Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Fish

    Fish Well-Known Member

    Спробую пояснити, що я маю на увазі. Звичайно, пріоритети у всіх різні. Але виходить так, що раніше ті, для кого це було важливо, могли йти у спецшколу, для кого не дуже - обирали іншу. Тепер такої можливості немає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я думала (наївна) що зміниться, раз. І краще математика (а ще краще хороша фізкультура), ніж іноземна (на мою нескромно думку).
    Для першого класу свинка Пеппа - найкраща вчителька англійської мови.
    --- дописи об"єднано, 24 Травень 2018 ---
    Тепер зрозуміла. Так, мені ця «приписна» система без вибору теж не подобається.
     
  3. toria

    toria Active Member

    Дівчата, хочу порадитись з вами стосовно двох питань. (Дитина іде в школу через рік)
    1. Знайомство з вчителями початкових класів.
    Тему передивилась, але не зовсім розумію, якими мають бути мої дії, якщо я хочу познайомитись і познайомити дитину зі всіма вчителями школи, до якої ми відносимось територіально, щоб можна було обрати того, з ким найкраще поладнає дитина,бо це питання для мене пріоритетне. От приходжу я до секретаря, чи до завуча, далі мені потрібно попросити їх познайомити нас з вчителями? Чи питати прізвища і шукати самостійно? Караулити батьків дітей, що вже вчаться і розпитувати? Чи, може, домовлятись, щоб під час адаптаційних занять ми змогли зі всіма познайомитись? Просто навіть не уявляю, як це зазвичай відбувається.
    2. Дуже потребую свіжих вражень і порад стосовно 76 школи. По відгуках, школа хоч і з нюансами, проте досить непогана. Але проблема в тому, що при виборі власне школи, я б надала перевагу невеликій затишній школі з помірною кількістю дітей в класах. Рівень підготовки на перші чотири роки мене взалі не хвилює, тобто, я б обрала щонайменше навантаження. А далі початкової школи я наразі не планую. І дуже сумніваюсь, що 76 має щось спільне з тими моїми побажаннями. Тому розглядаю варіант 3 і 50 шкіл, але не знаю чи реально це з новими правилами. Тому, звісно, найпростіше було б знайти класного веселого активного вчителя у 76. Може хтось знає вчителів, які набиратимуть через рік перший клас? Або просто поділиться враженнями про загальну атмосферу. Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Не знаю, як в інших школах, у нас у 80 записувались до бажаного вчителя, а адаптаційні заняття вели всі 3 вчительки по черзі. Заняття були з 16 ло 17.30 , 3 заняття, з перервами, і щоразу 3 вчительки різні. Власне, щоб і діти, і батьки змогли визначитися остаточно. Але якщо би до 1 вчительки хотіли йти 50 дітей а до інших тільки по 20, то самі розумієте, керівництво розподілить по-своєму. Тому тут або першими в списку бути (в нас списки з тих, що на момент адаптаційних занять подали заяви, були надруковано на 3 листках, десь по 25 дітей, а хто прийшов ще без заяви, то дозаписував завуч після написання заяви). Більше 28-30 місця немає, то ми ледве встигли до своєї вчительки(28), знали ми давно, що йдемо до неї, бо випускається старший , і вчителька знала, але коли вступав старший, то заяви писались на 1 адаптаційному, то я не поспішала, а за 4 роки трохи помінялось. Ще одна "з наших"(що по родинній традиції) заяву писала, але помилково попала в інший список, правда потім перенесли. А ще казали, як буде дисбаланс бажаючих за гендерною ознакою, то теж будуть тасувати... Ну але ми спокійні, вчителька нас не віддасть в будь-якому випадку.
    Звичайно що в інших школах може бути по-іншому...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    В нас теж підготовку вели по черзі усі вчителі, щоб діти і батьки могли вибрати.
    Вам найкраще підійти до директора чи завуча і розпитати як у них проходить процес вибору вчителя і т.п.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    якщо ви шукаєте школу з малим навантаженням і малолюдну :), то точно не 76. В 76 дуже багато дітей і класи переповнені і т.д. Хочете більш спокійної і домашньої атмосфери, то 3
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Online

    Online Well-Known Member

    Дівчата, в кого діти цього року закінчили 2 клас 53 школи, які канцтовари вам потрібні були в 2 класі? Хочу зараз скупитися згрубша, поки ще немає ажіотажу. Бо збори будуть аж в кінці серпня чи на початку вересня і знову треба буде все "на вчора". Минулого року орієнтувалася на список іншої школи, то накупили зайвого. Так розумію, що в кожній школі свої вимоги.
     
