Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Sheremeta

    Sheremeta Member

    Ну і я вже забрала заяву сьогодні:))) сказала, що прийдемо наступного року) і мені як гора з плеч)) старшу дитину давала в школу в 6р. і 1 міс. Ну дуже важко психологічно їй то далося:sad: та і здоров’я школа не додає; більшість дітей необхідно водити в басейн, щоб спину врятувати:sad: думаю, через рік буде у мене більш сформована дитина! Але то все індивідуально, я от до останнього думала і сумнівалась
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Уроки в 1 класі по 35 хв.( ще й між тим посеред уроку легеньку руханку в нас робили), з 2 по 4 клас - по 40 хв. (то так, для інформації, і тих 5 чи 10 хв. можуть не мати аж такого значення, а може і мають, чомусь же зробили ті уроки коротшими?) .
    Але завжди останнє рішення за батьками, кожна дитина інша, і що одному в кайф, то іншому - зовсім навпаки. Наприклад, цьогоріч на випускному з садочку - всі діти більш-менш чемні, всі артисти, слова і пісні знають, коли треба - сидять, коли є команда - встали і танцюють. А один хлопчик що там тільки не виробляв - ми з його мамою випадали "в осад" (мордочки корчив, дівчат біля себе зачіпав, вставав, коли хотів і біг куди хотів.) 6 років буде в серпні. Отак ми з нею і говорили - ну куди йому в школу? За рік є шанс, що переросте і подорослішає . А є діти вересневі - повна протилежність, і вихователі, і батьки згідні, що до школи готові, і діти хочуть йти...
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А може то не має стосунку до дорослішання. Мене завжди дивує, що таких діток намагаються стримати і "вирівняти". Одна справа, якщо то є агресія, але переважно це просто темперамент і такий тип людини. Що в тому поганого? Ну хіба вчителям важче. В нашому класі є такі діти і пішли вони до школи в 7. Шумлять на уроках, літають на перервах, сконцентруватися - подвиг, на святах корчать міни і все роблять невпопад. Але вони такі "милахи", так притягують інших дітей до себе. Може ще за кілька років вони і будуть вести себе тихіше і відповідно до обставин, але на їх повних 8 поки що натяку на покладистість нема))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Хлопчик чудовий, але специфічний, дуже мамин. І в нас якось не парились з тим ніколи на свята - він міг посередині встати і додивлятися свято вже з мамою. Майже завжди. А вірші розказував гарно, вальс протанцював прекрасно ( попутно старався зачепити пару, що танцювала поряд). Такий собі кумедний ведмедик і направду дуже дитячий. Тому мама і вважає, що рік доцільно почекати. А то в нас в садку якраз і не "ломали", а в школі поки невідомо, як буде. Два хлопчики близнюки серпневі - не йдуть, тільки стали виговорюватися нормально з логопедом, вже на випускному нарешті можна було зрозуміти хоч якось вірші ( попри те , слова мали на КОЖНОМУ святі, і знову ж ніхто не переймався "правильною картинкою", виступали усі.)
    Але абсолютна більшість нашої випускної групи таки йде в школу, вік 6+.
    П.с. Наша перша вчителька (вже по 2 колу буде), казала про першачків: " Що ви хочете, це ще малі діти і вони хочуть бавитися. І я дозволяю - давайте їм з собою іграшки, будемо на перерві бавитися разом. І буває, серед уроку будуть вставати, буває хтось дууже сильно їсти захоче (ггг), то й печеньку дістає. Не переживайте, разом поступово навчається і урок сидіти, і вчителя слухати ". Так і було, і благополучно 4 роки відучились.
     
    Останнє редагування: 26 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    в 76 навчалася моя мама, дружина чоловікового брата, двоє моїх друзів. Раніше це був геть інший рівень. З англійської це була дійсно найсильніша школа у Львові, нарівні з 53. Власне по шкільних знаннях. Зараз там вже багато змінилося. Ну а рейтинги- в гімназіях (особливо) рейтинги роблять репетитори. Це вже сама переконалася. Тому- обирати просто комфортний заклад для дитини. А не гнатися за рейтингами школи. А поняття "комфортний"- це індивідуально
    --- дописи об"єднано, 29 Червень 2018 ---
    це залежить від класу і від класного керівника, яка так чи інакше вирівнює або "забиває" на те, що відбувається між учнями. Тому це індивідуально. В нашій школі теж є різні класи.
    --- дописи об"єднано, 29 Червень 2018 ---
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ніби-правда, якщо це піднімали у ВР.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  9. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Чому? Передшкільні психологи це використовують давно.. Цього року я бачила цей тест перевірки на своєму малому. А років ....багато тому на племіннику.
     
