Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Цього не підкажу, бо, власне, не цікавилася. До речі, як розповідали, то у тій же НУШ використали елементи з Інтелекту) А взагалі, мабуть, вчителі, які не готові до змін і не хочуть вдосконалюватися, можуть і гальмувати впровадження НУШ або ж просто нічого докорінно не міняти. Тому знову таки треба приглядатися ще до кожного конкретного вчителя.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. silvia

    silvia Well-Known Member

    @toria усі вчителі початківці проходили навчання по НУШ. Наш вчитель в розмові поділилась, що НУШ їй ближче до душі, ніж ІУ. Хоч початково мала брати клас ІУ.
    Але не спробуєш- не дізнаємося)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Rambutan

    Rambutan New Member

    В мене до вамс питання. У Стуса є конкретна форма у всіх однакова? Чи просто дрескод?
     
  4. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    На зборах вчитель казала, що форма є, але не якась конкретна, тобто не мусить бути для всіх однакова. Має бути темно-синій піджак (не обов'язково строго класичний), ну і темний низ (не світлі джинси, до прикладу). Також для хлопчиків сорочки однотонні чи у невеликий малюнок (не в клітинку).
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    у 32 навчається двоє дітей моєї коліжанки. Батьки мали можливість возити і в іншу школу, але застановилися на тій, що під хатою +-. Насправді з часом виявилося, що це правильно. Бо змінилися умови праці батьків, і вийшло так, що дійсно потрібно було б, щоб діти мали можливість самі добратися до школи чи на гуртки після школи. Без катань по місту. Тоді старша дитина вже по можливості чекала і приводила молодшу. Реально, по собі знаю: підв язуючись під школу, яка є далеко від дому, ти спочатку прив язуєш себе або когось із родини на перші кілька років, а потім- саму дитину робиш залежною від добирань транспортом і т.д. А якщо у неї додаються репетитори, гуртки, то школа далеко від дому- це додатковий навантажуючий фактор. Бо в дорозі губиться багато часу, якого у дитини і так в обмаль
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Дівчата, я трохи відстала від шкільного життя. А похресник наступного року вже в 1-й клас іде. Прочитала десь тут про перезувне взуття. Що це таке? Я так розумію, що мова йде не про кеди на фізкультуру. То якесь окреме взуття, в якому діти ходять всередині школи? А куди в такому випадку вони складають те, в якому прийшли з вулиці?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Online

    Online Well-Known Member

    Тапочки, такі ж як в садок. Можна брати кедами на липучках або сандаликами або звичайні. 1-4 клас діти в одному кабінеті, там є шафки де вішають одяг і складають взуття
     
  8. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Я за порадою. Хочу купити похресниці рюкзак для школи, мала йде до 1 класу. А от якої величини вибрати незнаю. Купувати великий чи середній? Зараз багато книжок зошитів носять? Переживаю щоб з розміром не пролетіти
     
  9. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Беріть середній, рюкзак перший рік будуть носити лиш батьки, нам вчителька казала, що домашніх не буде, зошити-книжки будуть лишати в школі, носити лиш треба буде англійську
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member


    @Zvizda ми на перший клас мали каркасний рюкзак для молодших класів (1-4клас) з ортопедичною спинкою, читала перед цим відгуки то всі писали що саме каркасний довго носиться і менше "вбивається", але в нього є недолік - він сам без наповнення досить важкий. Цього року нам віддали Kite не каркасний але з ортопедичною спинкою, то він легший, будемо напевно його носити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Казала наша вчителька, що зараз багато перевіряючих на НУШ, тому вона не буде брати до уваги ніякі прохання батьків і будемо без домашнього. Я собі це тяжко уявляю, але поживемо-побачимо, може буду свою дитину сама вдома нагружати домашнім
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Arika

