Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Школа повного дня без харчування?
     
  2. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    Сніданок буде після першого або другого уроку


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  3. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Нам сказали, що обід на ГПД платний, 14-16 грн. Сніданок стандартно, після першого уроку у нас.
    --- дописи об"єднано, 5 Вересень 2018 ---
    Я даю з собою ще каву у термосі, яблуко або грушу та горіхи рідше.
     
  4. Online

    Online Well-Known Member

    Імхо-імхо, ланчбокси це швидше забавка, якої вистачить на пару тижнів. Це я зі свого досвіду і подруг. Всі дітки (і мами) кинулися купляти, вибирали, іноді навіть вишукували конкретний малюнок. А потім малі кілька разів взяли ті коробочки з собою і на тому все. Бо просто не встигають зголодніти: після першого уроку в них сніданок, на продовженій - обід. ГПД до 15.00-16.00. Навіть в буфет ходять щось купляти чисто для розваги (типу самостійні), ніж тому що голодні. Ну і додаткова вага: до зошитів, фізкультури, папки з трудовим ще коробка з печивом і сочком. Але якщо бачите потребу, то раджу без розділювачів, вони незручні. Навіть більше скажу: зручніше, якісніше і дешевше купити звичайний маленький контейнер і наклеїти на нього наклейки. Бо дитячі ланчбокси швидко ламаються, а круті офісні задорогі як для малявок. Можна ще металевий взяти, дідусь малому колись купив такий валізкою, в Рошені здається.
     
    Останнє редагування: 6 Вересень 2018
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Lintiajka ми юзаємо вже три роки ланчбокс.В нас такий не об'ємний,в бокову кишеньку поміщається. Даю банан(розрізане яблуко),печиво/домашнє(вафлі),якісь цукерки.І в іншу кишеньку воду).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Ми так і зробили, маємо невеличкий прозорий контейнер, зручно. Спочатку дивилися за ланчбоксом, але вони якісь великі такі, не знаю, що туди класти. Ми даємо печенько-вафлі-маленьку канапку з сиром-горішки-моркву порізану-перець болгарський тощо. Яблуко-банан ціле, просто в кишеньку. Часом йогурт в маленькій пляшечці.
    То все не так поїсти, як поласувати) хоч малий в школі не їсть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Яка це школа??
     
  8. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    Дивосвіт на Сихові. І до 16 має бути не група подовженого дня, а всі діти, а група до 19. І коли буде обід ще не знаю, чи до 16, чи після.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Ми теж активно використовуємо ланчбокс.
    Купила в Епіцентрі на другому поверсі.
    Але подумую ще купити термобокс,бо в нас в школі дітей не годують,а те що готують в їдальні, донечка не хоче їсти.
    Донечка на продовженій групі і їсти хоче,а на канапках теж не діло весь день бути .
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Питання до мам, чиї діти навчаються в приватних школах. Поділіться, будь ласка, яка в вас оплата за місяць (в пп чи як зручно). Цікавлять Калинка, Перша українська приватна гімназія (альфа, здається), Еколенд. КМДШ, Вільний та незалежних, ThinkGlobal знаю.Питаю особисто для себе.
     
  11. Fast

    Fast Well-Known Member

    4 рік, як активно використовує.
    На сніданки не ходить і не завжди на обіди. Коли довше в школі то я і яйце можу зварити, то з канапкою їсть. Ще перець або огірок пакую і фрукт якийсь (яблуко чи грушку) або виноград, і печенько на перекуску, і пити в термос.
     
