академічній пристойний рівень знань, але діти ну дуже вже завантажені, немає часу ні на спорт, ні на якийсь гурток. Про Лінгвістичну - що крім мов там нічим особливо не напрягають, а про точні науки сильно не йдеться. Прекрасно розумію, що це все на рівні чуток і стереотипів, а насправді ситуація може буди абсолютно інша, тому і рада була б послухати реальні враження батьків дітей, які там вчаться.
     
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    В мене малий закінчує зараз 5 клас, то має купу часу й на гуртки після гімназії й на карате ще ходить. А за старші класи хіба @Meriroma скаже :)
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Ага, скажу так - старші класи себе особливо не нагружають))), перехідний період в повному розквіті))...
    Оцінки з'їхали, але гуртки можливі...завантаження теж суттєве, бо часу обмаль. Малий ходить на англійську по середах і п'ятницях на 18 вечора і на міні-футбол від гімназії по вівторках-четвергах. Вдома орієнтовно 18-19год. щодня. Гуляти часу вже нема. Домашнє робить під свою відповідальність - я не контролюю цього. Коротко кажучи, приходить-робить уроки-лягає спати і так 5 днів на тиждень.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  6. Fish

    Fish Well-Known Member

    @Meriroma, @Тетянка, а як на загал Ваші враження? Можете сказати, що задоволені школою, озвучити якісь +\-? І ще щодо вступу - чи ходили діти на підготовчі курси, чи самі вчилися, і чи було складно? (Розумію, що все суб'єктивно :) )
     
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Мій ходив на курси, коли поступав, був 20 із 250 в рейтингу. Однокласниця малого не встигла попасти на курси, бо був обмежений набір, то ми їй давали всі ті завдання з курсів, також поступила. Саша тоді одночасно здав екзамении і у ЛАГ , і у Класичну. В Класичну все було прозоріше й чесніше - зранку екзамен, ввечері, макс. наступного ранку вже були результати. Малий поступив у дві гімназії, рівень складності завдань що там, що там був приблизно однаковий із його слів.
    Чи важко вчитися - важко сказати, це залежить від дитини. Мій стартував дуже добре в плані навчання, але я вийшла з декретної відпустки на роботу, то вже нема контролю з мого боку, трохи погіршилися оцінки. Не критично, але я знаю, що малий мало часу приділяє навчанню, може краще вчитися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  8. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Малий ходив на підготовчі курси, також займались вдома по "Планета міркувань" і ще в школі додатково на математику і укр. мову трошки ходив. При вступі у рейтингу були нижче середини, набирали 4 класи. До навчального процесу я мізерно долучаюсь, щоб не сказати, зовсім ні... Перший рік закінчив відмінно, другий рік - чуть гірше, а третій - ще гірше...
    Добирається самостійно, я буваю лише на зборах (останні вирішила пропустити)...я це до того, що "+/_" мені важко оцінити, але я не скажу, що я мега задоволена методами навчання/виховання і т.д., малий мені періодично жаліється на несправедливість. Також є такий момент як додаткові заняття із вчителями після уроків...не безкоштовно, звичайно ж. Ті, хто на ці заняття не ходять, мають занижені бали як на мене, або до них вищі вимоги. Це суто ІМХО, тому, висновків з моїх слів не раджу робити...
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    До теми "коли"
    Директорка на батьківських зборах казала, що буде просити батьків п'ятирічних дітей не давати в школу. Бо вони не готові, і навіть засинали на уроках. Сумніваюсь, що послухають.

    Наказ отой про "закріпачення" ще не зареєстрований в Мінюсті. І не факт, що його зареєструють в тому вигляді в якому він є зараз. Щоб потрапити в "не свою" школу, треба ще принести довідку з "своєї", що вас туди не прийняли.

    "Реформаторська" довідка Супрун про скасування медогляду - той же медогляд, тільки в профіль.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ну там же не медогляд як такий і довідку про проходження скасовували, а власне ведення "справи" на дитину в школі медпрацівником; по суті в садку, в школі велася своя карточка на дитину, куди записувалися діагнози, вклеювалися довідки від лікаря про хвороби і про щеплення. Тепер такої книжечки виробляти в поліклініці і нести в дитячий заклад не треба. А огляд і довідку треба, в тому числі там має бути прописана група для занять фізкультурою.
     
  11. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Дівчата, а по яких підручниках діти вчать англ. в 4 класі? Ми в 3 кл йшли по family friends, а на 4 кл вчителька пропонує full blast, в описі до книжки взагалі написано, що розрахована для спец. шкіл з 5 кл. А в нас лише 2 год англ. Десь є перелік книжок затверджених МОЗ для 4 кл звич. школи?
     
  12. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Є, але вони здається рекомендовані, шукайте перелік підручників початкова і старша школа. Зараз бачу важко знайти, бо посилання якісь неактивні.
     
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

  14. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Цікаво на скільки актуальний перелік, не знайшла я там full blast. Якийсь хаос з тим навчанням. А хто по яких книжках вчиться? Поділіться...
     
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Provizor то актуальний перелік 2017-2018 рр. з сайту МОН.
    Якщо йти за посиланням, то вийдете на Лист МОН від 17.08.2017 № 1/11-8269, а далі на ту таблицю, що я постила.
    Міністерство освіти і науки України - Навчальні програми, підручники та навчально-методичні посібники, рекомендовані МОН

    Ми закінчуємо 4 клас, вчимось по Fly High (мають гриф міністерства). В 5 класі переходять на Next Move 2. Англійська теж двічі на тиждень.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Може @сніжна підкаже, чи має право вчитель використовувати для навчання 4кл підручник, який рекомендовано 5 кл.
     
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    Два племінники там навчаються. Перейшли з Київської школи в 54, звідти в лінгвістичну. Вимагають менше ніж в 54, то вони задоволені, але атмосфера в школі їм не подобається. Кажуть, що там всі дуже високої думки і про себе і про школу. Ну але там завжди так було)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    кожній школі дозволено обирати свій підручник з іноземної.
    моя хороша знайома має досвід навчання дитини і в 34 і в ЛУГГ. Каже, що якби поернути назад, то з 34 не забирала б у ЛУГГ. Зараз ЛУГГ при цій директорці- не кращий заклад.
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчата, можливо, хтось навчається у 69 школі на Новому Львові, напишіть щось добре))) Намітилися перейти у їхній клас - інтелект.....
     
  20. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Мій син навчається в 34 школі, закінчує цьогороку 4-й клас. Молодшою школою ми дуже задоволені, стосовно приміщення - тепле, класи у нас великий, світлий, з харчуванням (їдальня) проблем не було. Наша вчителька молоденька, але багато знань давала і дає дітям. Нам зручно , школа неподалік дому, тому на 5-й клас залишаємося тут, подивимся, бо за старшу школу чула різні відгуки:girl_in_dreams: (як схвальні так і не дуже, але думає про кожну школу можна наслухатися і добре і не зовсім). Тому подивимся.
    Якби мене запитували мою думку, чи варто дитину давати в молодшу школу 34 то я рекомендувала б (як каже ревізор:girl_yes:.)