  8. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Найкращий варіант - піти на адаптаційні заняття в бажану школу. Так ви і дитина зможете познайомитися з майбутніми класними керівниками перших класів і побачити, хто найкраще підійде вашій дитині. До того ж на таких заняттях часто працює шкільний психолог і вчителі іноземної мови, що теж є великими плюсом: психолог може дати добру пораду стосовно готовності дитини до школи і є можливість познайомитися з потенційною викладачкою іноземної мови :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. sawrun

    sawrun New Member

    Привіт дівчатка!
    Йдемо в 1й клас,школа Світанок.
    Можливо тут є мами діток,які ходять в цю школу чи ходили!?
    Нігде нема відгуків про вчителів,зокрема,які зараз набирають 1ші класи...
    Порадьте))
     
  10. Sveta konfetA

    Sveta konfetA New Member

    Дівчата, цікавлять відгуки про приватну школу Дивосвіт на Південному. Можливо в когось діти там навчаються?
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    ми ходимо в цю школу, але не думаю, чи зможу вам щось порадити, бо не дуже знаю вчителів.
     
  12. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Ой, не знаю, чи зможете ще обрати вчителя, бо вже є розподіл школяриків по класах. Цього року масштабний набір, так попередньо - 7 класів по 35 учнів.
     
    • Корисно Корисно x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  13. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    минулого року те саме було(
     
  14. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Там вже сформували класи, хороша вчителька Гладких, Леньо, але решта також добрі
     
  15. Nevistka

    Nevistka Well-Known Member

    Дівчата, привіт! За пошуком нічого не знайшла та може мені хтось допоможе. Так склалося, що ми переїхали в м Дубляни і тепер стоїть питання переводу дитини в Дублянську школу. Може хтось порадить вчителя 3 класу на наступний навчальний рік. Знаю, що там є три паралелі, класи переповнені. Чекаю відгуків. Я вам буду безмежно вдячна.
    Зараз ми ходимо в 78 школу, якою задоволена, проте возити дитину щодня змоги не маю.
     
  16. tselmanna

    tselmanna New Member

    Дівчата, доброго дня. Я знайомитись і радитись. Так сталось, що ми переїхали 4 місяці тому, з Миколаїва. Дітям 8 та 10 років, перейшли до 2 та 4 класу. У Миколаїві навчались у приватній школі и все подобалось. Мені потрібна деяка свобода, планую виходити на роботу цьго року. Тому шукала приватну школу у Львові. За цей час були у "Ерудиті", "Еколенді" та "Перспективі". Тільки у "Перспективі" побачили добре ставлення до дітей, але там дуже складно з матеріальною базою, немає зовсім ніякої фізкультури, наприклад. В "КМДШ" нам відмовили за результатами тестів. Точніше, відмовили старшому, але мені потрібна одна школа. Я тільки знайомлюсь з містом, тому багато чого не знаю. кі ще є варіанти? Важливо, щоб школа була не религійна, ставлення до учнів і батьків людяне, гроші - не всі ц світі. І ще, у старшого є проблеми з українською мовою, на жаль.
    Підкажіть, будь ласка, в яку ще сторону можна дивитись?
     
  17. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, що знаєте про ліцей Оріяна ?
    Як вона серед сихівських шкіл?
    Цікаво не тільки рівень знань, але і сучасність вчителів, реформа в молодшій школі, стан класів, туалетів....
    Інтелект Украіни ніби є там... чи вартує він уваги зараз??
    --- дописи об"єднано, 19 Червень 2018 ---
    І 98 школа ще цікавить
    І ще 80 школа (початкова Софія)
    :)
     
    Останнє редагування: 19 Червень 2018
  18. silvia

    silvia Well-Known Member

    Ми були там частково на адаптац.заняттях. 3 класи, інтелекту немає. Вчителі, що набирають 2 дуже хороших,з прекрасними рекомендаціями, до яких уже черга була ще взимку, одна досить старша, нам не пішла. Групи вже заповнені. Матеріально-технічна база порівняно з іншими школами не дуже....
    Ті коридорчики мене трохи гнітять...вузенькі, дітям нема куди побігати))) Зате окремо від класу є коридорчики, де є шафки (як в садочку), зручно тримати свій одяг.
     
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Хтось вже готувався до 1 класу? Скільки приблизно вартує канцелярія, портфель та все інше ОКРІМ одягу для першокласника? Можна в пп, можна приблизно: 2000-5000, якщо можна :)
     
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Freedom UK ,ого... а я думала все на серпень відкласти.....
    А що тоді входить в той "канцелярський набір" ?
    Портфель+пенал- це я уявляла, що дорого. А решта що ?