  12. Online

    Online Well-Known Member

    Не знаю, чи доживу колись до того щасливого дня, коли в школах відмінять обов'язковість нікому не потрібної фігні... Реально відмінять, а не на папері. І масово, а не окремі вчителі. Бо в мене складається враження, що з часів коли вчився мій старший брат (навіть не я) змінилося хіба те, що хлопців перестали пресувати за зачіски... В чому зміст, наприклад, обов'язкового обгортання зошитів і книжок, обкладинки яких зроблені з крейдованого/ламінованого паперу? Однакового підписування зошитів? Обов'язкової чорнильної ручки? Питання не тільки нашої школи чи вчительки. Оце зустрілися з дівчатами посидіти, - в них таке саме з варіаціями. Навіть в першому класі. Фінська система, парти колом, блін...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Цілком з тим всім згодна, але це дрібниці, у порівнянні з тим, що може бути...
    Особливо мене здивувала поведінка вчителів "нової" школи... Навіть у часи мого навчання "таке" було не всюди...
    Дочка перейшла у 5 клас на "по-предметні викладачі". Кошмар ніби мав скінчитись, але перші збори - перші "ляпи"...
    Як я писала тут раніше, вчитель початкових класів у нас був ще той. Жінка пенсійного віку з 40-літнім стажем викладання. Навчання йшло за "розвитковою" програмою... То був жах... Висновок, у 5 класі діти просто не знають програми з математики за початкову школу!!!
    Ставлення до учнів теж було ну дуже "новітнє". Вчитель учнів лупив по руках лінійкою, і не тільки!, обзивала (у дочки хороший слух і чула вона, навіть, бурмотіння вчителя).
    І найцікавіше, навчання велось по "розвитковій" програмі, а ДПА по загально-освітній... Тому учні нашого класу просто "аси" в математиці...
    А що батьки? Ви не повірите - вони мовчали...
    І ось тепер 5 клас. Перші контрольні, перші збори, перші "дурниці". На скарги батьків, що вчитель з математики піднімає голос на дітей - класний керівник відповідає, що ми маємо ще подякувати, що у нас не другий вчитель (що теж славиться "характером"), нам виходить ще повезло...
    Тобто хамство у стосунках вчитель-учень формується ще з початкових класів... Діти терплять - батьки мовчать...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  14. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    підкажіть, будь ласка, може хтось стикався або знає де можна почитати якесь положення де вказано, яка дозволена кількість нульових уроків може бути в школі в 4 класі?
    бо в нас в 4 класі планують ввести 3 нульовий урок , як на мене то це трохи завелике навантаження для дітей
    Дякую
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ну якщо дитина пішла в 5 клас (мій син теж), то вони не в "Нову" пішли, а ще в стару :girl_crazy:. В Нову пішли сьогоднішні першачки (моя менша теж):girl_haha:. Так що то всьо "стара" школа і вчителі кричать "по-старому"...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дівчата, я вже майже у відчаї, шукаю, щоб хтось нас всиновив до себе, чи що:girl_cray: Бо я сьогодні вже другий раз була в школі, в яку хочу віддати свою дитину у 2019 році. І знову пішла ні з чим. Я розумію керівництво: воно не може нічого гарантувати таким, як я, які не належать до тих нещасних 10, чи скільки там будинків за пропискою. В них немає ще навіть орієнтовної кількості дітей, які мають "гарантію на навчання". Але ж блін, я не можу чекати в підвішеному стані до травня. Мені навіть в школі сьогодні сказали, що цього року було багато схем, коли "батьки" порєшали все за 100 грн в ЖЕКах і приносили довідки про фактичне місце проживання. І я не знаю, чи це був натяк мені діяти так само, чи що? Чи я маю йти за такою ж схемою, чи чесно чекати ще півроку і знову йти на зустріч, чи шукати "виходи" на школу? Може напишіть мені хоча б в пп, щоб ви робили на моєму місці?
     
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Погоджусь майже зі всім ( чорнило з 1 по 4 клас було на моєму хлопцеві перманентно всюди, дома навіть на стінах було:girl_devil: - і що, почерк все одно як курка лапою, хай би собі кульковими писали і не мучились, розумнішими точно не стали від того, а нервів я мала...).
    А відступи по клітинках... зліва , справа, між вправами, між класною і домашньою.... ніби відмінили, але х.з.
    Зошити можна було би і не обгортати, але першачки так мало пишуть, що аби 2 шт. списати за півроку... за цей час потріпаються з любою обкладинкою. А як міняти щомісяця - то можна і не обгортати. А от підручники, видані державою, таки варто обгортати в обов'язковому порядку, діти - вони "вбивають" все, а ті книжки наступного року комусь дістануться в потріпаному вигляді, тому навіть мінімальний захист має значення...
    О! Наші першачки поки пишуть олівцем. І домашнього немає, максимум дописати класне, хто не встиг. І Лего кубики є, використовують на уроках. Правда, з партами затримка, поки старі, кажуть гроші дали пізно, тендери і т.п., замовили в липні, робляться... А виробників, що взялися за це, у Львові 4-5 (бо стандарти, сертифікати і т.п.), а шкіл і перших класів трохи є. Але казав завуч в жовтні мали би бути...
    Дитина поки ходить з задоволенням, вчителька я знаю вже 4 роки, то навіть з полегшеною програмою халявити не дасть, якось прорвемось.
    Реформи реформами, але в усі часи були вчителі різні, тому перша вчителька - то надзвичайно важливо, тут закладається ВСЕ.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Online

    Online Well-Known Member

    Ви для себн мусите визначитись чи хочете "по-чесному" чи допускаєте "порішати".:) Якщо перше - подайте заяву в школу за пропискою для підстраховки. І чекайте результатів набору в бажаній. Будуть місця - спробуєте пробитись. Якщо друге - вирішуйте з потрібною пропискою вже і подавайтесь одразу в бажану школу.
     
    Останнє редагування: 13 Вересень 2018
  19. Online

    Online Well-Known Member

    Наші писали і тим більше зараз пишуть багато. Плюс просять заводити новий/виривати сторінки і переписувати за неохайний виглядтому це задовбує. Особливий епік обгортати оксфордські англійські книжки і зошити... Я перший клас відбула зі здоровою часткою пофігізму. І бачу, що зараз включу його теж. Бо думаю, вимог нормативних на це все немає. Просто стандартизація заради стандартизації. Добре хоч обійшлося без однакових для всіх щоденників і зошитів як в деяких школах...
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ми пішли в школу не за пропискою.
    Без порішання. Але район школи старий і не сильно заселений. Заяву писали після 15 червня.
    Чоловік був готовий «порішати» при потребі - в нього в тому районі живе двоюрідна тітка, то зробив би оренду.
    Ну і там теж батьки скаржились, що живуть через дорогу від школи, а вже інший район, і вони до неї не належать. Все для людей.
    --- дописи об"єднано, 13 Вересень 2018 ---
    Зошити ми обгорнули в звичайні прозорі обкладинки, пишуть олівцями, зошити не підписані, парти звичайні рядами (мені нормально так). Про решту я не знаю, значить все нормально.
    Домашнє або не задають, або Варвара не каже, але ми його робити не будемо в будь-якому випадку.
    Від групи у вайбері відписалась щойно мене туди додала вчителька. Буду мати здоровіші нерви.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1