  10. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Нам цьогоріч цей тест проводив хірург із поліклініки. Під час проходження передшкільного медогляду.
     
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я бачу вперше, тому мене зацікавило, моїх дітей не перевіряли.
     
  12. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Воу, мій 5річний жовтневий дістає до вуха, але буквально 1-2 см вуха закривають пальці :). Може, восени-зимою повністю вушко закриє долонькою. Скоріш за все :).
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Fast

    Fast Well-Known Member

    І не тільки в першому класі. Моя і в третьому носила ляльки з собою, звірят.
    Вона пішла в не повних 6. В класі троє дівчаток які пішли в не повних 6. Їй в жовтні 9 буде, а посидючості як не було так і не з'явилась, як не могла помовчати так і далі, як то радіо постійно говорить. Енергічна дівчинка така в мене. Ну так попри школу в неї музична школа, гімнастика, малювання і ще в школі на танці залишалась. На цей рік без танців буде (надіюсь), але просить ще плавання десь їй втиснути. Вчиться 10-12. В мене були сильні сумніви, але той її двіж і непосидючість треба було десь спрямувати і лішатись в садочку вона не хотіла.
    Манюнька моя теж жовтнева і їй тільки 3 буде, командирша повна, але дивлячись на неї в мене думки поки що не виникає про якусь там школу в не повних 6. Тут я думаю про виховательку яка буде через рік, як мала буде реагувати на неї.
    Бо старша така, що знаходила сама підхід до всіх. Десь підлизалась, десь обняла, десь комплімент сказала...
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Підкажіть, на 5 клас які зошити купувати. Маю на увазі на скільки сторінок. Бо в молодшій школі використовувалися лише на 12 сторінок, але думаю може то і товстіші потрібно.
     
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я і в молодшій любила на 18 брати по можливості - деколи треба було видерти листок, то з тих 12 мало що лишалося :girl_crazy:. А зараз сама не знаю - теж в 5 йдемо. Постою, послухаю...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Rambutan

    Rambutan New Member

    Дівчата! Допоможіть. Переїхали до Львова з іншого міста. Малу треба переводити у 2 клас. Живемо в кінці Стрийської, відносимось до 32 школи. Ми навчалися у мовній гімназії, з прекрасним технічним оснащенням( у класі інтерактивна дошка, плазма, ноутбук і все необхідне для вчителя), плюс сама школа в гарному стані, видно на що йдуть фонди. Хотілось би у такі ж умови.
    Врешті, пішла у 32, нам сказали, що у спецклас місця вільного немає, лише загальноосвітній, та й відгуки про школу не дуже. Далі поїхали у 45, все добре, відгуки гарні, нас беруть у класах діток мало. Але ж школа, то жах( я розумію, що ремонт, але все таке якесь старе та обдерте, донька сама сказала, що не сподобалося. Беруть до класу Чмирь, може хто має відгуки про вчительку? Бо перше моє вражегня неоднозначне.
    Розглядаю ще 2 школу, Сихівську гімназію та Симоненка. Була думка до Джерельця піти, але знову потім адаптація, забагато на одну дитину.
    Взагалі, ще не бувши у Львові, вивчала школи, і перша, що мені сподобалася, то школа ім.Стуса. Далеко їздити, але я вже думаю, може швидко шукати іншу квартиру.
    Як хто є з цих шкіл, у кого дітки йдуть у 2 клас- буду вдячна за відгуки про вчителів та школу.Дякую
     
    Останнє редагування: 11 Липень 2018
  17. Rambutan

    Rambutan New Member

    Скажіть, що за школа? Ми теж з російськомовної іншлго міста переводимось. Не знаю, куди краще(
     
  18. RainyGirl

    RainyGirl New Member

    Це Львівська школа N6. Багато чула, що зараз вона слабенька.
     
  19. Rambutan

    Rambutan New Member

    дякую, не підходить всеодно територіально
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    якщо шукаєте школу з російською мовою викладання, то сильнішої за 45 не буде ( р-н Наукової), На другому місці- 52 ( математична ім. Лобачевського на Гоголя)
    --- дописи об"єднано, 14 Липень 2018 ---
    в Джерельце ви так просто не потрапите :). За певним тарифом - так. От зараз мої знайомі дитинку туди влаштовують. Тариф рівнозначний вступному внеску у приватну школу :)
    гімназія на Симоненка- хороший варіант, але тут основна мова- німецька. Сихівська гімназія- ну дуже зараз неоднозначно. Більше виїжджають на колишній славі. Ну і репетиторство дуже активне. А результативність по ЗНО навіть учнів з гарними атестатами інколи дуже неочікувана
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2