    Arika Well-Known Member

    Беріть той, який розрахований на 6-10 років і з ортопедичною спинкою, а чи каркасний чи мякший, то вже на Ваш смак)) ми мали не каркасний, бо мені в каркасних не подобався той верху замок (по півколу) і хотіла чуть легший (хоча там мінімальна різниця у вазі). В першому класі носили переважно дорослі, а в 2 і 3 майже постійно дитина, і бували дні коли рюкзак забитий по повній!! І бажано вибирати рюкзак з дитиною, бо вибір величезний і щоб дитина тбрала собі для душі і носила із задоволенням, ну або знаєте з яким малюнком дитина хоче. Всі каркасні вроді однакові за розміром, а не каркасні треба дивитися по розміру і віку для якого пише.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Ні, каркасні різні по об’єму.якщо не помиляюся, то 11, 13 і 16 літрів. Перший - другий клас мали найменший ( мала дрібненька, інші були дуже великі на ній). На третій купили на 13 л.
     
  14. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Не вийде)) я живу далеко від малої і рюкзак буду купувати за-кордоном. А тут з тим проблема, тому що в 1 клас тут портфелі купують, тільки, щоб яблука носити))
    Ого, а вони і на літри йдуть?? І що я маю купити ))
     
  15. advocat

    advocat Well-Known Member

    Дівчатка, а ви читали, що Колегія МОН не затвердила програму Інтелект України та інші на 2018 р. Ось таке я вичитала на сайті МОН України "Щоб шкільна програма, яка не є типовою та до яких належать, зокрема, програми «Інтелект України», «Росток», «На крилах успіху» та інші, могла використовуватись для навчання першокласників з 1 вересня 2018 року, автори програми мають звернутися до Державної служби якості освіти (ДСЯО) та отримати експертний висновок. Він стосуватиметься того, чи відповідає програма новому Державному стандарту початкової освіти. Cаме така процедура передбачена новим Законом «Про освіту», що був прийнятий ВРУ 5 вересня 2017 року. Міністерство освіти і науки наголошує, що відповідний висновок потрібен виключно для використання програм для навчання школярів, які підуть в 1-й клас у вересні 2018 року."
    Для школярів, що вже навчаються за відповідними програмами, нічого не змінюється, адже вони продовжують навчання за старим стандартом.
    У освітянському середовищі побутує думка, що спеціально адже просувається Міністерська програма Нова школа, тож вони так би мовити усувають конкурентів.

    Дуже хотіла б щоб моя донька йшла вчитися у клас за програмою Інтелект України (багато схвальних відгуків знайомих) , але тепер невідомо як то буде для першачків наступного року (((. Окрім того , у нас в районі жодна школа не працює з цими програмами. Та що там, я сьогодні налякана була рівнем однієї із місцевих шкіл. Ткий все совок((( На моє запитання про Нову школу, директор закотила очі. Типу яка там нова школа!!! Так воно називатиметься, але з її слів буде все як звично, бо ні ресурсів а ні бажання втілювати зміни немає ((((

    Ще принагідно спитаю, може хтось вчиться з Ваших діток у 55 школі. ПОділіться враженнями бууууд ласка
     
  16. toria

    toria Active Member

    А яка то школа?
     
  17. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Інформація ще від березня. Як нам повідомили у школі, програма "Інтелект" подала відповідні документи і все там залагоджено. Ми вже навіть здали гроші на вересень на закупівлю матеріалів для навчання дітей по цій програмі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. advocat

    advocat Well-Known Member

    НВК "Арніка". Ми розглядали її як початкову, бо близько і по району ми до них належимо, згідно розпоряджень Виконавчого комітету. А ще в нас молодший син був зареєстрований туди в садок. То ми думали що було б нам зручно
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Joll

    Joll Well-Known Member

    Моя дитина йтиме у 2 клас за програмою Інтелект України, ми теж ще в травні заплатили за вересень-жовтень, все з цією програмою буде гаразд. І це неправда, що в нашому районі жодна школа не працює за цією програмою, ми живемо локально там де і Ви, ходимо в СШ 44, де ця програма працюватипе третій рік. У "Арніці" я теж була на оглядинах, адміністрація школи тоді вразила своєю самовпевненістю та байдужістю, хоча ми територіально належали саме до них.
     
  20. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Дівчата, хто що може сказати про Львівський економічний ліцей на Хвильового? Розглядаю його як альтернативу на 5 клас.